اخبار ارز دیجیتال

۳ درس راه اندازی از TopIQ های بازار آزاد مبتنی بر بلاک چین

استیو تالبوت، عضو حلقه نوآوری کوین تلگراف و بازاریاب آزاد سابق اینترنتی، از بلاک چین برای ارائه بازار یکنواخت تر برای فریلنسرها استفاده می کند.

بیش از یک دهه پیش، یکی از بنیانگذاران TopIQs یک بازاریاب اینترنتی مستقل بود که بسیاری از ناامیدی‌هایی را که امروزه هنوز گریبانگیر آزادکاران است، برطرف کرد. آنها زمان زیادی را صرف پیشنهاد، فرود، و تکمیل پروژه‌ها برای مشتریان در بازار آزاد کردند. زمانی که زمان دریافت پول فرا رسید، آنها هفته ها یا ماه ها را صرف پیگیری پیش پرداخت ها، حل مشکلات حساب و بازپرداخت های جعلی کردند، اما در نهایت به بازارها و خدمات مالی رسیدند. درصد بالایی از کارمزدها را متحمل خواهند شد.

او گفت: «بازارهای آزاد سنتی تا ۲۰ درصد کمیسیون برای هر شغلی دریافت می کنند. استیو تالبوت، یکی از افسران ارشد اطلاعات BH Networks، خالق TopIQs، یک بازار آزاد مبتنی بر بلاک چین. “این بسیار دشوار است، به خصوص اگر تازه شروع کرده اید. فرض کنید از چند پروژه کوچک ۵۰۰ دلار به دست می آورید. ۵۰۰ دلار مبلغ بسیار کمتری خواهد بود.”

به جامعه ای بپیوندید که می تواند آینده را تغییر دهد. حلقه نوآوری کوین تلگراف رهبران فناوری بلاک چین را گرد هم می آورد، به هم متصل می کند، همکاری می کند و در معرض دید قرار می دهد. اکنون درخواست دهید

تالبوت و شریک زندگی اش، ادی مونتئانو، ماریوس گریگوراس، چه زمانی پتریکا بوتوسینا ما راه بهتری را برای فریلنسرها در نظر گرفتیم تا بتوانند از شرکت هایی که به آنها اعتماد دارند کار پیدا کنند و به سرعت بدون دردسرهای معمول دستمزد دریافت کنند. چشم انداز آنها یک پلت فرم فریلنسری غیرمتمرکز است که بر روی بلاک چین MultiversX ساخته شده است. اکنون TopIQs، یک بازار است.

Munteanu گفت: “TopIQs یک بازار DeFi است که برای خریداران و فروشندگان جهانی Web3 طراحی شده است.” ما تا ۵ درصد کارمزدی را برای پرداخت‌های ارزهای دیجیتال اعمال می‌کنیم و سابقه شفاف و پایدار در بلاک چین هم از خریداران و هم از فروشندگان محافظت می‌کند. می‌دانیم که فریلنسر فوراً حقوق دریافت می‌کند. هر دو طرف مالک قرارداد هوشمند توسعه‌یافته خواهند بود. پرداخت‌ها انجام خواهد شد. در مدت پروژه در امانت نگه داشته می شود و پس از تکمیل پروژه به فریلنسر واگذار می شود. افزایش دهید.”

نسخه بتای TopIQs در دسامبر ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد و عرضه کامل محصول برای بهار ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است. در اینجا سه ​​درس کلیدی است که تیم TopIQs برای راه اندازی موفق محصول Web3 شناسایی کرده است.

۱. آموزش کاربران را در اولویت قرار دهید.

پلتفرم های بلاک چین و کریپتو هنوز برای بسیاری جدید هستند. اگر محصول شما کاربران Web2 را هدف قرار می دهد، باید یک مؤلفه آموزشی ارائه دهید که اصول و مزایای Web3 را به مردم بیاموزد. مشکلات مشتریان شما چیست؟ محصول شما چگونه آنها را مورد توجه قرار می دهد؟ آنها به چه اطلاعات کلیدی در مورد بلاک چین یا ارزهای رمزنگاری شده نیاز دارند؟ پذیرش این فناوری جدید پس چه چیزی را دریافت می کنند؟ ما آموزش های ویدیویی، جلسات پرسش و پاسخ و سایر منابع قابل جستجو را ارائه می دهیم.

۲. در طول راه اندازی بتا به طور کامل تست کنید.

قبل از اجرای کامل، زمان کافی برای یک دوره آزمایش بتا فشرده برنامه ریزی کنید. در این راه اندازی نرم، به کاربران اجازه دهید از محصول به صورت رایگان استفاده کنند و تا حد امکان بازخورد جامعه را جمع آوری کنند. عناصر مورد علاقه و آسان برای استفاده شما کدامند؟ کدام ویژگی بیشترین سؤال و اشکال را ایجاد می کند؟ به آزمایش و تکرار ادامه دهید تا زمانی که از عرضه کامل محصول مطمئن شوید.

۳. پشتیبانی عالی از مشتری را ارائه دهید.

با ارائه پشتیبانی پاسخگو و چند وجهی از مشتری، جامعه کاربری خود را رشد دهید. کاربران ممکن است ترجیح دهند برای پاسخ به سؤالات خود، آموزش های ویدیویی را تماشا کنند یا منابع آنلاین را مطالعه کنند. همچنین ممکن است بخواهید مستقیماً با یکی از اعضای تیم صحبت کنید که می تواند به شما کمک کند. سعی کنید گزینه های پشتیبانی متنوعی مانند ویدیوها، مقالات، پایگاه های دانش، برنامه های چت و غیره را ارائه دهید.

تالبوت می‌گوید: “ما می‌خواهیم به افراد بیشتری کمک کنیم تا به شغل آزاد تبدیل شوند. ما خودمان آنجا بوده‌ایم، بنابراین موانع را در سطح شخصی درک می‌کنیم.” TopIQs درباره آموزش افراد در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک فریلنسر است. چه زمانی چگونه وارد ارزهای دیجیتال شویم. این کنترل را دوباره در دستان شما قرار می دهد تا بتوانید به روشی ایمن تر و مرتبط تر کار کنید. ”


این مقاله از طریق حلقه نوآوری Cointelegraph منتشر شده است. حلقه نوآوری کوین تلگراف یک سازمان تأیید شده متشکل از مدیران ارشد و کارشناسان در صنعت فناوری بلاک چین است که از طریق قدرت ارتباط، همکاری و رهبری فکری در حال ساختن آینده هستند. نظرات بیان شده لزوما منعکس کننده نظرات Cointelegraph نیست.

درباره حلقه نوآوری Cointelegraph بیشتر بدانید و ببینید آیا واجد شرایط هستید یا خیرنویسنده: Cointelegraph Innovation Circle

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا