اخبار ارز دیجیتال

معامله گر ۱.۴ میلیون دلار با افزایش قیمت با Meme Coin WIF مبتنی بر Solana به دست می آورد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یک معامله گر ناشناس زمان بندی بازار و ذکاوت سرمایه گذاری شگفت انگیز را نشان می دهد بازگشت با سرمایه گذاری متوسط ​​۵۲۸۸ سولانا (SOL) که تقریباً ۳۱۰ دلار است، مبلغ خیره کننده ۱.۴ میلیون دلار جمع آوری شد. دارایی دیجیتال مورد بحث، Dogwifhat (WIF)، یک میم کوین مبتنی بر بلاک چین سولانا، شاهد افزایش بی‌سابقه‌ای در ارزش بود و توجه جامعه ارزهای دیجیتال در سراسر جهان را به خود جلب کرد.

این تراکنش قابل توجه ابتدا توسط پلتفرم تحلیل بلاک چین Lookonchain مورد توجه عموم قرار گرفت، جایی که در توییتی فاش شد که یک معامله گر توانسته است بازدهی ۴۵۳۰ برابر سرمایه اولیه خود را به دست آورد. این پلتفرم توضیح داد که معامله‌گر ۲.۵۸ میلیون توکن WIF را در ۲۶ نوامبر ۲۰۲۳ خریداری کرد و ارزش دارایی‌های WIF معامله‌گر به ۱.۴ میلیون دلار افزایش یافت زیرا قیمت WIF تقریباً ۵۰ درصد در اوایل امروز افزایش یافت.

قیمت Dogwifhat به سرعت در حال افزایش است

متعلق به Dogwifhat با تجربه اخیراً ارزش گذاری آن به سرعت افزایش یافته است. در حال حاضر، WIF با قیمت ۰.۵۳۳۴ دلار معامله می شود که ۴۲.۶۵ درصد در ۲۴ ساعت گذشته و رشد چشمگیر ۶۷.۷۴ درصد در ۳۰ روز گذشته است. افزایش قیمت WIF نه تنها گواهی بر ماهیت بی ثبات و غیرقابل پیش بینی بازار ارزهای دیجیتال است، بلکه بر علاقه روزافزون به میم کوین ها که طنز فرهنگ اینترنتی را با تجارت دارایی های دیجیتال ترکیب می کند، تأکید می کند.

حجم معاملات WIF نیز به طور قابل توجهی افزایش یافته است. به ۱۱۹,۸۶۴,۱۴۴ دلار رسید که در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱۰.۲۲ درصد افزایش داشت. این افزایش فعالیت نشان دهنده علاقه شدید معاملاتی، هیجان بازار و نقدینگی برای توکن است. این نشان می دهد که سرمایه گذاران بیشتری درگیر تجارت این دارایی خاص هستند. پول سینه.

علاوه بر این، ارزش بازار Dogwifhat 42.22 درصد افزایش یافت و به ۵۳۳,۱۲۰,۵۹۲ دلار رسید. این رشد قابل توجه میم مبتنی بر Solana باعث شده است که این سکه به ۱۲۷ امین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل شود که نشان دهنده اهمیت روزافزون آن و علاقه سرمایه گذاران در اکوسیستم رمزنگاری گسترده تر است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا