اخبار ارز دیجیتال

سه سناریوی شگفت‌انگیز قیمت بیت کوین که توسط ویلی وو توصیه شده است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در پست جدید خود در تحلیل وو بر ارزش بالقوه آینده بیت کوین نسبت به دارایی های سنتی مانند طلا و دلار آمریکا متمرکز است.

وو نسبت ریسک/پاداش سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین را می‌سنجید و اظهار می‌کند که او معتقد است بیش از ۵۰ درصد احتمال دارد که بیت‌کوین از طلا بهتر عمل کند. بر اساس این ارزیابی، او استدلال می‌کند که سرمایه‌گذاری در BTC یک فرصت نسبت ریسک به بازده مثبت است. او سه سناریو بالقوه برای ارزش گذاری بیت کوین در آینده را بیان می کند: Hyperbitcoinization، که در آن سکه ۴.۸ میلیون دلار ارزش دارد، برابر با اندازه دلار آمریکا در هر سکه، یا جایگزین طلا با ۶۹۰۰۰۰ دلار به ازای هر سکه خواهد شد.

تخمین‌های وو نشان می‌دهد که بازدهی بالقوه ۱۰۰۰٪ تا ۷۰۰۰٪ توجه سرمایه‌گذارانی را به خود جلب می‌کند که به دنبال راهنمایی سرمایه‌گذاری بیت‌کوین هستند. با این حال، این تحلیلگر به سرمایه گذاران هشدار می دهد که ارزیابی خود را از احتمال موفقیت ارز دیجیتال ارزیابی کرده و استراتژی های سرمایه گذاری خود را بر این اساس تنظیم کنند. به عنوان مثال، تحلیلگر معتقد است که اگر بیت کوین بیش از ۱۰ درصد شانس بهتری نسبت به طلا داشته باشد، ارزش آن را دارد که برای بازدهی ده برابری بالقوه سرمایه گذاری کنید.

آیا انتظارات تحلیلگر محقق خواهد شد یا خیر؟ آیا ارز دیجیتالی که بیش از یک دهه پیش متولد شده است می‌تواند از طلا پیشی بگیرد که سابقه هزاران ساله ذخیره‌سازی ارزش دارد؟ اینها همه سوالاتی است که در حال حاضر نظر کارشناسان را به خود جلب کرده است. با شتاب و گسترش دیجیتالی شدن در سراسر جهان، به نظر می رسد بیت کوین حداقل حق رقابت برای چنین فرصتی را دارد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا