اخبار ارز دیجیتال

Toncoin (TON) با پیشروی پاول دوروف در کسب درآمد از تلگرام ۳۵ درصد افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک تحول خیره کننده، قیمت Toncoin (TON)، توکن اصلی بلاک چین شبکه باز، امروز در یک ساعت بیش از ۳۵ درصد افزایش یافت. کاتالیزور پشت این افزایش شهابی، اعلامیه هیجان انگیز پاول دوروف، مغز متفکر میلیاردر پلتفرم پیام رسان معروف تلگرام بود.

دوروف به کانال تلگرام خود رفت تا یک توسعه بازی را برای دارندگان کانال در این پلتفرم اعلام کند. از ماه آینده، سازندگان این فرصت را خواهند داشت که برای محتوای خود جوایز مالی دریافت کنند. این حرکت نشان دهنده یک تغییر عظیم در کسب درآمد از محتوا است و کانال های پخش تلگرام به تعداد خیره کننده تریلیون بازدید ماهانه می رسد.

""
منبع: کانال تلگرام پاول دوروف

تاکنون تنها کسری از این بازدیدها، یعنی تنها ۱۰ درصد، از طریق تبلیغات تلگرام، یک ابزار تبلیغاتی متمرکز بر حریم خصوصی، کسب درآمد شده است. با این حال، در ماه مارس، پلتفرم تبلیغاتی تلگرام دسترسی خود را به تبلیغ‌کنندگان در نزدیک به صد کشور جدید گسترش می‌دهد و درها را برای صاحبان کانال‌ها باز می‌کند تا از محتوای آنها بهره‌مند شوند.

""
تن به دلار آمریکا CoinMarketCap

چیزی که این استارتاپ را از دیگران متمایز می کند، اتکای انحصاری آن به بلاک چین TON برای پرداخت و برداشت تبلیغات است. دوروف با تشابه با اجرای موفقیت آمیز نام های کاربری تلگرام، اعلام کرد که فروش تبلیغات و اشتراک درآمد در Toncoin تسهیل می شود. این حرکت استراتژیک نه تنها امنیت و سرعت تراکنش ها را تضمین می کند، بلکه یک رابطه همزیستی را تقویت می کند که در آن سازندگان می توانند درآمد خود را نقد کنند یا در رشد کانال سرمایه گذاری مجدد کنند.

عواقب این اعلام بلافاصله در بازار احساس شد و قیمت TON با افزایش قابل توجهی از ۲۱۵۵ دلار به ۲.۹۵ دلار در هر توکن مواجه شد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا