🚨 اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگران برتر ETF های اتر را دست کم می گیرند

فهرست

  • موانع بزرگ
  • آیا هنوز هم مشکل بزرگی است؟

بازار ارزهای دیجیتال مشغول بحث در مورد تأیید بالقوه و پیامدهای ETF های اتر است. با این حال، همه کارشناسان صنعت به آینده نزدیک آن خوشبین نیستند.

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد بلومبرگ گفت: بیان شک و تردید در مقایسه هیجان پیرامون ETFهای اتر با اقدامی آغازین که سعی در دنبال کردن یک سرنخ دارد.

این ممکن است نشان دهنده این باشد که ETF های اتریوم که بسیار پرطرفدار شده اند ممکن است با چنین تبلیغاتی سازگار نباشند، به خصوص زمانی که با ETF های بیت کوین مقایسه می شود.

این دیدگاه بر تأثیر بالقوه ETF های اتر بر چشم انداز ارزهای دیجیتال سایه تردید ایجاد می کند.

موانع بزرگ

جیک چروینسکی، مدیر ارشد حقوقی Variant، اخیراً در مورد تأیید ETH ETF در سال جاری ابراز نگرانی کرده است.

Chervinsky با استناد به فشار سیاسی که SEC هنگام تایید ETF های بیت کوین با آن مواجه شد و ماهیت بی ثبات بازار فعلی، بر موضع محتاطانه تنظیم کننده تاکید کرد.

تردید SEC، همراه با توانایی آن در توجیه رد بر اساس دلایل قانونی حتی مشکوک، نشان می دهد که دریافت چراغ سبز برای ETF های اتر چقدر دشوار خواهد بود.

با وجود موقعیت تأثیرگذار بلک راک و موفقیت قبلی در تأمین تأییدیه های ETF، Chervinsky استدلال می کند که درخواست SEC برای خروج می تواند یک سناریوی محتمل باشد.

آیا هنوز هم مشکل بزرگی است؟

همه این دیدگاه محتاطانه را ندارند. Nate Geraci، رئیس فروشگاه ETF، پیش‌بینی می‌کند که ETF‌های نقطه‌ای اتر می‌توانند تأثیر قابل‌توجهی بیش از انتظار بسیاری داشته باشند.

Geraci با توجه به تقاضای کمتر از ارزش گذاری شده برای ETF های بیت کوین نقطه ای، به ارزش بازار قابل توجه ETH اشاره می کند که یک سوم بیت کوین است.

با توجه به اینکه دسته ETF بیت کوین در حال حاضر تقریباً ۵۰ میلیارد دلار جمع آوری کرده است، راه اندازی ETF های اتر به طور بالقوه می تواند به علاقه قابل توجهی در بازار منجر شود.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، ETF بیت کوین بلک راک اخیراً از ۱۰ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت فراتر رفته است. به عنوان ETF که سریعترین به این آستانه رسید، رکورد جدیدی را شکست. این رکورد قبلاً برای چندین دهه در اختیار یک صندوق متمرکز بر طلا بود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا