🚨 اخبار ارز دیجیتال

به مریخ؟ جامعه Dogecoin (DOGE) با حدس و گمان های جدید آشفته است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جامعه Dogecoin (DOGE) یک بار دیگر خود را هیجان زده می بیند که در مورد احتمالات سفر پول میم به مریخ فکر می کند. انتشار در X از جوردن جفرسون، مدیر عامل MyDOGE.

پست گمانه زنی از مدیر عامل MyDOGE

جفرسون با تصویری چشمگیر از لوگوی معروف Dogecoin که در فضا شناور است همراه است. اعلام سکه به عنوان “ارز آتی مریخ”. این بیانیه به ظاهر بی‌ضرر باعث موج‌هایی در بازار ارزهای دیجیتال شد، بحث‌های داغی را برانگیخت و به گمانه‌زنی‌ها در مورد آینده میم کوین دامن زد.

واکنش طرفداران جفرسون فوری و بسیار مثبت بود. یکی از علاقه مندان با بیان خلاصه ای از خوش بینی جامعه Dogecoin گفت: “آینده روشن به نظر می رسد.” DogeDesigner، یک طراح گرافیک پیشرو در UX/UI و وابسته به Dogecoin، پست جفرسون در مورد X را تقویت کرد و باعث افزایش علاقه و دامن زدن به حدس و گمان شد.

بعد برای پست کردنDogeDesigner از پیروانش سوال قابل تاملی پرسید: “اگر بتوانید اولین شهر مریخ را نام ببرید، نام آن را چه می‌گذارید؟” این درخواست بازیگوش باعث تشدید گمانه زنی در مورد نقش بالقوه Dogecoin در اقتصادهای فضایی آینده شد، زیرا علاقه مندان مشتاقانه در مورد احتمالات فکر می کردند.

قیمت DOGE بر اساس حدس و گمان افزایش یافت

در همین حال، افزایش قابل توجهی در قیمت DOGE رخ داد و اعتبار اظهارات جفرسون را افزایش داد. در زمان نگارش این مقاله، DOGE با قیمت ۰.۰۷۹۹۱ دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش ۱.۶ درصدی ارزش در روز گذشته است. این حرکت رو به بالا در قیمت منجر به حدس و گمان و خوش بینی بیشتر در جامعه رمزنگاری شده است زیرا این فکر وسوسه انگیز را به وجود می آورد که DOGE به ارز واقعی مریخ تبدیل خواهد شد.

در مرکز این جنون گمانه‌زنی، تأثیر پایدار مدیر عامل تسلا، ایلان ماسک، قرار دارد که حمایت صوتی او از Dogecoin نقشی اساسی در شکل‌دهی مسیر آن داشته است.

اگرچه ماسک قبلاً برنامه‌های ماموریت سرنشین‌دار به مریخ را رد کرده بود، اما تمایل خود را برای ایجاد یک مستعمره دائمی در سیاره سرخ ابراز کرده است که تا حدی توسط دارایی‌های بزرگ Dogecoin او پشتیبانی می‌شود.

به عنوان یکی از بزرگترین دارندگان DOGE در جهان، حمایت ماسک در جامعه اهمیت دارد و به بیانیه جسورانه جفرسون اعتبار می دهد. در حالی که ایده Dogecoin به عنوان ارز آینده مریخ ممکن است برای برخی دور از ذهن به نظر برسد، جاه طلبی و تخیل بی حد و حصری را که در فضای رمزنگاری نفوذ می کند برجسته می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا