اخبار ارز دیجیتال

تیم دریپر بازده ۱۰ ساله شرط حماسی بیت کوین (BTC) خود را فاش کرد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تیم دریپر، سرمایه گذار افسانه ای و طرفدار بیت کوین، کریپتو ایکس را شوکه کرد افشاگری ها شرط تاریخی آن بر روی ارز دیجیتال پیشرو.

بازده تیم دریپر به ازای هر دلار ۱۰ برابر افزایش یافت

تیم دریپر در بیانیه خود گفت که ۳۰۰ بیت کوین را در یک استارت آپ کریپتو سرمایه گذاری کرده و ۴ درصد از سهام این شرکت ناشناس را دارد. او گفت که این سرمایه گذاری برای او ۱۵ بیت کوین در ۱۰ سال به دست آورده است. در حالی که ممکن است این رقم به همان اندازه که بسیاری در کریپتو ایکس معتقدند کوچک به نظر برسد، تیم دریپر تأکید کرد که بازدهی به دست آمده نشان دهنده بازدهی ۱۵ برابری پول او در صورت سنجش دلار است.

بسیاری از سرمایه گذاران نظریه های مختلفی در مورد سرمایه گذاری بیت کوین خود در سهام دارند. در حالی که ارزش بیت کوین در طول ۱۰ سال گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است، قدرت هزینه واقعی دلار آمریکا کاهش یافته است و به طور کلی ارزش سرمایه گذاری را دارد.

بیانیه تیم دریپر تز یکی دیگر از کارشناسان را در مورد اینکه چرا بیت کوین محافظ بهتری در برابر تورم است، محکم کرد. در مورد دریپر، این اجتناب ناپذیر است که جهان در نهایت به طور کامل بیت کوینیزه شود. خوش‌بینی دریپر در مورد درخشش بیت‌کوین به بهترین وجه در پیش‌بینی‌های قیمت کلی او آشکار می‌شود.

او معتقد است بیت کوین پتانسیل رسیدن به ۲۵۰۰۰۰ دلار تا سال ۲۰۲۵ را دارد و این پیش بینی روز به روز محتمل تر به نظر می رسد.

بیت کوین و کاتالیزورهای رشد متعدد آن

در اکوسیستم بیت کوین اعتماد عمیقی وجود دارد که ارز دیجیتال به زودی به سطوح بی سابقه ای خواهد رفت. محصول صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) در ایالات متحده و رویداد آینده نصف کردن بیت کوین، خوش بینی سرمایه گذاران را نسبت به گرفتن موقعیت های طولانی در ارز دیجیتال افزایش می دهد.

در حالی که محصولات نقدی بیت کوین ETF تقاضا ایجاد می کنند، رویداد نصف شدن باعث ایجاد بحران عرضه می شود و یک هم افزایی مکمل ایجاد می کند که در نهایت می تواند به انفجار ارزش گذاری کمک کند.

با رعایت اصول صعودی، سایر گاوهای شناخته شده بیت کوین حتی یک میلیون دلار هدف برای این ارز دیجیتال پیش بینی کرده اند. Samson Mow یکی از حامیان اصلی این هدف قیمتی است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا