🚨 اخبار ارز دیجیتال

بلاک چین TON توکن های غیرفعال به ارزش ۲.۶ میلیارد دلار را مسدود می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کیف پول های ماینر به دلیل عدم فعالیت و عدم انجام تراکنش های خروجی به مدت ۴ سال به حالت تعلیق درآمد.

بر اساس نتایج نظرسنجی انجمن در ۲۲ فوریه، کاربران و اعتبار سنجی شبکه باز (TON)، یک بلاک چین لایه ۱ که قبلاً توسط تلگرام ایجاد شده بود، متوجه شدند که کیف پول ماینرها غیرفعال بوده و هرگز استفاده نشده است. اگر نه، من به به مدت ۴ سال تعلیق شود. شما یک معامله خروجی انجام دادید. این تصمیم ۱,۰۸۱,۳۸۹,۴۱۶ TON به ارزش تقریبی ۲.۵۸ میلیارد دلار در زمان صدور را به حالت تعلیق درآورد که بیش از ۲۰٪ از توکن های TON را نشان می دهد.

رای گیری اعتبار سنجی، که در ۲۱ فوریه ۲۰۲۳ آغاز شد، پس از دو دور اول به پایان رسید. بنیاد TON از ماینرها خواسته است تا فعالیت خود را با انجام تراکنش‌های روی بلاک چین TON در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۲ نشان دهند. از آن زمان تاکنون، ۲۴ آدرس از ۱۹۵ آدرس غیرفعال فعال شده است. در نتیجه، آرا شامل ۱۷۱ آدرس باقیمانده یا کمتر از ۰.۰۰۹٪ از کل کیف پول های موجود در شبکه است که در مجموع ۱,۰۸۱,۳۸۹,۴۱۶ تن سکه را در خود جای داده است. آدرس شما پس از رای گیری امروز به مدت چهار سال به حالت تعلیق در خواهد آمد.

همانطور که توسعه دهنده گفته است، توزیع TON در جولای ۲۰۲۰ آغاز شد، با ۹۸.۵۵٪ از کل عرضه موجود برای استخراج که هر کسی می تواند در آن شرکت کند. این رویکرد که در یک قرارداد هوشمند ویژه «ارائه دهنده» قرار گرفت، به TON اجازه داد از تمرکززدایی ارائه شده توسط Proof of Work و در عین حال حفظ یک بلاک چین اثبات سهام بهره مند شود. توسعه دهندگان گفتند، با تعلیق این کیف پول ها، مقدار TON در حال گردش واضح تر خواهد شد و “جامعه فعال شرکت کننده در پروژه های منبع باز به رشد و شکوفایی خود ادامه خواهد داد.”

جامعه TON مدتهاست که گمانه زنی می کند که ممکن است دسترسی به این کیف پول های غیرفعال از بین رفته باشد. برخی می گویند که وجود TON های استفاده نشده تنها بر عدم اطمینان شرکت کنندگان شبکه می افزاید. TON به عنوان هزینه گاز مورد نیاز برای دسترسی به خدمات غیرمتمرکز در شبکه TON استفاده می شود. حدود سه سال پیش، تلگرام پس از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، این شرکت را به نقض قوانین امنیتی در رابطه با پیشنهاد اولیه سکه ۱.۷ میلیارد دلاری خود در سال ۲۰۱۸ متهم کرد، توسعه TON را کنار گذاشت. سپس این پروژه به توسعه دهندگان جامعه تبدیل شد.نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا