🚨 اخبار ارز دیجیتال

یکی از مدیران ارشد بنیاد XRPL، افسانه های بلاک چین ریپل EVM را رد می کند

در یک تحول مهم، یکی از مدیران ارشد بنیاد XRPL به گمانه زنی های جاری پیرامون ادغام ماشین مجازی اتریوم (EVM) در XRPL پرداخت. Thomas Silkjær، رئیس تجزیه و تحلیل و انطباق در بنیاد XRPL، آخرین به‌روزرسانی RippleX را برای زنجیره جانبی XRP Ledger EVM توضیح داد.

برخلاف ادعاهای رایج، Silkjær تاکید کرد که XRPL تحت یکپارچه سازی EVM قرار نگرفته است. پیشنهاد ریپل شامل یک بلاک چین جداگانه با قابلیت EVM است که از طریق یک پل غیرمتمرکز به شبکه اصلی XRPL متصل می شود. مهمتر از آن، Silkjær توضیح داد که این بلاک چین جدید بر اساس پروتکل موجود نیست و تفاوت قابل توجهی با XRPL دارد.

Silkjær اشاره کرد که راه اندازی پیشنهادی بسیار شبیه به بلاک چین های EVM موجود است که به XRPL متصل می شوند. راه‌اندازی هیچ تفاوتی با سایر پیشنهاداتی که در حال حاضر به دفتر کل پیوند می‌دهند، ندارد. این بلاک چین جدید نه بیشتر و نه کمتر «XRPL» است. او گفت: «هیچ کدام از اینها نیست.

بازسازی XRPL

این شفاف سازی در خدمت رفع تصورات نادرست در مورد ادغام ادعایی است و تحولات مختلف بلاک چین ریپل را روشن می کند. در همین حال، اصلاحیه عمومی XChainBridge، که پیش نیاز راه اندازی زنجیره جانبی EVM است، برای رأی گیری باز است.

فراتر از این، بحث های جامعه همچنین شامل تجدید ساختار اصول حاکمیت بنیاد XRPL است.

نظرات Silkjær با هدف ارائه درک مناسب از پیشرفت‌های بلاک چین به علاقه‌مندان XRP و ایجاد یک محیط شفاف در حین حرکت XRPL به سمت نوآوری است. حرکت رو به جلو همچنان مثبت است و باعث ایجاد بحث ها و پیشرفت های پویا در جامعه گسترده تر XRP می شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا