اخبار ارز دیجیتال

آیا زمان خرید «jpeg» فرا رسیده است؟ جامعه به برداشت‌های آتی اتریوم پاسخ می‌دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در حالی که بسیاری ابراز احساسات جدی کردند، کاربران توییتر با بیان اینکه زمان صرف هزینه ETH برای یک توکن غیرقابل تعویض فرا رسیده است، این به‌روزرسانی را کنایه دادند.

در 28 مارس، توسعه دهندگان هسته اتریوم تأیید کردند که Shapella در 12 آوریل ساعت 22:27 UTC فعال خواهد شد. بر اساس این اعلامیه، پیشنهاد بهبود اتریوم (EIP) 4895 پس از فشار دادن اتر سهامدار از زنجیره بیکن به اتریوم امکان برداشت را فراهم می کند. ماشین مجازی (EVM) که لایه اجراست. این امکان برداشت کامل و جزئی را با چندین مکانیسم فراهم می کند تا اطمینان حاصل شود که مقادیر زیادی ETH بازار را مختل نمی کند.

بسیاری از اعضای جامعه از به روز رسانی جدید خوشحال بودند و به رسانه های اجتماعی رفتند تا احساسات خود را در مورد این خبر بیان کنند. 1 عضو انجمن گفت آنها در دو سال گذشته تردیدهای جدی داشتند. با این حال، اعضای انجمن معتقدند مهم است که به آنچه همیشه با به‌روزرسانی‌های جدید بهتر می‌شود، باور داشته باشید.

جسی پولاک از توسعه‌دهندگان اتریوم به خاطر اینکه توانستند این به‌روزرسانی را ظرف یک ماه پس از جدول زمانی اولیه انجام دهند، تحسین کرد. او توییت کرد:

هارد فورک آینده Shapella که در شبکه اصلی اتریوم فعال خواهد شد، به اعتبارسنجی‌های اتریوم اجازه می‌دهد اتر (ETH) را از زنجیره بیکن خارج کنند. به‌روزرسانی که مدت‌ها انتظارش را می‌کشید، واکنش‌های اعضای جامعه را برانگیخت، از جشن گرفتن این خبر تا اشاره به نگرانی‌های دیگر.

هالپرس، مدیر عامل صندوق سرمایه گذاری کریپتو نورث راک دیجیتال، نیز اظهار نظر قیمت را کنار گذاشته است دادن درود بر توسعه دهندگان اتریوم که برای ارسال این ارتقا تلاش می کنند.

مربوط: جو روبین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، می گوید ETH هرگز نمی تواند به عنوان یک امنیت طبقه بندی شود

یکی دیگر از اعضای انجمن در حالی که به توسعه دهنده اعتبار می دهد تیز به‌روزرسانی جدید می‌تواند شروع چیزی شوم باشد، زیرا انتظار داریم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) پس از اجرایی شدن برداشت‌ها، علیه اتریوم اقدام کند.

در حالی که بسیاری با احساسات عمیق واکنش نشان دادند، کاربران توییتر گفتند که زمان آن رسیده است که ETH خود را برداشته و آن را در jpeg منفجر کنند، و پیشنهاد کردند تمام ETH خود را روی توکن های غیر قابل تعویض شرط بندی کنند تا آن را مخلوط کنند.

مجله: نکاتی برای ارائه به VCهای مرد: کمک به مؤسسان زن کریپتو برای موفقیتنویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا