🚨 اخبار ارز دیجیتال

TikTok ویژگی ارسال متن را برای رقیب توییتر و Threads راه اندازی می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تنها ۲۰ روز پس از اینکه متای مارک زاکربرگ یک تاپیک برای رقیب الون ماسک X راه اندازی کرد، TikTok با اجازه دادن به TikTokers برای ایجاد و ارسال محتوای مبتنی بر متن به این رقابت پیوست.

غول رسانه‌های اجتماعی TikTok راه‌اندازی ویژگی‌هایی را با هدف جایگزین کردن توییتر (که اخیراً با نام X تغییر نام داده است) به عنوان پلتفرم رسانه اجتماعی مبتنی بر متن اعلام کرده است.

تنها ۲۰ روز پس از اینکه متای مارک زاکربرگ یک تاپیک علیه X راه اندازی کرد، TikTok با اجازه به TikTokers برای ایجاد و ارسال محتوای مبتنی بر متن، به رقابت پیوست. هدف این ویژگی جدید این است که به کاربران بستری برای خلاقیت در نظرات و کپشن‌های خود بدهد.

رابط کاربری TikTok برای پست های متنی. منبع: TikTok

کاربران اکنون می‌توانند هنگام ایجاد یک پست جدید در TikTok، بین عکس‌ها، ویدیوها و متن انتخاب کنند. برخلاف Threads و X، TikTok اجازه سفارشی‌سازی بیشتر پست‌های متنی را می‌دهد و به TikToker اجازه می‌دهد ویژگی‌هایی مانند مکان و موسیقی را در خود جای دهد.

TikTok می‌گوید ویژگی‌های دیگری که «برای متمایز کردن محتوای متنی» ارائه می‌شوند عبارتند از استیکرها، برچسب‌ها و هشتگ‌ها، رنگ‌های پس‌زمینه و ذخیره پیش‌نویس‌ها.

مربوط: ایلان ماسک قصد دارد توییتر را به X تغییر نام دهد، اما توییتر کریپتو ایده دیگری دارد

در حالی که TikTok سعی می کند خود را از رقبای خود متمایز کند، Threads متهم به کپی آشکار رابطی است که توییتر برای بیش از یک دهه از آن استفاده می کند. با این حال، شباهت‌های Threads و X دیگر به تصاویر محدود نمی‌شود.

نرخ موضوعات اخیراً محدود به مسدود کردن ربات‌های ارز دیجیتال و ربات‌های اسپم شده است.

توضیح آدام موسری در مورد معرفی محدودیت نرخ نخ.منبع: تاپیک

از آنجایی که حملات هرزنامه در حال افزایش است، احتمالاً باید مواردی مانند محدودیت نرخ را تشدید کنیم. [in] آدام موسری، رئیس اینستاگرام توضیح داد که این حفاظت ها به ما اطلاع می دهند.

مجله: توکن کردن حقوق موسیقی به عنوان NFT می تواند به تیلور سویفت بعدی کمک کند

نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا