اخبار ارز دیجیتال

سه سطح قیمت XRP که باید بعد از این خرابی تماشا کنید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

از آنجایی که اخیرا شاهد کاهش قیمت XRP هستیم، در اینجا سه ​​سطح قیمت مهم وجود دارد که می تواند مسیر کوتاه مدت دارایی را نشان دهد.

بن بست ۵۰-EMA

میدان نبرد فوری XRP EMA 50 روزه است، یک شاخص فنی که به طور گسترده دنبال می شود و برای ارزیابی حرکت دارایی در یک دوره متوسط ​​​​کار می کند. در حال حاضر، XRP خود را در این مرحله در حال مبارزه می بیند و آن را به نقطه ای تعیین کننده برای بهبود یا کاهش بیشتر تبدیل می کند. EMA 50 به عنوان یک سطح پشتیبانی پویا عمل می کند که اگر نقض شود، می تواند منجر به تسریع فروش شود.

نمودار XRPUSDT
نمودار XRP/USDT از TradingView

آستانه روانی و فنی نیم دلاری

سطح ۰.۵۰ دلار نه تنها به دلیل اهمیت روانی آن به عنوان یک عدد گرد، بلکه به دلیل نقش تاریخی آن به عنوان منطقه معکوس برجسته است. این نقطه قیمت قبلاً به عنوان منطقه اصلاح عمل کرده است. این نشان می دهد که خریداران قبلاً وارد این سطوح شده اند و آن را به عنوان یک منطقه ارزش بالقوه می بینند. آزمایش مجدد این سطح می تواند آن را به عنوان حمایت قوی تقویت کند یا در صورت شکست، روند نزولی در بازار را تأیید کند.

۰.۴۱ دلار خط در شن و ماسه

با حرکت به سمت پایین تر، سطح ۰.۴۱ دلار یک کف چند ساله مهم است که می تواند به عنوان آخرین راه حل برای امیدهای صعودی باشد. اهمیت این سطح با اولویت تاریخی آن تاکید شده است. هر لغزشی زیر این می تواند نشانه از دست دادن اعتماد سرمایه گذاران باشد و به طور بالقوه باعث تسلیم شدن عمیق تر شود.

سطوح خاصی که باید از نظر انعطاف پذیری مراقب باشید شامل اوج های محلی اخیر است. اگر XRP سعی در بازیابی کند، ابتدا باید بر مقاومت فوری نزدیک منطقه ۰.۵۵ دلار غلبه کند، که می تواند به عنوان سقفی برای حرکت های صعودی باشد. فراتر از این، سطح ۰.۶۰ دلار، که منطقه مورد علاقه قبلی بوده است، احتمالاً مانع مهم بعدی خواهد بود.

اگر XRP نتواند این سطوح پشتیبانی را نگه دارد، ممکن است یک سناریوی نزولی رخ دهد. شکستن زیر ۵۰ EMA می تواند یک اثر دومینو با برخی انحلال های قابل توجه ایجاد کند و قیمت به طور بالقوه می تواند برای آزمایش حمایت ۰.۵۰ دلار پایین تر باشد. اگر این حمایت روانی و واقعی از بین برود، دری برای خرس‌ها برای هدف قرار دادن کف چند ساله ۰.۴۱ دلار باز خواهد بود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا