اخبار ارز دیجیتال

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در بحبوحه بحران بانک سیلورگیت افزایش یافت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ارزش بازار ارزهای دیجیتال به زیر 1.25 تریلیون دلار سقوط کرد زیرا نگرانی ها در مورد پرداخت بدهی بانک Silvergate باعث سقوط BTC، ETH و آلت کوین ها شد.

بازار ارزهای دیجیتال در ماه فوریه نسبتاً آرام بود و ارزش بازار در این دوره 4 درصد افزایش یافت. با این حال، به نظر می رسد ترس از فشار نظارتی بر نوسانات ماه مارس تأثیرگذار باشد.

گاوها بدون شک الگوهای فنی را که باعث افزایش ارزش بازار ارزهای دیجیتال در 48 روز گذشته شده اند را از دست خواهند داد. متأسفانه، همه روندها برای همیشه دوام ندارند و اصلاح 6.3 درصدی قیمت در 2 مارس برای شکستن سطح حمایت کانال صعودی کافی بود.

کل ارزش بازار کریپتو به دلار، 12 ساعت.منبع: Trading View

همانطور که در بالا می بینید، کانال روند صعودی که در اواسط ژانویه شروع شد، 1 بود پس از اینکه بانک سیلورگیت، یک بازیگر اصلی در رمپ روشن/خاموش ارزهای دیجیتال، 57.7 درصد در بورس نیویورک در ماه مارس سقوط کرد. ما شاهد بازار 250 میلیارد دلاری بودیم. ترکیدگی کفپوش 2. Silvergate “زیان اضافی” و سرمایه گذاری زیر بهینه را اعلام می کند. این می‌تواند منجر به یک رکود بانکی شود که در آن وضعیت از کنترل خارج شود.

Silvergate خدمات زیرساخت مالی را به بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال، سرمایه گذاران نهادی و شرکت های استخراج ارائه می دهد. در نتیجه، مشتریان تشویق شدند تا به دنبال راه‌حل‌های جایگزین یا فروش موقعیت‌های خود برای کاهش قرار گرفتن در معرض در بخش ارزهای دیجیتال باشند.

در 2 مارس، صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال FTX “کمبود قابل توجهی” از دارایی های دیجیتال و دارایی های فیات خود را نشان داد. این در تضاد با تخمین‌های قبلی است که نشان می‌داد 5 میلیارد دلار می‌تواند در موقعیت‌های نقدی و نقدینگی نقدی بازیابی شود. در 28 فوریه، نیشاد سینگ، مدیر سابق مهندسی FTX، به توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری سیمی و کلاهبرداری کالایی اعتراف کرد.

با وجود میلیاردها دلار وجوه مشتری که از صرافی ها و FTX US مستقر در ایالات متحده وجود ندارد، کمتر از ۷۰۰ میلیون دلار نقدینگی دارد. در مجموع، FTX 8.6 میلیارد دلار در تمام کیف‌ها و حساب‌ها ضرر کرده است، در حالی که FTX US ضرر 116 میلیون دلاری را ثبت کرده است.

کاهش هفتگی 4 درصدی ارزش بازار از 24 فوریه به زیان 4.5 درصدی بیت کوین (BTC) و افت 4.8 درصدی قیمت اتر (ETH) نسبت داده شد. همانطور که انتظار می رفت، تنها 6 مورد از 80 ارز دیجیتال برتر در 7 روز گذشته عملکرد مثبتی از خود نشان داده اند.

برندگان و بازندگان هفتگی در میان 80 سکه برتر.منبع: مساری

پس از EOS Network Foundation، EOS 9 درصد افزایش یافته است. اعلام کرد شبکه آزمایشی نهایی برای ماشین مجازی اتریوم (EVM) که در 27 مارس منتشر می شود.

Immutable X (IMX) با تبدیل شدن یک پروژه به “راه حل تایید شده واحد”، 5٪ افزایش می یابد و استفاده از آن را بدون مشکل می کند. ادغام از Unity SDK استفاده کنید.

dYdX (DYDX) 14.5٪ کاهش یافته است زیرا سرمایه گذاران منتظر باز کردن 17 میلیون دلار توکن در 14 مارس هستند.

تقاضا برای مانده های اهرمی با وجود اصلاحات اخیر قیمت

قراردادهای دائمی، همچنین به عنوان مبادله معکوس شناخته می شوند، دارای نرخ های داخلی هستند که معمولاً هر 8 ساعت یک بار صورتحساب می گیرند. صرافی ها از این کارمزد برای جلوگیری از عدم تعادل ریسک ارز استفاده می کنند.

نرخ سرمایه گذاری مثبت نشان می دهد که خریدارها (خریداران) اهرم بیشتری می خواهند. با این حال، وضعیت برعکس زمانی اتفاق می‌افتد که شات (فروشنده) به اهرم اضافی نیاز داشته باشد و در نتیجه نرخ تامین مالی منفی شود.

معاملات آتی دائمی در 3 مارس نرخ سرمایه هفت روزه را انباشته کردند.منبع: شیشه سکه

نرخ های تامین مالی 7 روزه بیت کوین و اتریوم اندکی مثبت بود که منعکس کننده تقاضای متوازن بین خریدارها (خریداران) و فروشندگان کوتاه مدت (فروشندگان) با استفاده از قراردادهای آتی دائمی بود. استثنا تقاضای کمی بالاتر برای شرط بندی روی قیمت های BNB بود، اما با 0.2 هشدار دهنده فاصله داشت. ٪ در سطح هفته.

مربوط: بهبود شدید دلار، چشم انداز 25000 دلاری بیت کوین را در معرض خطر قرار می دهد

نسبت اختیار معامله/تماس نشان دهنده خوش بینی معامله گران است

معامله گران می توانند احساسات کلی بازار را با اندازه گیری اینکه آیا فعالیت بیشتری از طریق گزینه های تماس (خرید) یا فروش (فروش) انجام می شود، بسنجند. به طور کلی، گزینه های فراخوان برای استراتژی های صعودی و گزینه های فروش برای استراتژی های نزولی استفاده می شوند.

نسبت قرارداد به تماس 0.70 نشان می‌دهد که علاقه باز به گزینه‌های فروش از تماس‌های صعودی‌تر عقب مانده است و بنابراین صعودی است. در مقابل، اندیکاتور 1.40 به گزینه های قراردادی ترجیح می دهد که می تواند نزولی در نظر گرفته شود.

نسبت حجم قرار دادن به تماس گزینه های BTC. منبع: laevitas.ch

تقاضا برای گزینه های تماس صعودی از 25 فوریه به استثنای لحظه ای کوتاه در 2 مارس که قیمت بیت کوین به 22000 دلار کاهش یافت، از قیمت های خنثی به نزولی پیشی گرفت. بازار آپشن های بیت کوین به شدت پر از استراتژی های خنثی تا صعودی است که به نفع گزینه های تماس (خرید) هستند.

از منظر بازار مشتقات، بازار انعطاف پذیری نشان داده است، بنابراین معامله گران بیت کوین ممکن است با وجود خوانش های نزولی کانال صعودی ناموفق، انتظار اصلاحات بیشتری نداشته باشند. کاهش هفتگی 4 درصدی نشان دهنده عدم قطعیت معرفی شده توسط بانک سیلورگیت است، که بعید است چنین باشد. به اندازه کافی ریشه دارد که خطر سیستماتیک ایجاد کند.

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: Marcel Pechman

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا