🚨 اخبار ارز دیجیتال

TON بودجه ۸ رقمی را از MEXC جمع آوری می کند تا تلگرام را به یک برنامه فوق العاده Web3 تبدیل کند

پاول دوروف، بنیانگذار تلگرام، بارها به نقش بلاک چین TON در انتقال احتمالی تلگرام به Web3 اشاره کرده است.

شبکه باز (TON)، یک پلتفرم بلاک چین غیرمتمرکز که در ابتدا توسط تلگرام طراحی شده بود، بودجه قابل توجهی را از بازوی مخاطره‌آمیز صرافی ارزهای دیجیتال MEXC تامین کرده است.

این شرکت در ۴ اکتبر اعلام کرد، TON یک سرمایه گذاری هشت رقمی را از MEXC Ventures، یکی از شرکت های تابعه صرافی جهانی ارزهای دیجیتال MEXC در مکزیک، جمع آوری کرده است. در ارتباط با این بودجه، MEXC و بنیاد TON وارد یک مشارکت استراتژیک با هدف ترویج Web3 در سراسر جهان شده‌اند. با کاهش موانع ورود، دسترسی را افزایش دهید.

به عنوان بخشی از این توافقنامه، صرافی ارز دیجیتال MEXC خدمات بازاریابی و تبلیغات را برای پروژه‌های مبتنی بر TON ارائه می‌کند. این شرکت همچنین قصد دارد یک سرویس وام با وثیقه TON راه اندازی کند و از هزینه تراکنش برای توکن های TON چشم پوشی کند. جاستین هیون، مدیر رشد بنیاد TON، به کوین تلگراف گفت: «پیش از این، هزینه برای اکثر ارزهای دیجیتال موجود در صرافی یکسان بود.

علاوه بر این، MEXC Ventures به تأمین مالی برنامه‌های کوچک مبتنی بر TON، علاوه بر پشتیبانی مستمر از پروژه‌های مبتنی بر TON مانند پروتکل مستقل Megaton Finance، پلتفرم GameFi TONPlay، Fanzee و Sonet ادامه خواهد داد. هیون در بیانیه ای به کوین تلگراف گفت که MEXC و بنیاد TON نیز در حال بحث در مورد امکان تامین مالی کیف پول در تلگرام هستند.

هیون گفت که با حمایت MEXC Ventures، بنیاد TON قصد دارد پذیرش اکوسیستم Web3 را در پیام رسان تلگرام افزایش دهد. او گفت:

این فناوری باید برای همه، صرف نظر از دانش آنها از دنیای بلاک چین، راحت و آسان باشد. با TON در تلگرام، رمزگذاری به آسانی ارسال پیام متنی است. آسان تر می شود.

پاول دوروف، بنیانگذار تلگرام، بارها به نقش بلاک چین TON در انتقال احتمالی تلگرام به Web3 اشاره کرده است. در اواسط سپتامبر، تلگرام TON Wallet را به عنوان یک برنامه کوچک ادغام کرد و به کاربران اجازه داد مستقیماً از رابط برنامه به سکه هایی مانند TON (TON)، بیت کوین (BTC) و Tether (USDT) دسترسی داشته باشند. دوروف تاکید کرد که فناوری TON توسط جامعه منبع باز توسعه داده شده است نه تلگرام، و همچنین تاکید کرد که کیف پول TON یک برنامه شخص ثالث است.

تلگرام مجبور شد در سال ۲۰۲۰ پس از یک نبرد قانونی با رگولاتورهای اوراق بهادار ایالات متحده، به مشارکت خود در توسعه TON پایان دهد.

بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌کننده‌های پیشرو ارزهای دیجیتال مانند CoinGecko و CoinMarketCap، سرمایه‌گذار TON، MEXC Ventures یکی از شرکت‌های تابعه MEXC است، یک صرافی متمرکز ارز دیجیتال که در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد و در سیشل به ثبت رسید.

مربوط: شرکت هوش مصنوعی AlphaSense تحت حمایت گوگل و گلدمن ساکس ۱۵۰ میلیون دلار با ارزش ۲.۵ میلیارد دلار جمع آوری کرد.

برخی از افراد در جامعه ارزهای دیجیتال گزارش داده اند که با مشکلات خاصی در MEXC مواجه شده اند و به کاربران در مورد خطرات آن یا استفاده از صرافی های غیر KYC هشدار داده اند.

MEX که روزانه حدود ۶۰۰ میلیون دلار معامله می کند، ادعا می کند که مجوزهایی در استرالیا، استونی و ایالات متحده دارد و به کاربران در ۲۰۰ کشور خدمات ارائه می دهد.

مجله: Web3 Gamer: Minecraft بیت کوین P2E، آیفون ۱۵، بازی های رمزنگاری، Formula E را ممنوع می کند


نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا