اخبار ارز دیجیتال

تهیه بلیط یک مورد استفاده بزرگ برای NFT ها خواهد بود – گری وی


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گری واینرچوک، کارآفرین محبوب و خالق VeeFriends، نظرات خود را در مورد بلیط های NFT در VeeCon 2023، VeeCon 2024، و پذیرش ارزهای دیجیتال و بلاک چین به اشتراک گذاشت.

کارآفرین مشهور گری واینرچوک (همچنین به عنوان گری وی شناخته می شود) حامی و جمع آوری کننده قدیمی توکن های غیر قابل تعویض (NFT) است.

در می 2021، Vaynerchuck راه اندازی مجموعه NFT VeeFriends را اعلام کرد که شامل 10255 توکن منحصر به فرد است که به مالکان امکان دسترسی به رویدادهای انحصاری را می دهد.

مدت کوتاهی پس از معرفی مجموعه VeeFriends، Vaynerchuck پتانسیل پشت بلیط های NFT را در VeeCon 2022 نشان داد، کنفرانسی متمرکز بر وب 3 که حول محور NFT، فرهنگ پاپ، کارآفرینی و بازاریابی ساخته شده است. شرکت کنندگان در VeeCon 2022 باید حداقل یک VeeFriend Series 1 NFT را برای دسترسی به این رویداد برگزار کنند.

بر اساس موفقیت این مدل، Vaynerchuck اقدام به فروش بلیط های مبتنی بر NFT برای VeeCon 2023، 18 تا 20 می در ایندیاناپولیس، ایندیانا کرده است. برگزارکنندگان رویداد به کوین تلگراف گفتند که VeeCon 2023 حدود 5000 شرکت کننده را به خود جلب کرد که بسیاری از آنها دارندگان VeeFriend NFT بودند.

واینرچوک به کوین تلگراف گفت: «فکر می‌کنم فروش بلیت یک مورد بزرگ برای NFTها خواهد بود و می‌خواهم در خط مقدم این امر باشم.

در یک مصاحبه اختصاصی با کوین تلگراف در VeeCon 2023، واینرچاک در مورد پتانسیل پشت بلیط های NFT، افکار خود در مورد ارزهای دیجیتال و آنچه در VeeCon 2024 انتظار می رود توضیح داد.

کوین تلگراف در VeeCon 2023 با گری وی مصاحبه کرد. عکس از Deanna Wursta

Cointelegraph: چرا VeeCon برای جامعه Web3 مهم است؟

گری واینرچوک: VeeCon کنفرانس بسیار مهمی است زیرا مکانی است که در آن افراد به شکلی انسانی و نه دیجیتالی گرد هم می آیند. فکر می کنم انسان ها به این ارتباط نیاز دارند. کنفرانس ها راه بسیار خوبی برای گسترش ایده ها و روابط مردم هستند.

CT: چرا تصمیم گرفتید بلیط های NFT را در VeeCon 2023 پیاده سازی کنید؟

GVs: تهیه بلیط یک مورد استفاده بزرگ برای NFT ها خواهد بود. من فکر می کنم بلیط ها ذاتاً کلکسیونی هستند. به عنوان مثال، اگر اکنون به eBay بروید و ببینید چه تعداد بلیت در حال خرید است، ممکن است تعجب کنید.مردم دوست دارند خاطرات و چیزهای خاصی را حفظ کنند، بنابراین فکر می کنم فروش بلیت یکی از موارد مهم خواهد بود. [use] برای NFT ها من می خواهم در خط مقدم آن باشم.

CT: در VeeCon 2024 چه انتظاری می توانیم داشته باشیم؟

GVs: ما به گسترش این کنفرانس تجاری فرهنگ پاپ بر اساس نوآوری، بازاریابی و انگیزه ادامه می دهیم. امیدواریم همچنان از تلاش های سال گذشته درس بگیریم و خوش بینی های مثبت و واقع بینانه را به ارمغان بیاوریم. همچنین، من ایده انتقال کنفرانس به یک شهر جدید را دوست دارم، بنابراین فکر نمی‌کنم VeeCon 2024 دوباره در ایندیاناپولیس برگزار شود.

گری وی روی صحنه در VeeCon 2023. منبع: VeeCon

سی تی: اولین بار چه زمانی به فضای رمزنگاری و بلاک چین علاقه مند شدید؟

GVs: در سال 2016 من شروع به دیدن پروژه های NFT جالبی مانند CryptoKitties کردم و مجذوب شدم. در ژانویه 2020، من شروع به هیجان‌زده شدن در مورد NFT کردم.

سی تی: در مورد ارزهای دیجیتال چه احساسی دارید؟آیا شما صاحب ارزهای دیجیتال هستید؟

GVs: من در واقع صاحب ارزهای دیجیتال بسیار کمی هستم زیرا تقریباً هر چیزی که دارم NFT است. من بیشتر یک مجموعه دار هستم تا یک سرمایه گذار. من واقعاً اهل امور مالی نیستم، بنابراین ارز زیادی ندارم. من بیشتر یک کلکسیونر کارت بیسبال و یک کلکسیونر آثار هنری هستم و این همان چیزی است که ارز دیجیتال برای من دارد.

CT: چه چیزی شما را بیشتر در مورد بلاک چین به عنوان یک فناوری هیجان زده می کند؟

GVs: این ایده که فناوری کاملاً غیرمتمرکز است. فکر نمی‌کنم بسیاری از مردم مفهوم مالکیت داده‌های دیگران را درک کنند، بنابراین فکر می‌کنم بلاک چین در آینده مشکل بزرگی خواهد بود.

سی تی: نظر شما در مورد بازار فعلی NFT چیست؟

GVs: دلیل سقوط بازار NFT به دلیل طمع زیاد بود. مردم در حال معامله روزانه، تفکر کوتاه مدت بودند و هیچ تمایل واقعی برای مجموعه های NFT واقعی نداشتند.

زمان می برد تا مردم به چیزی علاقه مند شوند. کنفرانس هایی مانند VeeCon می تواند افراد را به شخصیت های VeeFriend و مجموعه علاقه مند کند. به همین دلیل این رویداد بسیار مهم است.

سی تی: نظر شما در مورد متاورس چیست؟

GVs: متاورس در درازمدت مرا هیجان زده می کند. اما ما هنوز آنجا نیستیم.

CT: آیا از کیف پول های رمزنگاری برای ذخیره NFT های خود استفاده می کنید؟

GVs: ما از کیف پول سخت افزاری استفاده می کنیم زیرا مجموعه NFT بسیار بزرگی داریم و حداکثر امنیت را می خواهیم. همچنین، من بیشتر یک فرد اداری هستم و فکر نمی‌کنم کسی به عبارات اولیه من دسترسی داشته باشد.

سی تی: نظر نهایی دارید؟

GVs: مردم دوست دارند در مورد پشتکار، اشتیاق و طول عمر صحبت کنند. و بعد از یک ماه از خواب بیدار می شوند و شروع به گریه می کنند.

برند VeeFriends 20 سال است که وجود دارد. اگر مردم این را درک نکنند، اشکالی ندارد. اما سوال این است که آیا شما واقعاً در این فعالیت شرکت می کنید یا برای پول یا نفوذ کوتاه مدت این کار را انجام می دهید؟ آیا این مد یا واقعیت شماست؟ برای من، برند و دیدگاه VeeFriends بسیار واقعی و بلند مدت است.

نویسنده: Rachel Wolfson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا