اخبار ارز دیجیتال

معامله‌گران 4 میلیون دلار پوزیشن کوتاه در TrueUSD می‌گیرند، زیرا صادرکننده از ضرب کردن و بازخرید آن جلوگیری می‌کند.

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یکی از کاربران اتریوم با واریز 7.5 میلیون USDC به عنوان وثیقه از پلتفرم وام V2 Aave استفاده کرد.

پس از تصمیم ناشر مبنی بر تعلیق موقت صدور و بازخرید از طریق شریک بانکی خود Prime Trust، یکی از معامله‌گران از این موقعیت استفاده کرد و یک موقعیت کوتاه زنجیره‌ای در استیبل کوین TrueUSD (TUSD) را آغاز کرد.

طبق داده‌های زنجیره‌ای، کاربران اتریوم از پلتفرم وام‌دهی V2 Aave با سپرده‌گذاری ۷.۵ میلیون USDC، یک استیبل کوین، به عنوان وثیقه استفاده کردند. سپس یک استیبل کوین دیگر به ارزش 4 میلیون تومان قرض گرفتند و بلافاصله آن را به USDC فروختند. این استراتژی وام گرفتن و فروش سریع اغلب برای ایجاد یک موقعیت کوتاه در یک دارایی خاص استفاده می شود.

در اوایل این ماه، ناشر استیبل کوین از طریق شریک متولی خود، شرکت پرایم تراست مستقر در لاس وگاس، ضربات جدید TUSD را متوقف کرد. بخش مؤسسات مالی وزارت بازرگانی و صنعت نوادا (FID) متعاقباً دستور توقف و توقف را به Prime Trust صادر کرد.

به دنبال وضعیت Prime Trust، ناشر TrueUSD تصریح کرده است که بر عملیات مربوط به تبدیل فیات به استیبل کوین یا بالعکس تأثیری نخواهد داشت. از طریق بیانیه‌ای، ناشر تأیید کرد که در معرض Prime Trust قرار ندارد و چندین ریل USD را برای ضرب و بازخرید TrueUSD حفظ می‌کند. گفت در توییتر.

بر اساس اعلامیه در 8 ژوئن، ارائه‌دهنده زیرساخت کیف پول و متولی دارایی‌های دیجیتال BitGo، نامه‌ای غیر الزام آور برای به دست آوردن ارائه‌دهنده زیرساخت فین‌تک Prime Trust امضا کرده است. با این حال، در 22 ژوئن، BitGo در توییتر اعلام کرد که تصمیم به خرید آن گرفته است. توقف خرید ارائه‌دهنده زیرساخت‌های فین‌تک Prime Trust.

مربوط: Circle و Sequoia در میان برترین سپرده گذاران بانک سیلیکون ولی: گزارش

پذیرش TrueUSD (TUSD) توسط صرافی ارزهای دیجیتال Binance به دنبال مشکلات نظارتی مرتبط با استیبل کوین BUSD، افزایش قابل توجهی در استفاده از آن داشته است. در نتیجه، محبوبیت استیبل کوین TUSD به شدت افزایش یافت.

به گفته CoinGecko، TUSD پنجمین استیبل کوین بزرگ پس از تتر USD (USDT)، USD Coin (USDC)، DAI و BUSD است که ارزش بازار آن کمی بیش از 3.1 میلیارد دلار است.

مجله: تیم سابق استیبل کوین دستگیر شدنویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا