اخبار ارز دیجیتال

گروه صنعتی SEC را متهم به دستیابی به “خفا” در پرونده معاملات داخلی Coinbase کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اتاق بازرگانی دیجیتال، SEC را به تلاش برای تحمیل مقررات اوراق بهادار از طریق “درپشتی” برای دعاوی معاملات داخلی متهم کرده است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بار دیگر به پایمال کردن اختیارات خود و طبقه‌بندی ناعادلانه دارایی‌های کریپتو به عنوان اوراق بهادار متهم شد. این بار یک دعوای تجاری داخلی علیه یکی از کارمندان سابق کوین بیس است.

در نظر دادگاهی که در ۲۲ فوریه ارائه شد، اتاق بازرگانی دیجیتال مستقر در ایالات متحده گفت که این شکایت بیانگر گسترش کمپین “تنظیمی از طریق اجرا” SEC برای توصیف تجارت بازار ثانویه به عنوان تجارت اوراق بهادار است. استدلال کرد که باید به عنوان معامله اوراق بهادار رد شود.

Perianne Boring، بنیانگذار و مدیر عامل اتاق بازرگانی دیجیتال، گفت:

چمبر تاکید می‌کند که “تهاجم SEC به بازارهای دارایی دیجیتال” هرگز توسط کنگره تایید نشده است و در سایر پرونده‌های دیوان عالی، قانون‌گذاران ابتدا باید توسط کنگره اختیار شوند.

“با اقدام بدون مجوز کنگره، [the SEC] او در توییتر نوشت: این امر همچنان به یک محیط نظارتی گیج کننده کمک می کند و به سرمایه گذارانی که باید محافظت شوند آسیب می رساند.

اتاق همچنین گفت که در ارائه ادعاهای تقلب در اوراق بهادار، SEC اساساً دریافت که تجارت بازار ثانویه ۹ دارایی دیجیتال ذکر شده در دادخواست معاملات داخلی علیه کارمندان سابق Coinbase به منزله تجارت اوراق بهادار است. او ادعا کرد که از دادگاه خواسته است تا آن را تایید کند را مشکلی وجود دارد. “

“ما نگرانی های جدی داریم [the SEC’s] Perianne افزود: ما به دنبال برچسب گذاری این توکن ها به عنوان اوراق بهادار در زمینه اقدامات اجرایی علیه اشخاص ثالث هستیم که هیچ ارتباطی با ایجاد، توزیع یا بازاریابی این دارایی ها ندارند.

اتاق بازرگانی در خلاصه خود به پرونده LBRY v SEC اشاره کرد که در آن قاضی حکم داد که معاملات بازار ثانویه به عنوان معاملات اوراق بهادار تعیین نمی شود.

قاضی توسط یک مقاله توسط وکیل قرارداد تجاری لوئیس کوهن متقاعد شد، و اشاره کرد که هیچ دادگاهی دارایی زیربنایی را به عنوان یک وثیقه به رسمیت نشناخته است از زمان تصمیم شاخص SEC علیه WJ Howey Co. مزرعه برنج. برای تعیین اینکه آیا تراکنش امنیتی وجود دارد یا خیر.

آخرین گزارش کوتاه آمیکوس پس از سند مشابهی ارائه شده است که در ۱۳ فوریه توسط گروه حمایت از بلاک چین ارائه شد، که ادعا می کند SEC از اختیارات خود در این مورد فراتر رفته است، و بیان می کند که “SEC در حال حاضر آخرین راهبردهای نظارتی مبتنی بر اجرا در چین است. ” فضای دارایی دیجیتال “

مربوط: SEC گری جنسلر در حال انجام بازی است، اما این چیزی نیست که شما فکر می کنید

خلاصه‌های آمیکوس را می‌توان توسط Amicus curia یا «دوستان دادگاه» که افراد یا سازمان‌هایی هستند که در این پرونده دخیل نیستند، اما می‌توانند با ارائه اطلاعات و بینش‌های مرتبط به دادگاه کمک کنند، ارسال شود.

SEC در ژوئیه ۲۰۲۲ از مدیر محصول سابق Coinbase Global، ایشان وحی، برادر نیکیل واهی و سامیر رامانی یکی از همکارانش شکایت کرد و مدعی شد که این سه ۲۵ ارز دیجیتال مختلف را با استفاده از اطلاعات محرمانه ای که ایشان به دست آورده معامله کرده اند. ادعا می کند که ۱.۵ میلیون دلار از این ارز به دست آورده اند.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا