اخبار ارز دیجیتال

تیفانی فونگ برنز درجه سانتیگراد، FTX، پست نیویورک: تالار شعله – مجله کوین تلگراف

تیفانی فونگ پس از سوختن توسط ورشکستگی درجه سانتیگراد به تولید محتوا و روزنامه‌نگاری مستقل برخورد کرد.

نام: تیفانی فونگ
ناشناس: خیر
دنبال کنندگان توییتر: ۵۱.۷ هزار
شناخته شده برای: اطلاعات لو رفته در مورد سلسیوس و مصاحبه با سام بنکمن-فرید پس از سقوط FTX

به هر حال تیفانی فونگ کیست؟

تیفانی فونگ ۲۸ ساله است، سابقه بازاریابی دارد و پس از قفل شدن ۱۰۰۰۰۰ دلار رمزارز توسط وام دهنده ورشکسته رمزارز سلسیوس، خود را به عنوان یک سازنده محتوای کریپتو بی میل توصیف می کند.

شیس از ژوئن ۲۰۲۲ بیش از ۲۰ ویدیوی انتقادی درباره شرکت پست کرده است و توسط سلسیوس، بنیانگذار الکس ماشینسکی و همسر کریسی مسدود شده است.

من هیچ برنامه ای برای تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر یا شهروند روزنامه نگار یا هر چیز دیگری نداشتم. من شخصا پول زیادی به شبکه سلسیوس از دست دادم. و من فقط عصبانی بودم و می خواستم جایی را خالی کنم.

بنابراین پس از کاهش درجه سانتیگراد، من شروع به پست کردن در مورد آن در یوتیوب و توییتر کردم. فونگ می گوید در سال ۲۰۱۰ زمانی که یکی از بستگانش بیت کوین استخراج کرد، به ارزهای دیجیتال علاقه مند شد. فونگ که در اوایل یک تن بیت کوین و سایر دارایی ها را جمع آوری کرد، گفت که در اطراف فضا جمع شد و تا زمانی که فاجعه درجه سانتیگراد رخ داد در حاشیه فضا ماند.

چگونه او در توییتر محبوب شد؟

فونگ بیشتر رشد توییتر خود را به دنبال گزارش‌هایش در مورد نشت اطلاعات داخلی سلسیوس و تعاملاتش با بنیانگذار FTX و مدیر عامل سابق سام بانکمن-فرید (SBF) با چیزهای خوب قدیمی سپری کرده است. فکر می‌کنم این پست ناگفته نماند.

من شروع به دریافت اطلاعات درز از کارمندان سلسیوس کردم. [From that] او می‌گوید فکر می‌کنم کمی توجه خبرسازتر را به خود جلب کرد.و سپس سام [Bankman-Fried] شروع کرد به دنبال من

فالوورهای برجسته او در آینده فرصت بزرگی خواهند بود. در آشفتگی ورشکستگی FTX، فونگ در موارد متعدد با SBF تماس گرفت و توانست مجموعه ای از مصاحبه ها و گفتگوهای شخصی را ضبط کند. اخیراً دو بار در حبس خانگی در پالو آلتو با او ملاقات کردم.

به این ترتیب، او مورد توجه بسیاری از رسانه ها و سیاستمداران آمریکایی نیز قرار گرفته است.

یک مصاحبه تلفنی، به ویژه، همچنین در یک ویدیوی مشترک از یوتیوب Fong و Coffeezilla که در حال حاضر ۱.۸ میلیون بازدید دارد، نمایش داده شد. او انتقادات آنلاین را از سوی افرادی دریافت کرد که از تکان ندادن انگشت او برای SBF، به ویژه با توجه به لحن بسیار انتقادی کافزیلا، سوال کردند.

وقتی برای اولین بار شروع به ارسال پست در مورد مکالماتم با SBF کردم، قطعاً با واکنش های منفی زیادی روبرو شدم. او گفت که علاقه مند به شنیدن این اتهامات است و افزود:

حتی اگر فکر می کنید دروغ است، به حرف های خودتان دست می زنید، بنابراین به نظر من بهتر است تا حد امکان اطلاعات بیشتری داشته باشید. همانطور که فکر می کنید SBF بارها انجام داده است.

از توییتر او چه انتظاری می توانیم داشته باشیم؟

وقتی شما اسکوپ را پست نمی کنید، به احتمال زیاد در حال پست کردن چرند هستید. گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه

هیچ نمونه ای بهتر از پست توییتری او در مورد بازدید از کاخ سفید در ماه دسامبر وجود ندارد.

او با به اشتراک گذاشتن عکسی در توییتر از خود در کنار رئیس جمهور جو بایدن در ۱۷ دسامبر، عکس را شرح داد: [Biden] بوی موهایم

این اشاره ای است به یک میم محبوب در مورد اینکه ظاهراً بایدن به فضای شخصی یک زن حمله کرده و موهای او را شانه کند.

فون ضمن افزودن زمینه به چگونگی دریافت دعوت نامه به کاخ سفید، گفت که یکی از پیروانش برای سرویس مخفی کار می کرد و دعوت نامه ها را برای او ردیف کرد.

از او خواستم عکسی از او بفرستد که کارت شناسایی دولتی خود را با سه انگشت در دست دارد. اما من بازدید رایگان از کاخ سفید را رد نمی کنم.

بله، این به یک تئوری توطئه بزرگ در توییتر مبدل شد که من شبیه دولت فدرال با بایدن هستم. من حتی سیاسی نیستم

گوشت گاو توییتر

گوشت گاو ملایم: BitBoy Crypto

بن آرمسترانگ یوتیوبر رمزارز در اواخر نوامبر برای مقابله با SBF از باهاما بازدید کرد.

آرمسترانگ با دانستن اینکه فونگ یک خط مستقیم به SBF دارد، از طریق DM با او تماس گرفت، اما پس از اینکه او به او توجهی نکرد، شروع به شعله‌ور کردن او کرد. او به وضوح ادعا کرد که من حسادت می کنم که او در باهاما است. او می گوید

گوشت گاو کمیاب متوسط: دیلی میل و نیویورک پست

دیلی میل و نیویورک پست، که در مورد تبادلات فونگ با SBF در ماه دسامبر گزارش دادند، هر دو از عکس های بیکینی استفاده کردند و او را یک اینفلوئنسر کریپتو سکسی نامیدند که نشان می دهد ممکن است فونگ با SBF قرار داشته باشد. او آنها را در توییتر به خاطر طعمه کلیک لزجشان سرزنش کرد.

این منجر به درگیری بین روزنامه‌نگار دیلی میل شد که این مقاله را نوشت و نشریه‌ای که عکس بیکینی او را از تصویر کوچک مقاله حذف کرد. نیویورک پست از این کار پیروی نکرد.

او می‌گوید این قطعا آزاردهنده است و اشاره می‌کند که او توسط SBF به خاطر کمک مالی به حزب جمهوری‌خواه و برای خروج از باهاما به رسمیت شناخته شده است.

اما احساس می کنم همه چیز نادیده گرفته شده است. و برای تمرکز بر این واقعیت که من با SBF صحبت کردم، آنها تقریباً مانند یک عکس بیکینی قدیمی کشیده شدند.

بیف ممتاز: کریسی ماشینسکی

همسر الکس ماشینسکی، کریسی، فون را هدف گرفت و ادعا کرد که او بخشی از حلقه داخلی SBF است.

عکس سرصفحه صفحه توییتر فونگ توییتی از کریسی ماسینسکی را نشان می دهد که ادعا می کند یک تماس کریسی زوم را هک کرده است.

این دو در توییتر (قبل از مسدود شدن) مشاجره‌های زیادی داشتند، اما فونگ حرف‌هایش را زیر پا نمی‌گذارد. بعد از اینکه آنها زندگی هزاران نفر را ویران کردند، او ویدیویی از پنت هاوس چند میلیون دلاری خود در منهتن منتشر می کند.

توییتر لایک و دوست ندارد

داشتن یک جامعه سرگرم کننده است. و من فکر می کنم تا حدودی خوب است که برخی از مردم صداهایی دارند که علاقه مند هستند و گوش می دهند، او در مورد نکات مثبت می گوید.

چه چیزی را دوست ندارم منظورم این است که همه چیز می تواند خیلی سریع و به وضوح خارج از زمینه ملتهب شود.

نگاه به آینده

فونگ می گوید که نمی داند شهرتش در شبکه های اجتماعی او را به کجا خواهد برد. هیچ وقت برای این کار برنامه ریزی نکردم. او می‌گوید من همین الان پست گذاشتم و در ابتدا از درجه سانتیگراد عصبانی بودم.

و گلوله برفی به این شکل گرفت. بنابراین احساس می‌کنم که هر روز آن را مصرف می‌کنم، در جهتی که باد می‌وزد. بنابراین من برنامه شغلی با این موضوع ندارم. و من هیچ قصدی برای تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر یا شهروند روزنامه نگار نداشتم.

همچنین بخوانید
امکانات

Play2Earn: چگونه بلاک چین می تواند یک تغییر پارادایم در ساختن اقتصاد بازی ایجاد کند

امکانات

یوان دیجیتال چین یک سلاح سایبری اقتصادی است که ایالات متحده در حال خلع سلاح آن استنویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا