🚨 اخبار ارز دیجیتال

تام ایمر، نماینده کنگره: دارایی های دیجیتال در انتخابات ۲۰۲۴ یک “مسئله خواب آلود” خواهد بود

سه نامزد از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه مواضع ضد CBDC را به عنوان بخشی از مناقصه های ریاست جمهوری ۲۰۲۴ خود اتخاذ کرده اند.

تام ایمر، یکی از اعضای اکثریت مجلس نمایندگان ایالات متحده و یکی از حامیان ارزهای دیجیتال، می گوید دارایی های دیجیتال به یک “مسئله جدی” در سیاست ایالات متحده در سطح ایالتی و فدرال تبدیل شده است.

ایمر در گفتگو با کوین تلگراف در کنفرانس Permissionless II در آستین، تگزاس در ۱۱ سپتامبر گفت که نامزدهای خاصی که در سال ۲۰۲۴ شرکت می کنند تأثیر مسائل مربوط به ارزهای دیجیتال و بلاک چین را دست کم می گیرند. او گفت که این احتمال وجود دارد که او به نگرانی های مربوط به حریم خصوصی مالی اشاره کرد و به طور خاص به نظارت دولت بر ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) اشاره کرد.

ایمر گفت: «این از نظر سیاسی قدرتمند است، صرف نظر از گرایش سیاسی شما. دموکرات ها، جمهوری خواهان و دیگران معتقدند که اطلاعات شخصی باید متعلق به شما باشد و شما می توانید انتخاب کنید که چه زمانی آن را به اشتراک بگذارید.

تام ایمر، نماینده کنگره در ۱۱ سپتامبر در Permissionless II با سیاستگذاران صحبت می کند.منبع: کوین تلگراف

ایمر گفت که یک شکاف نسلی در ایالات متحده وجود دارد که می تواند منجر به عقب نشینی ساکنان از سیاست هایی شود که به طور بالقوه فضای دیجیتال را مهار می کند و با انجام این کار، قانون گذاران متبحر در زمینه فناوری را از بین می برد. حداقل سه نامزد از هر دو حزب سیاسی بزرگ ایالات متحده در پیش از مبارزات انتخاباتی ۲۰۲۴ مواضع عمومی در مورد CBDC اتخاذ کرده اند.

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا، که در نظرسنجی‌های جمهوری‌خواهان پس از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق، رتبه دوم را دارد، در ماه ژوئیه متعهد شد در صورت موفقیت‌آمیز بودن مبارزات انتخاباتی‌اش، CBDCها را در ایالات متحده ممنوع کند. در ماه مه، او لایحه ای را در فلوریدا امضا کرد که هدف آن ممنوعیت عمده استفاده از دلارهای دیجیتال صادر شده توسط فدرال در داخل این ایالت بود. از دیگر نامزدهای بالقوه مخالف CBDC می توان به ویوک راماسوامی جمهوری خواه و رابرت اف کندی جونیور دموکرات اشاره کرد.

قوانین و مقررات زیادی وجود دارد که تعیین می کند چه زمانی باید افشا کنید و چه چیزی را باید فاش کنید، اما نباید صرفاً همه چیز باشد. [statement on CBDCs]”امر گفت. “[The U.S. government] اگر ارز دیجیتال بانک مرکزی باز، بدون مجوز و خصوصی باشد، می‌توانید ایجاد کنید. پول نقد باید تقلید شود. ”

مربوط: نماینده Emmer: بلاک چین می تواند هوش مصنوعی را تأیید کند زیرا ارزهای دیجیتال برنده در دادگاه جمع می شوند

ایمر لایحه ای را با هدف محدود کردن توانایی فدرال رزرو برای صدور CBDC در ایالات متحده ارائه کرده است. او همچنین از اصلاحات مربوط به هزینه‌های کمیسیون بورس و اوراق بهادار حمایت می‌کند که می‌تواند توانایی کمیسیون را برای اعمال قانون علیه شرکت‌های ارز دیجیتال کاهش دهد.

در ۲۰ سپتامبر، کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان یک جلسه نشانه گذاری در مورد قانون پیشگیری از آزمایش دلار دیجیتال برگزار می کند که فدرال رزرو را از راه اندازی برنامه آزمایشی CBDC بدون تایید کنگره منع می کند. کمیته CBDC را در یک جلسه استماع در ۱۴ سپتامبر برای اولین بار از زمان تعلیق کنگره در ماه اوت مورد بحث قرار داد.

مجله: نظر: حداکثر گرایی رمزارز جمهوری خواه تقریباً به بدی «ارتش ضد رمزارز» دموکرات است.

نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا