🚨 اخبار ارز دیجیتال

تام ایمر، نماینده کنگره، لایحه ضد CBDC را دوباره به کنگره ارائه می کند

این لایحه توانایی فدرال رزرو برای صدور CBDCها را محدود می کند، ابزاری نظارتی که تام ایمر آن را “تضعیف سبک زندگی آمریکایی” نامید.

لایحه ای با هدف جلوگیری از «مقامات غیر منتخب در واشنگتن» از صدور ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) توسط نماینده تام ایمر مجدداً ارائه شده است.

در ۱۲ سپتامبر، اِمر و ۴۹ حامی اصلی، قانون ضد نظارت CBDC را در مجلس نمایندگان ایالات متحده برای محافظت از حق آمریکایی ها در حفظ حریم خصوصی مالی بازگرداندند.

ایمر جمهوری خواه در بیانیه ای گفت: «پرزیدنت بایدن به صراحت اعلام کرده است که مایل است حق حریم خصوصی مالی آمریکایی ها را برای یک CBDC تحت نظارت نقض کند.

به همین دلیل است که من قوانین مهمی را برای مهار بوروکرات‌های غیرمنتخب بازگردانده و اطمینان حاصل کنم که سیاست ارز دیجیتال ایالات متحده از ارزش‌های کشورمان در خصوص حریم خصوصی، حاکمیت فردی و رقابت در بازار آزاد محافظت می‌کند.

Emmer برای اولین بار در ژانویه ۲۰۲۲ قانونی را در مورد CBDC پیشنهاد کرد. این لایحه به طور رسمی در فوریه ۲۰۲۳ با هدف محدود کردن فدرال رزرو از ضرب دلارهای دیجیتال قابل برنامه ریزی به کنگره ارائه شد. ایمر ادعا می کند که این لایحه “ابزار نظارتی است که برای تضعیف جامعه استفاده می شود.” روش زندگی آمریکایی. “

ایمر گفت که این لایحه به طور خاص فدرال رزرو را از صدور CBDC برای افراد منع می کند، که از بسیج آنها در بانک های خرده فروشی که می توانند داده های مالی شخصی را جمع آوری کنند، جلوگیری می کند.

این لایحه همچنین بانک های مرکزی را از استفاده از CBDC برای اجرای سیاست های پولی منع می کند.

مربوط: تام ایمر، عضو کنگره، گری جنسلر، رئیس SEC را “تنظیم کننده مخرب” می خواند

در ماه مارس، تام اِمر نسبت به تسلیح شدن پول هشدار داد، زیرا دولت فدرال به دنبال حفظ و گسترش کنترل مالی است.

رابرت اف کندی جونیور، نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده نیز در ماه مه نظر مشابهی را بیان کرد و گفت: «به همین دلیل است که من با CBDC ها مخالفم: قدرت دولت برای سرکوب مخالفان با قطع دسترسی به بودجه با فشار کلید.» «به طور قابل توجهی گسترش خواهد یافت. “

سایر حامیان قانون ضد نظارت CBDC عبارتند از سنسور فرنچ هیل، وارن دیویدسون و مایک فلود.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعا با پول شما چه می کنند؟


نویسنده: Martin Young
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا