اخبار ارز دیجیتال

مجموع حساب Arbitrum بعد از Airdrop Hype از 5 میلیون فراتر رفت: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این نقطه عطف کمتر از یک ماه پس از ایردراپ مورد انتظار به دست آمد.

بر اساس آماری که توسط کاربر Dune Analytics @Henrystats گردآوری شده است، تعداد حساب‌ها یا آدرس‌های کیف پول برای راه حل مقیاس‌بندی لایه ۲ اتریوم Arbitrum (ARB) در ۱۷ آوریل از ۵ میلیون فراتر رفت. اکوسیستم ARB دارای 4 میلیون حساب فعال است و از زمان آغاز به کار تاکنون نزدیک به 200 میلیون تراکنش را تکمیل کرده است.

این رشد در پس چرخه شلوغ توسعه آربیتروم و هیاهویی که پیرامون ایردراپ آن در 23 مارس وجود داشت، بوده است. این رویدادی است که در آن 1.275 میلیارد توکن ARB در مجموع 625،143 آدرس واجد شرایط توزیع شد. پس از آخرین ایردراپ ARB، تعداد حساب ها به 3.4 میلیون رسید.

یک روز پس از ایردراپ، کوین تلگراف شواهدی از برخی فعالیت های ادغام را گزارش کرد، زیرا به نظر می رسد دو حساب جداگانه در حال ادغام توکن ها از حدود 1500 آدرس جداگانه هستند.

بر اساس پلتفرم تحلیل بلاک چین Lookonchain، یک کیف پول 1.4 میلیون ARB از 866 آدرس دریافت کرده است. … کیف پول دیگری 933375 ARB از 630 آدرس دریافت کرده است که ارزش آن حدود 1.38 میلیون دلار است.

در 15 آوریل، پیشنهاد Arbitrum DAO برای برداشت 700 میلیون توکن دولتی به خزانه داری با رای گسترده مخالف روبرو شد. همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داده بود، “پیشنهاد با 118 میلیون رای رد شد، که 84٪ از کل آرا را نشان می دهد، در حالی که 21 میلیون توکن ARB به این پیشنهاد رای دادند، که 14.5٪ از کل آرا را تشکیل می دهد. ما نزدیک هستیم، حدودا 2 میلیون توکن ARB ممتنع شده است.”

علیرغم رشد عظیم بیش از 5 میلیون اکانت Arbitrum، به نظر می رسد فعالیت یک هفته ای کاربران به طور قابل توجهی از حداکثر 1.38 میلیون کاربر در 20 مارس به حدود 333000 کاربر کاهش یافته است. با توجه به Dune Analytics، 83.7٪ از تمام حساب های ARB حداقل یک تراکنش دارند، اما برون یابی داده ها بقیه ماجرا را به ما می گوید. از مجموع بیش از 5 میلیون حساب Arbitrum، 24.2٪ از این حساب ها تنها یک تراکنش داشتند که می تواند نشان دهنده مجموعه ای از کاربرانی باشد که ARB را بلافاصله پس از دریافت airdrop فروخته اند.

اسکرین شات نمودار فعالیت کاربر Arbitrum | منبع: Dune Analyticsنویسنده: Tristan Greene

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا