اخبار ارز دیجیتال

معامله گر جو اولین قدم ها را برای ورود به اکوسیستم اتریوم برمی دارد

علیرغم چشم انداز جدید چند زنجیره ای، تیم Trader Joe تایید کرده است که Avalanche همچنان “خانه واقعی” و “اولویت اصلی تمام تلاش های رشد” است.

پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) Trader Joe اولین گسترش خود را از Avalanche به اکوسیستم اتریوم به عنوان بخشی از برنامه های خود برای دسترسی به بازارهای جدید و هدایت فعالیت کاربران اعلام کرده است.

پلتفرم معاملات غیرمتمرکز گسترش «چند زنجیره‌ای» را به راه‌حل مقیاس‌بندی لایه ۲ اتریوم Arbitrum One در ۱ دسامبر اعلام می‌کند، به بازارهای دیگر گسترش می‌یابد و شراکت‌های جدیدی را در بحبوحه کاهش TVL و فعالیت کاربر امضا می‌کند، تقریباً یک ماه پس از اعلام قصد شما برای انجام این کار. در سه ماهه سوم

این تیم در حال همکاری نزدیک با Offchain Labs، تیم پشت سر Arbitrum One است تا یک شبکه آزمایشی را «در عرض چند روز» قبل از استقرار رسمی در شبکه اصلی Arbitrum One در ژانویه 2023 راه‌اندازی کند. من گفتم بله.

“استقرار در Arbitrum One گام بعدی در این تلاش توسعه جهانی است، با معرفی یک AMM انقلابی ساخته شده بر روی Avalanche و کار با شرکای جدید برای گرد هم آوردن اکوسیستم DeFi جمعی Arbitrum و Avalanche. ما مشتاقانه منتظر مزایایی برای سیستم هستیم. ”

این توسعه زمانی اتفاق می‌افتد که Trader Joe اکوسیستم خود را از طریق مشارکت و ادغام با کیف‌پول‌ها، مشتریان داده و سایر بردارها از سه ماهه دوم به عنوان ابزاری برای گسترش قرار گرفتن در معرض آوالانچ و خود تریدر جو گسترش داده است.

برخی از قابل توجه ترین مشارکت های اخیر عبارتند از Trust Wallet و Crypto.com.

Trader Joe اضافه کرد که AMM اصلی پروتکل، Joe V1 AMM، علاوه بر Liquidity Book AMM، به Arbitrum One نیز منتقل خواهد شد.

در مورد اینکه چرا Trader Joe استقرار AMM را در Arbitrum One انتخاب کرد، تیم گفت که تحت تأثیر تلاش‌های Offchain Labs برای ایجاد اکوسیستمی از پروتکل‌های DeFi در شبکه قرار گرفتند. TVL) با تمام راه حل های مقیاس بندی لایه 2 اتریوم.

این تیم افزود: «استقرار کتاب نقدینگی افزودنی عالی برای اکوسیستم پر جنب و جوش ما خواهد بود.

تصویری که توسط Trader Joe در رابطه با گسترش اخیر Arbitrum به اشتراک گذاشته شده است. منبع: جو محتوا.

علیرغم اینکه در کریپتو توییتر اعلام کرد که «زمان جهانی شدن» است، تیم Trader Joe تأیید کرده است که Avalanche همچنان «خانه واقعی» و «اولویت اصلی همه تلاش‌های رشد» باقی مانده است.

Trader Joe همچنین اعلام کرد که علاوه بر پلتفرم وام دهی خود، Banker Joe، بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) خود، Joepeg، و پلتفرم سهام آن، توکن خود، JOE، خواهد بود همچنین تصریح کرده است که در نقدینگی Arbitrum شرکت نخواهد کرد. AMM و Joe V1 AMM را در این مرحله رزرو کنید.

مربوط: راه حل جدید برای نفرین از دست دادن دائمی پیشنهادی در بهمن

بر اساس داده‌های CoinGecko، به نظر می‌رسد که این اعلامیه تاثیر مثبتی بر قیمت JOE داشته است، به طوری که طی هشت ساعت قبل از خنک شدن به 0.179 دلار، 13.35 درصد از 0.163 دلار به 0.185 دلار افزایش یافت.

طبق داده‌های جمع‌آوری DeFi، Trader Joe در حال حاضر صرافی غیرمتمرکز (DEX) و شماره 3 DeFi در Avalanche با TVL 94.13 میلیون دلار است و پلتفرم‌های وام دهی بومی اتریوم AAVE و It تنها از ارائه‌دهنده سهام نقدینگی مبتنی بر بهمن پیروی می‌کنند. بنقی. دفیلاما.نویسنده: Brayden Lindrea

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا