اخبار ارز دیجیتال

تیم دریپر آهنگ بیت کوین را تقدیم به SVB و دولت جهانی می خواند: PBW 2023


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تیم دریپر، سرمایه‌گذار آمریکایی، در هفته بلاک چین 2023 روی صحنه رفت تا درباره آینده غیرمتمرکز پول صحبت کند.

تیم دریپر، سرمایه‌گذار آمریکایی و کارآفرین آمریکایی، در مرحله اصلی هفته بلاک چین 2023 در پاریس سخنرانی کلیدی در مورد «غیرمتمرکز کردن همه چیز» ارائه کرد و با آهنگ خودش برای بیت‌کوین به پایان رسید.

این سخنرانی با بی اعتمادی عمومی به ارزهای دیجیتال، در درجه اول بیت کوین (BTC) از سوی دولت های متمرکز آغاز شد. او گفت: “من فکر می کنم آنها در حال حاضر در وحشت کامل هستند.”

تیم دریپر سخنرانی اصلی «همه چیز را غیرمتمرکز کنید» در هفته بلاک چین پاریس 2023 ارائه می کند.منبع: کوین تلگراف

دراپر به ویژه افکار خود را از دریچه بحران اخیر بانک دره سیلیکون (SVB) زاویه داد. او آن را «بحران اعتماد» نامید.

“آنها اعتماد ما را به سیستم بانکی متزلزل کرده اند… کاری که رهبران واقعا قوی انجام می دهند این است که این اعتماد را بازگردانند. به بانک هایی که اکنون باقی مانده اند اعتماد کنید و آنها را آزاد کنید.”

اما به گفته سرمایه گذاران، انتقال آرام از ورشکستگی های اخیر بانک ها تحت رهبری فعلی ایالات متحده بعید است.

کل سخنرانی او در این باور خلاصه شد که تغییرات اجتناب ناپذیری به دلیل ابزارهای مالی غیرمتمرکز مانند بیت کوین در راه است، که او آن را “ضربه ای که مدام می آید و می رود.”

هر بار که ارزش پول افزایش می‌یابد، همه چیز غنی‌تر می‌شود، زیرا جهان نقدشونده‌تر می‌شود. ما در حال عبور از یک تغییر انسان‌شناسی هستیم که برای مردم دشوار است. مردم در برابر آن مقاومت خواهند کرد.»

وی ادامه داد که رهبران ضعیف توسط کسانی آشکار می شوند که در برابر آنها مقاومت می کنند. وی سخنان خود را با ترانه ای سه دقیقه ای که خود سروده و اجرا کرد به پایان رساند.

دراپر می‌گوید که این آهنگ چهار سال پیش نوشته شده است، اما امروز بسیار مرتبط‌تر از امروز است. ساتوشی، بیت کوین، بانک‌ها، دولت‌ها و میل به نظم نوین جهانی را لمس کرد.

مطالب مرتبط: هفته بلاک چین پاریس 2023: اولین روز اجلاس آغاز می شود

قبل از شروع، او این آهنگ را به SVB و “همه بانک های شکست خورده و شکست خواهند خورد” تقدیم کرد.

و من به همه دولت‌ها پیشنهاد دادم که اگر به مردم خود اعتماد نکنند و آنها را آزاد نکنند، شکست خواهند خورد و پولشان هم همینطور.

این آهنگ مورد تشویق تماشاگران و همچنین اعضای میزگردی قرار گرفت که دراپر را در Master Stage دنبال کردند.

او زمان خود را با گفتن اینکه بلاک چین، بیت کوین و قراردادهای هوشمند یکی از “بزرگترین انتقال ها در تاریخ جهان” را تشکیل می دهند، به پایان رساند و ما باید آن را در آغوش بگیریم.نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا