🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیشنهاد فاش شد، مهاجمان نقدی گردباد می توانند کنترل حاکمیت را پس دهند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ساعاتی پس از هک، در کمال تعجب همگان، مهاجمان به طور شگفت‌انگیزی پیشنهاد جدیدی را به جامعه تورنادو کش ارائه کردند و به قصد آن‌ها برای بازگرداندن کنترل حاکمیتی اشاره کردند.

تنها یک روز پس از آنکه مهاجمان حاکمیت تورنادو کش را ربودند و باعث ایجاد وحشت در سراسر جامعه شدند، یک پیشنهاد جدید نشان می‌دهد که ممکن است حکمرانی بازیابی شود.

در ۲۱ می، یک پیشنهاد مخرب به تصویب رسید که به مهاجمان کنترل کامل بر اداره تورنادو کش را می داد. با کنترل کامل بر حاکمیت میکسر غیرمتمرکز کریپتو، مهاجمان می‌توانند تمام آرای قفل شده را پس بگیرند، از تمام توکن‌های قرارداد حاکمیتی استفاده کنند، و با توجه به اینکه می‌توانند روتر را آجر کنند، ضررهای زیادی وارد کنند. من در موقعیتی بودم که این کار را انجام دهم.

همانطور که داستان باز می شود، عضو انجمن Tornadosaurus-Hex یا آقای Tornadosaurus Hex پیشنهاد بعدی را منتشر می کند که از همه اعضا می خواهد تمام سرمایه های قفل شده در مدیریت را، همانطور که در زیر نشان داده شده است، پس بگیرند. ما اقدامات پیشگیرانه ای را برای به حداقل رساندن آسیب احتمالی انجام داده ایم.

پیشنهادات اعضای انجمن Tornado Cash برای کنترل مهاجمان. منبع: forums.tornadocash.community

با این حال، Tornadosaurus Hex (Hex) در مورد اثربخشی پیشنهاد جدید با توجه به کنترل مهاجمان بر مدیریت میکسر مطمئن نبود. ساعاتی پس از هک، در کمال تعجب همگان، مهاجمان به طور شگفت‌انگیزی پیشنهاد جدیدی را به جامعه تورنادو کش ارائه کردند و به قصد آن‌ها برای بازگرداندن کنترل حاکمیتی اشاره کردند.

پیشنهاد نقدی تورنادو برای بازگرداندن کنترل حاکمیتی به مهاجمان. منبع: forums.tornadocash.community

همانطور که در بالا نشان داده شد، Hex برنامه های مهاجم را به شرح زیر به جامعه ابلاغ کرد:

مهاجم پیشنهاد جدیدی را برای بازگرداندن وضعیت حاکمیت ارسال کرده است.

Hex همچنین خاطرنشان کرد که در حالی که جامعه چاره‌ای جز پیروی از روش انتخاب شده توسط مهاجم برای بازگرداندن کنترل حاکمیتی ندارد، اما در مورد اعتبارسنجی طرح‌بندی ذخیره‌سازی، دقت لازم برای مهاجم بررسی می‌شود.

آقای Tornadosaurus Hex مسابقه اسلات را تایید کرد. منبع: orums.tornadocash.community

در حالی که بسیاری از اعضای جامعه نسبت به تغییر ظاهر مهاجم خوش‌بین هستند، برخی گمان می‌کنند که این اقدامی برای افزایش قیمت توکن TORN قبل از اینکه بتوان آن را نقد کرد بود.

مربوط: آلبریج به سوء استفاده کنندگانی که ۵۷۳۰۰۰ دلار در حمله وام فوری دزدیده اند جایزه می دهد

از جنبه مثبت، اکوسیستم ارزهای دیجیتال در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ شاهد کاهش شدید هک کلی بود.

نموداری که هک ها و اکسپلویت ها را از سه ماهه اول ۲۰۲۲ تا سه ماهه اول ۲۰۲۳ نشان می دهد. منبع: TRM Labs.

با این حال، تاریخ حاکی از آن است که کاربران رمزارز نباید از خود راضی باشند زیرا مدت کوتاهی پس از ثبت مرحله کند در سال ۲۰۲۲ شاهد افزایش هک ارزهای دیجیتال بودند.

مجله: “مسئولیت اخلاقی”: آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟

نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا