اخبار ارز دیجیتال

۷ گواهینامه IT مورد تقاضا


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کسب گواهینامه IT می تواند به شما در صنعت فناوری رقابتی برتری دهد و فرصت های هیجان انگیزی را برای شما ایجاد کند.

برخی از گواهینامه های فناوری اطلاعات در دنیای تکنولوژی محور امروزی بسیار محبوب هستند. هفت گواهینامه برتر فناوری اطلاعات با تقاضای بالا عبارتند از: CISSP، PMP، CCSP، CDP، CCNP، CEH و AWS Certified Solutions Architect. کسب این گواهینامه ها دری را برای فرصت های شغلی پرسود باز می کند.

این گواهینامه ها تخصص های مختلفی مانند مدیریت داده، شبکه، امنیت اطلاعات، مدیریت پروژه، امنیت ابری، هک اخلاقی و غیره را پوشش می دهد. این مدارک نه تنها توانایی ها و دانش شما را تایید می کند، بلکه بازارپذیری شما را افزایش می دهد و دری را برای فرصت های شغلی با حقوق رقابتی باز می کند. از منحنی ها جلوتر بمانید و حرفه IT خود را با این گواهینامه های مورد تقاضا پیش ببرید.

دارای گواهینامه حرفه ای امنیت سیستم های اطلاعاتی (CISSP)

(ISC)² گواهینامه شناخته شده CISSP را ارائه می دهد. این دانش در زمینه‌های مختلف امنیت اطلاعات، از جمله امنیت دارایی، امنیت ارتباطات و شبکه، مدیریت هویت و دسترسی، ارزیابی و تست امنیتی، عملیات امنیتی و امنیت توسعه نرم‌افزار را تایید می‌کند. همچنین دانش امنیت و مدیریت ریسک را نشان می دهد.

آموزش رسمی صدور گواهینامه CISSP ارائه شده توسط (ISC)² به دانش آموزان کمک می کند تا با مطالعه هر هشت حوزه CISSP برای امتحان گواهینامه آماده شوند. دارای مطالب آموزشی گسترده، نمونه سوالات و ابزارهای یادگیری جذاب است.

حرفه ای مدیریت پروژه (PMP)

تعیین PMP یکی از معتبرترین گواهینامه ها برای متخصصان مدیریت پروژه است. مؤسسه مدیریت پروژه (PMI) دانشی را در مورد مراحل تصور، برنامه ریزی، اجرا، نظارت و بسته شدن پروژه ارائه و تأیید می کند.

موسسات آموزشی تایید شده و معتبر PMI آموزش هایی را برای صدور گواهینامه PMP ارائه می دهند. این دوره ها کتاب راهنمای بدنه دانش مدیریت پروژه (PMBOK) را پوشش می دهد و بینش ارزشمندی را در مورد بهترین شیوه ها و رویکردهای مدیریت پروژه ارائه می دهد.

دارای گواهینامه Cloud Security Professional (CCSP)

گواهینامه CCSP برای حرفه ای هایی که در تنظیمات ابری کار می کنند ایجاد شده است. ارائه شده توسط (ISC)²، این دوره موضوعاتی مانند مفاهیم ابر، معماری، حاکمیت، امنیت داده ها، عملیات و انطباق قانونی را پوشش می دهد.

آموزش برای گواهینامه CCSP: از طریق یک ارائه دهنده آموزش تایید شده، (ISC)² آموزش رسمی CCSP را ارائه می دهد. این دوره ها دانش عمیقی از اصول امنیت ابر و بهترین شیوه ها در حالی که حوزه CCSP را پوشش می دهند، ارائه می دهند.

مرتبط: ۷ دوره برتر و گواهینامه بلاک چین برای مبتدیان

متخصص داده های حرفه ای (CDP)

CDP یک گواهینامه جامع برای متخصصان داده است. مدیریت داده، حاکمیت داده، تجزیه و تحلیل داده، علم داده، و معماری داده تنها تعدادی از موضوعات تحت پوشش هستند.

موسسه صدور گواهینامه متخصصان محاسباتی (ICCP) برنامه صدور گواهینامه CDP را ارائه می دهد. DAMA ابزارها، مواد مطالعه و منابعی را برای کمک به داوطلبان برای آماده شدن برای امتحانات گواهینامه فراهم می کند.

Cisco Certified Network Professional (CCNP)

Cisco Systems یک گواهینامه در سطح حرفه ای به نام CCNP ارائه می دهد. این تئوری و تکنیک‌های شبکه‌ای از جمله مسیریابی، سوئیچینگ، امنیت، کار گروهی و شبکه‌های بی‌سیم تمرکز دارد.

سیسکو با یک شریک آموزشی تایید شده برای ارائه آموزش برای گواهی CCNP همکاری می کند. این دوره ها تجربه عملی را با استفاده از سخت افزار شبکه سیسکو ارائه می دهند و موضوعات و فناوری های تحت پوشش در آزمون گواهینامه CCNP را پوشش می دهند.

هکر اخلاقی معتبر (CEH)

گواهینامه CEH مهارت هک اخلاقی و تست نفوذ را تأیید می کند. این به متخصصان مهارت ها و اطلاعاتی را می دهد که برای یافتن نقاط ضعف، محافظت از سیستم های رایانه ای و انجام عملیات هک قانونی نیاز دارند.

EC-Council آموزش تایید شده CEH را ارائه می دهد که موضوعات مختلفی از جمله هک سیستم، تست نفوذ برنامه وب، اسکن شبکه و شمارش را پوشش می دهد. داوطلبان دستورالعمل هایی را در مورد نحوه آماده شدن برای آزمون گواهینامه CEH دریافت خواهند کرد.

معمار راه حل های دارای گواهی AWS

گواهینامه AWS Certified Solutions Architect برای حرفه ای هایی طراحی شده است که با خدمات ابری خدمات وب آمازون (AWS) کار می کنند. این درک شما را از ایجاد و استقرار برنامه های کاربردی مقاوم در برابر خطا، مقیاس پذیر و بسیار در دسترس در پلت فرم AWS تأیید می کند.

خدمات اساسی AWS، بهترین شیوه‌های معماری و معماری‌های کاربردی معمولی تحت پوشش این گواهینامه هستند. زیرساخت AWS، امنیت، ذخیره سازی، شبکه، خدمات پایگاه داده، استقرار و مدیریت AWS از موضوعاتی هستند که در این برنامه پوشش داده می شوند.

مطالب مرتبط: ۱۰ فناوری نوظهور در علوم کامپیوتر که آینده را شکل خواهند دادنویسنده: Alice Ivey

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا