اخبار ارز دیجیتال

۵ دانشگاه برتر در حال تحصیل در زمینه بلاک چین


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دانشگاه‌های بریتانیا از جمله کمبریج، امپریال، ادینبورگ، آکسفورد و دانشگاه کالج لندن، برنامه‌های مرتبط با بلاک چین را ارائه می‌کنند.

دانشگاه‌های بریتانیا شروع به ارائه برنامه‌های تحقیقاتی، دوره‌ها و تجربیات عملی در جنبه‌های مختلف فناوری بلاک چین، از جمله ارزهای دیجیتال، قراردادهای هوشمند، حریم خصوصی، امنیت و مقیاس‌پذیری کرده‌اند. دانش آموزانی که از این برنامه ها فارغ التحصیل می شوند به دانش و مهارت های لازم برای تبدیل شدن به رهبران در زمینه فناوری بلاک چین و هدایت نوآوری و پذیرش در صنایع مختلف مجهز هستند.

در اینجا ۵ دانشگاه برتر در حال تحصیل در زمینه بلاک چین در بریتانیا آورده شده است.

دانشگاه کمبریج

دانشگاه کمبریج یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در کمبریج است و مرکز تامین مالی جایگزین کمبریج (CCAF) یک مرکز تحقیقاتی پیشرو در زمینه تامین مالی جایگزین، از جمله تحقیقات بلاک چین و ارزهای دیجیتال است.

CCAF تحقیقاتی را در مورد جنبه های مختلف فناوری بلاک چین، از جمله پذیرش، مقررات و سیاست انجام می دهد. دانشجویان فارغ التحصیل در دانشگاه کمبریج می توانند دوره های بلاک چین مانند “فناوری دفتر کل توزیع شده: مبانی و کاربردها” را در دپارتمان علوم و فناوری کامپیوتر بگذرانند. این دوره ۱۶ ساعته مفاهیمی مانند مکانیسم های اجماع، قراردادهای هوشمند، بیت کوین (BTC) و انواع آن، اتریوم و سایر فناوری های دفتر کل توزیع شده بدون مجوز را پوشش می دهد.

علاوه بر این، برنامه دارایی های دیجیتال کمبریج یک برنامه تحقیقاتی چند ساله است که هدف آن روشن کردن دیجیتالی شدن سریع دارایی ها و سیستم های انتقال ارزش است. این بر پایه محکم فعالیت های گذشته CCAF و روابط فعلی استوار است. حول سه جریان کاری متمرکز است:

  • جنبه‌های آب و هوایی دارایی‌های دیجیتال: بر ارائه اطلاعات معتبر و بینش در مورد تأثیرات زیست‌محیطی گسترده‌تر دارایی‌های دیجیتال برای تقویت گفت‌وگوی منصفانه بر اساس شواهد واقعی و تجربی تمرکز دارد.
  • زیرساخت بازار مالی غیرمتمرکز (dFMI): پروژه‌های تحقیقاتی در این جریان موضوعی با تمرکز بر روی «زیرساخت» اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال، بلوک‌های ساختمانی اساسی (ریل، پلت‌فرم، کاربرد) را بررسی می‌کنند. ساختارهای بازار، چارچوب های نظارتی و پیامدهای گسترده تر برای اقتصاد واقعی؛
  • سیستم‌های پولی اضطراری: این جریان تحقیقاتی بر جنبه «دارایی» اکوسیستم متمرکز است تا پیامدهای اجتماعی-اقتصادی، مالی، قانونی و نظارتی دیجیتالی کردن دارایی‌ها و توکن‌سازی روی پرداخت‌ها، تجارت و پول را به طور کلی بررسی کند. بر بررسی اجتماعی و فرهنگی تمرکز دارد. تاثیر می گذارد. درک اینکه چگونه انواع و اشکال دارایی‌های دارای فناوری فعال بر رفتار مصرف‌کننده و تجاری، پرداخت‌های جاری و ترتیبات مالی و ثبات سیستم مالی بزرگ‌تر تأثیر می‌گذارد، مهم است.

امپریال کالج لندن

امپریال کالج لندن یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است و مرکز تحقیقات و مهندسی ارزهای دیجیتال آن یک مرکز تحقیقاتی پیشرو در زمینه ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین است.

کالج امپریال لندن مدرک کارشناسی ارشد در فناوری مالی (فین تک) را ارائه می دهد که شامل ماژول های پیش یادگیری، ماژول های پایه، ماژول های اصلی، دروس انتخابی و پروژه ها می شود. ماژول ها عبارتند از “R و پایگاه داده برنامه های مالی”، “ساختارها و الگوریتم های داده با پایتون”، “حسابداری و امور مالی شرکت ها”، “اقتصاد سنجی مالی در R و Python”، “تخصیص دارایی و استراتژی های سرمایه گذاری” و موضوعات دیگر. “متن کاوی برای اقتصاد و دارایی”.

همه دانشجویانی که وارد برنامه کارشناسی ارشد علوم در فناوری مالی می شوند باید پیشینه قوی در احتمال، حساب دیفرانسیل و انتگرال، جبر ماتریس و تحلیل عملی داشته باشند. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که به دانش آموزان درک جامعی از مهارت های کمی و تحلیلی، از جمله مهارت های کدنویسی و برنامه نویسی بدهد.

علاوه بر این، دانشگاه یک کلاس مسترکلاس ۱۲.۵ ساعته (بیش از ۶ هفته) در مورد “فناوری بلاک چین: مبانی، کاربردها و تاثیر” ارائه می دهد. برنامه درسی موضوعاتی مانند رمزنگاری، قراردادهای هوشمند و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را پوشش می دهد.

دانشگاه ادینبورگ

دانشگاه ادینبورگ یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در ادینبورگ، اسکاتلند است. این دانشگاه به دلیل تحقیقات و تدریس در طیف گسترده ای از زمینه ها از جمله علوم، مهندسی، علوم انسانی و علوم اجتماعی مشهور است.

دانشگاه ادینبورگ در دانشکده انفورماتیک خود، آزمایشگاه فناوری بلاک چین (BLT) را اداره می کند که به تحقیق و توسعه فناوری بلاک چین اختصاص دارد. BLT با شرکای تجاری، دولت ها و موسسات دانشگاهی برای ایجاد و آزمایش فناوری جدید بلاک چین همکاری می کند.

علاوه بر تحقیقات، دانشگاه ادینبورگ یک ماژول دوره کارشناسی به نام “بلاک چین و دفتر کل توزیع شده” ارائه می دهد که مفاهیم اساسی فناوری بلاک چین مانند پروتکل های اجماع، رمزنگاری، قراردادهای هوشمند و بازی ها را پوشش می دهد. ما چندین دوره مرتبط با تجزیه و تحلیل نظری پروتکل های بلاک چین

هدف کارشناسی ارشد علوم مالی، فناوری و سیاست دانشگاه، تجهیز دانشجویان به مجموعه‌ای متنوع از مهارت‌ها در یادگیری ماشین، اصول اقتصاد، و تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ است. همچنین، یک برنامه چهار ساله دکترا در فین تک با همکاری شرکت ها به دانشجویان اجازه می دهد تا تحقیقات کاربردی تجاری گسترده ای را انجام دهند.

دانشگاه آکسفورد

دانشگاه آکسفورد یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی با شهرت جهانی است که در آکسفورد، انگلستان واقع شده است. این دانشگاه به دلیل برتری در زمینه تحقیق و تدریس در طیف گسترده ای از رشته ها از جمله علوم، مهندسی، علوم انسانی و علوم اجتماعی شناخته شده است.

دانشگاه آکسفورد برنامه ای در زمینه استراتژی بلاک چین، بخشی از برنامه استراتژی بلاک چین آکسفورد ارائه می دهد. این دوره برای مدیران و صاحبان مشاغلی در نظر گرفته شده است که علاقه مند به تأثیر فناوری بلاک چین بر شرکت آنها هستند. این دوره موضوعاتی مانند پروتکل های بلاک چین، حکمرانی غیرمتمرکز، اکوسیستم های بلاک چین و مقررات را پوشش می دهد.

دانشگاه لندن

دانشگاه کالج لندن (UCL) یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در لندن، انگلستان است. UCL یکی از اعضای گروه معتبر راسل از دانشگاه‌های تحقیقاتی بریتانیا است و یکی از دانشگاه‌های چند رشته‌ای پیشرو در جهان به حساب می‌آید.

برنامه آموزش اجرایی بلاک چین یک دوره اجرایی هشت هفته ای است که توسط UCL ارائه می شود و به رهبران کسب و کار، مبتکران، تنظیم کننده ها و رهبران سیاست عمومی کمک می کند تا مدل کسب و کار بلاک چین، از جمله نقاط قوت و ضعف آن را افزایش دهند.

علاوه بر این، مدرک کارشناسی ارشد در فناوری مالی ارائه می‌کند که بر توسعه کمی صلاحیت‌های مالی و استفاده از فناوری‌های نوظهور در خدمات مالی تاکید می‌کند، و اینکه چگونه مدل‌های کسب‌وکار دیجیتال جدید در خدمات مالی بر شیوه‌های شرکتی تأثیر می‌گذارند.

برنامه فناوری های دیجیتال نوظهور UCL به افرادی که به دنبال مشاغل جدید مبتنی بر فناوری در محیط های چالش برانگیز شرکت هستند، کمک می کند. شرکت‌کنندگان در ماژول‌های اصلی مختلف، تجربه عملی با فناوری‌ها در زمینه‌هایی مانند علم داده، فناوری بلاک چین و سیستم‌های مدیریت اطلاعات کسب خواهند کرد.

نویسنده: Guneet Kaur

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا