اخبار ارز دیجیتال

وقت آن است که SEC با Coinbase و Ripple تسویه حساب کند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کمیسیون بورس و اوراق بهادار باید تشخیص دهد که زمان حل و فصل دعاوی علیه Coinbase و Ripple Labs فرا رسیده است.

در هر دعوای بزرگ، لحظه ای فرا می رسد که متوجه می شوید زمان حل و فصل فرا رسیده است. حکم طبق برنامه پیش نمی رود، هیئت منصفه تیم دفاعی را نادیده می گیرد و قاضی نشان می دهد که زمان برگزاری کنفرانس حل و فصل فرا رسیده است. پس از رای قاضی آنالیسا تورس در SEC علیه ریپل، زمان آن فرا رسیده است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بقیه شکایت علیه آزمایشگاه ریپل و شکایت علیه کوین بیس را حل و فصل کند.

حمله SEC به ارزهای رمزنگاری شده از یک تعریف قانونی منعطف استفاده می کند که چه چیزی امنیت را تشکیل می دهد که باید در SEC تحت آزمون قانونی ایجاد شده توسط دادگاه عالی در سال 1946 SEC در مقابل Howie ثبت شود. من اینجا هستم. SEC در بیشتر تاریخ خود از این ابزار برای ردیابی تقلب های آشکار و فعالیت های متقلبانه با واقع گرایی اقتصادی کمی استفاده کرده است. می‌توانید درک کنید که چرا قضات تمایل داشتند به SEC نسبت به یک رشته تاریخی پرونده‌های کلاهبرداری برتری دهند و این آزمون را انعطاف‌پذیرتر و بیشتر می‌کرد. پیوست کردن یک پروژه رمزنگاری قانونی با استفاده از این تست انعطاف پذیر متفاوت است و در نهایت هیچ راهی برای ثبت پروژه رمزنگاری وجود ندارد.

تورس حکم داد که فروش توکن‌های XRP (XRP) به سرمایه‌گذاران خرد لزوماً با تلاش‌های کارآفرینانه ریپل به‌عنوان یک شرکت مرتبط نیست، و بنابراین یکی از عناصر تست Howie را شکست داد. این یک پیچ رمزنگاری منحصر به فرد در آزمون هاوی است. گره زدن سرمایه‌گذاری به تلاش‌های کارآفرینانه شخصی که سهام را می‌فروشد در ارزهای رمزپایه دشوارتر خواهد بود، زیرا توکن نشان دهنده سهام صادرکننده نیست. بنابراین، خریداران توکن کریپتو نسبت به سرمایه گذاران سنتی سهام شرکت ها کمتر به تلاش های بنیانگذاران جدید بلاک چین وابسته هستند.

مربوط: دادگاه عالی ممکن است جنگ های رمزنگاری SEC را متوقف کند

این موضوع اتهامات SEC علیه کوین بیس را معکوس می کند و کوین بیس آن را می داند. زمانی که Coinbase توکن XRP خود را چند ساعت پس از تصمیم تورس مجدداً فهرست کرد، پیامی قوی به SEC ارسال کرد. این برد تنها یک برد جزئی بود، اما هدف قرار دادن بازارهای ثانویه برای اوراق بهادار کریپتو، مانند تجارت ثانویه در پلتفرم Coinbase را برای SEC بسیار دشوارتر کرد.

تمام این تحلیل‌ها حتی چالش‌هایی را که SEC در مقابل دیوان عالی کشور با آن مواجه خواهد شد، بررسی می‌کند، زیرا به دنبال مدیریت قوه مجریه با دکترین‌های کلیدی در حال تحول است که می‌تواند به‌طور چشمگیری جنگ‌های کریپتو SEC را کاهش دهد.

بهترین اقدام SEC در حال حاضر تسویه حساب با Coinbase و انجام یک معامله است. کوین بیس قبلاً یک سال پیش شعبه زیتون خود را با ارائه یک درخواست قانون گذاری برای ایجاد یک فرآیند فهرست بندی مناسب برای دارایی های کریپتو به SEC گسترش داده است. من همین پیشنهاد را حدود شش ماه پیش پس از جلسه ای در کمیته مشاوره سرمایه گذار SEC که ریاست آن را بر عهده داشتم، ارائه کردم. کمیسیون تشخیص داده است که ثبت توکن‌های رمزنگاری در SEC بدون تنظیم فرآیند فهرست‌بندی ممکن نیست.

هیچ کمبودی از وکلای رمزنگاری آماده همکاری با SEC برای کشف یک رژیم نظارتی تطبیقی ​​برای توکن‌های رمزنگاری وجود ندارد. امروزه صدها وکیل اوراق بهادار وجود دارند که از SEC یا دانشکده های حقوقی بزرگ فارغ التحصیل شده اند و در فضای ارزهای دیجیتال کار می کنند. آنها گفتند که SEC در طول تاریخ در اوراق بهادار با پشتوانه دارایی، مشارکت های محدود، تراست های سرمایه گذاری املاک و مستغلات و ده ها دارایی هیبریدی دیگر و وسایل نقلیه دارایی سرمایه گذاری کرده است.

مربوط: تقاضا قیمت بیت کوین را به 130000 دلار می رساند

بسیاری از الزامات افشای قوانین افشای SEC برای هیئت مدیره، غرامت اجرایی، پیشنهادات سهامداران و صورت‌های مالی با یک پروژه رمزنگاری مناسب نیستند. چه کسی اکنون اتریوم را “ثبت نام” می کند؟ نه هیئت مدیره، نه مدیرعامل.

اگر هیچ شرکتی واقعاً یک بلاک چین کاملاً غیرمتمرکز اتریوم را مدیریت نکند، چه دارایی‌ها و بدهی‌هایی در ترازنامه شرکتی که اسناد را در اتریوم بایگانی می‌کند وجود خواهد داشت؟ نیز مشخص نیست.

و آنچه خریداران رمزارز می‌خواهند بدانند، مانند توکنومیک، ممیزی‌های امنیتی بلاک چین، و قراردادهای هوشمندی که زیربنای مبادلات مالی غیرمتمرکز (DeFi) هستند، تحت پوشش قانون افشای SEC نیستند.

بازی مرغی که SEC بین Coinbase و Ripple انجام می‌داد باید به پایان برسد زیرا SEC در شرف خارج شدن از مسیر است. جاده بهتری وجود دارد که از قانون پیروی می کند. زمان آن فرا رسیده است که SEC با وکلای کریپتو کار کند تا یک رژیم فهرست بندی و افشای رمزارزها را ایجاد کند و استدلال خیال انگیز «فقط بیا و ثبت نام کن» را کنار بگذارد. این رویکرد جایگزین بهتر از خریداران کریپتو محافظت می کند.

جی دبلیو بلت او دانشیار دانشکده حقوق آنتونین اسکالیا دانشگاه جورج میسون است. او یک حسابدار کریپتو-قانونی است و همچنین قانون اوراق بهادار را در Lawrence Law LLC انجام داده است. او عضو کمیته مشورتی هیئت استانداردهای حسابداری مالی و عضو سابق کمیته مشاوره سرمایه گذار SEC است. او همچنین رهبری آزمایشگاه آزادی کریپتو، یک اندیشکده را بر عهده دارد که برای تغییر سیاست ها برای محافظت از آزادی و حریم خصوصی توسعه دهندگان و کاربران ارزهای دیجیتال مبارزه می کند.

این مقاله برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و همچنین نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: J.W. Verret

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا