🚨 اخبار ارز دیجیتال

تویوتا موارد استفاده از بلاک چین را از طریق DAO Hackathon بررسی می کند

غول خودروسازی به دنبال ادغام ابزارهای DAO با بلاک چین برای بهبود عملیات شرکت است.

غول خودروسازی تویوتا با شرکت در Web3 Hackathon برای توسعه دهندگان سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) در حال بررسی موارد استفاده از بلاک چین است.

در ۱ فوریه، قرارداد هوشمند چند زنجیره ای و برنامه غیرمتمرکز شبکه Astar (dApp) اولین هکاتون Web3 خود را اعلام کرد. با این حال، خبر قابل توجه این است که توسط شرکت تویوتا موتور پشتیبانی می شود.

سوتا واتانابه، بنیانگذار شبکه Astar، در مورد اهمیت مشارکت تویوتا در این تلاش اظهار نظر کرد.

“این رویداد با هدف توسعه اولین ابزار PoC (اثبات مفهوم) DAO برای کارمندان تویوتا است. اگر ابزار خوبی ایجاد شود، کارکنان تویوتا تشویق خواهند شد تا به صورت روزانه با محصولات شبکه Astar تعامل داشته باشند.”

در این اطلاعیه آمده است: این اولین رویداد Web3 تویوتا است زیرا این شرکت خودروسازی چند ملیتی به فناوری‌های نوظهور نگاه می‌کند تا از دیدگاه خود برای بهبود عملکرد شرکت حمایت کند.

بنیاد Astar متعهد شده است ۱۰۰,۰۰۰ دلار بودجه برای این رویداد اختصاص دهد که برای جایزه تویوتا برای برنده شدن پروژه های منتخب استفاده می شود.

شرکت کنندگان در رویداد همه محصولات را در شبکه Astar، یک بلاک چین لایه ۱ مستقر در ژاپن، توسعه خواهند داد. هکاتون در COZMISE، متاورس مبتنی بر پولکادوت استار برگزار خواهد شد.

مربوط: BMW از Coinweb و زنجیره BNB برای برنامه وفاداری بلاک چین استفاده می کند

این اولین بار نیست که تویوتا در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاک چین فعالیت می کند. در سال ۲۰۲۰، بخش فناوری اطلاعات یک غول خودروسازی با صرافی ارز دیجیتال ژاپنی DeCurret برای توسعه یک توکن دیجیتال با برند تویوتا همکاری کرد.

تویوتا در سال ۲۰۲۰ آزمایشگاه بلاک چین را برای بررسی آینده فناوری دفتر کل توزیع شده و نقش آن در صنعت خودرو تاسیس کرد.

قیمت Aster (ASTR) در اخبار ۱۰.۵٪ افزایش یافته است و در زمان نگارش این مقاله با ۰.۰۶ دلار معامله می شود. این توکن در ماه گذشته ۵۳ درصد رشد داشته است، اما نسبت به بالاترین رکورد خود ۸۶ درصد کاهش یافته است.نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا