🚨 اخبار ارز دیجیتال

تاتنهام هاتسپر از بلاک چین Chilliz برای Web3 Fan Token استفاده می کند

اسپرز اولین تیم لیگ برتری در دو سال گذشته است که توکن های هوادار خود را در بلاک چین شیلی منتشر می کند.

تاتنهام هاتسپور به جدیدترین تیم لیگ برتر تبدیل شد که از فناوری بلاک چین برای صدور و مدیریت توکن فن Web3 خود استفاده می کند و باعث جذب حامیان و جوایز می شود.

Spurs از طریق Socios.com، یک پلتفرم تعامل با طرفداران ساخته شده بر روی بلاک چین Chiliz که بیش از ۸۰ تیم ورزشی بزرگ را از کدهای مختلف در سراسر جهان جذب می‌کند، توکن‌های طرفداران را منتشر می‌کند. این پلتفرم به تیم‌ها اجازه می‌دهد تا توکن‌های طرفداران، کلکسیون‌های دیجیتال و جوایز دنیای واقعی را صادر و مدیریت کنند، در حالی که به کاربران اجازه می‌دهد در تصمیم‌گیری‌های DAO مانند که شامل تیم‌های مورد علاقه‌شان می‌شود، شرکت کنند.

مطالب مرتبط: از کریکت تا ارزهای دیجیتال: AB de Villiers به ​​Web3 می‌پیوندد

اسپرز به قهرمان لیگ برتر منچستر سیتی، آرسنال بارسلونا، پاریس سن ژرمن، یوونتوس، اینترمیلان، آث میلان، اتلتیکو مادرید، آ اس رم و سایرینی که در حال نوآوری با استفاده از بلاک چین هستند، می پیوندند. برخی از برجسته ترین تیم ها در فوتبال حرفه ای هستند. تعامل با حامیان

با این راه اندازی، دارندگان توکن $SPURS می توانند در رای گیری زنجیره ای در مورد پویایی های مختلف تیم، از جمله تغییرات احتمالی کیت شرکت کنند. اسپرز همچنین با MatchWornShit، پلتفرمی که حراج پیراهن‌هایی را که بازیکنان در طول بازی‌هایی که در بلاک چین احراز هویت می‌شوند، تسهیل می‌کند، شریک خواهند شد.

تاتنهام هاتسپر رسماً Fan Tokens را راه اندازی کرد. منبع: Socios.

رایان نوریس، مدیر فروش تجاری تاتنهام، در اظهار نظر در مورد این شراکت گفت که FanToken بر اساس سیستم عضویت موجود ساخته شده و “مزایا و تجربیات جدید مرتبط با باشگاه” را ارائه خواهد کرد.

الکساندر دریفوس، مدیرعامل Chiles and Socios به طور مستقیم به Cointelegraph گفت که مذاکرات با اسپرز از سال ۲۰۲۲ ادامه دارد. این باشگاه اعلام کرد که از Socios استفاده خواهد کرد و همچنین Fan Tokens را در برنامه وفاداری و اپلیکیشن موبایل خود در آینده ادغام خواهد کرد.

توکن $Spurs قرار است در ۴ اکتبر راه اندازی شود و در صرافی های رمزنگاری که از توکن های Chiliz پشتیبانی می کنند، فهرست می شود. کاربران Socios در بریتانیا نیز از ۸ اکتبر سلب مسئولیت را در رابطه با ارائه توکن های فن مشاهده خواهند کرد، زیرا بازاریابی تبلیغات دارایی های رمزنگاری شده تحت صلاحیت اداره رفتار مالی (FCA) قرار دارد.

این امر مستلزم قوانین سخت گیرانه تری در مورد تبلیغات است و همچنین سلب مسئولیت هایی که به سرمایه گذاران در مورد ضررهای کل احتمالی سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه و توکن های فن هشدار می دهد.

منچستر سیتی، آرسنال، استون ویلا، اورتون، لیدز و کریستال پالاس دیگر سازمان‌های لیگ برتر هستند که فن توکن‌ها را روی پلتفرم مدیریت می‌کنند و دریفوس گفت که بازار نزولی ارز دیجیتال در حال انجام است. .

مطالب مرتبط: اف سی بارسلونا سرمایه گذاری ۱۳۲ میلیون دلاری در بلاک چین و سرمایه گذاری NFT را تضمین می کند

توکن‌های طرفداران به منبع درآمد مهمی تبدیل شده‌اند، زیرا تیم‌ها به دنبال استفاده از فناوری دیجیتال برای افزایش تعامل کاربران هستند. چیلیز تخمین می زند که پلت فرم بلاک چین آن از سال ۲۰۱۸ بیش از ۴۰۰ میلیون دلار درآمد برای تیم ها و لیگ ها ایجاد کرده است.

Chiliz در ابتدا به عنوان یک اکوسیستم توکن ERC-20 ساخته شد، اما در می ۲۰۲۳ به بلاک چین لایه ۱ خود منتقل شد، یک شاخه از زنجیره BNB. بر اساس مکانیزم اجماع Proof of Stake Authority (PoSA) عمل می‌کند که امکان زمان‌بندی سریع‌تر بلوک، هزینه‌های کمتر و مصرف انرژی کمتر را فراهم می‌کند، در حالی که با EVM سازگار است تا سازگاری با ابزارهای توسعه اتریوم را حفظ کند.

شورای بین المللی کریکت همچنین در حال بررسی استفاده از فناوری بلاک چین برای افزایش تعامل طرفداران در جام جهانی کریکت ۲۰۲۳ در هند است. سیستم عامل بلاک چین بنیاد NEAR به عنوان ستون فقرات برنامه تعامل طرفداران Web3 در طول رقابت جهانی شش هفته ای عمل خواهد کرد.

مجله: کارآگاه بلاک چین: سقوط کوه گوکس شاهد تولد Chainalysis بود

نویسنده: Gareth Jenkinson
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا