اخبار ارز دیجیتال

برترین سرمایه‌گذاری‌های Metaverse در املاک و مستغلات با ضررهای هنگفت: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ویژگی‌های متاورس محبوب مانند Otherdeeds، The Sandbox، Decentraland، Somnium و Voxels همگی شاهد کاهش ارزش‌های خود در سال گذشته، از ۱ ژانویه ۲۰۲۲ تا ۲۴ می ۲۰۲۳ بودند.

قیمت زمین مجازی در برخی از متاورس های برتر به طور قابل توجهی در مقایسه با قیمت های اوج در سال ۲۰۲۲ کاهش یافته است، به طوری که ارزش بیشتر زمین های مجازی حدود ۹۰٪ کاهش یافته است.

طبق تحقیقات منتشر شده توسط CoinGecko. Did، ویژگی‌های متاورس محبوب مانند Otherdeeds، The Sandbox، Decentraland، Somnium و Voxels در سال گذشته از اول ژانویه ۲۰۲۲ تا ۲۴ مه ۲۰۲۳ ارزش خود را کاهش دادند.

مقایسه قیمت زمین متاورس. منبع: CoinGecko

همانطور که در بالا نشان داده شد، Otherdeeds by Otherside، گران‌ترین ملک در آن زمان، زمانی به قیمت ۵ اتر (ETH) فروخته می‌شد، اما اکنون با ۷۸.۲% کاهش به قیمت ۱.۰۹ ETH فروخته می‌شود. من اینجا هستم. Sandbox و Decentraland نیز به ترتیب ۸۹.۷۶% و ۸۷.۸۸% سقوط کردند.

CoinGecko اشاره کرد که ارزان‌ترین زمین در Metaverse در Voxel با ۰.۱۶ ETH تا ۲۴ مه یافت شد. ارز رمزنگاری شده Voxel با ضرر ۹۳.۸ درصدی مشابه Somnium مواجه شد. علی‌رغم کاهش قابل توجه قیمت‌ها، Voxels به تجدید حیات خوشبین است.حساب رسمی توییتر گفت:

ما پنجمیم!

غول های فناوری و اقتصادهای بزرگ همچنان به آزمایش پتانسیل نهایی Metaverse از طریق سرمایه گذاری ها و ابتکارات مختلف ادامه می دهند.

مربوط: شهرهای چین پیش نویس های سیاستی را برای توسعه صنعت متاورس منتشر می کنند

اپل سازنده آیفون به زودی هدستی با واقعیت ترکیبی عرضه خواهد کرد که می تواند علاقه جهانی را به Metaverse احیا کند.

جاش گیلبرت، تحلیلگر بازار eToro در مصاحبه با Cointelegraph گفت: با توجه به سابقه اپل در ارائه محصولات با کیفیت بالا و بازار برنج، هدست جدید می تواند بازار را به آتش بکشد. گیلبرت می گوید:

وقتی اپل این کار را انجام می دهد، معمولا آن را درست انجام می دهد.

طبق گزارش مارک گورمن، فالگیر محصولات اپل، هدست جدید اپل در تاریخ ۵ ژوئن در دسترس خواهد بود.

مجله: وام مسکن با ارزهای دیجیتال به عنوان وثیقه: آیا خطرات آن بیشتر از پاداش است؟نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا