اخبار ارز دیجیتال

۳ ETF ارز دیجیتال در استرالیا با ادامه زمستان رمزگذاری شده از فهرست خارج می شوند

پس از تایید مقررات، دو صندوق به تازگی در ماه مه چراغ سبز تجارت در کشور را دریافت کردند.

طبق نامه ای که در ۲ نوامبر منتشر شد، شرکت پشت ETF دسترسی اتریوم با هدف Cosmos، ETF دسترسی بیت کوین با هدف Cosmos و ETF دسترسی استخراج کنندگان دیجیتال دیجیتال جهانی Cosmos، Cboe استرالیا است. من درخواستی مبنی بر لغو مظنه ارائه کردم.

بنا بر گزارش‌ها، تصمیم برای پس گرفتن مظنه‌ها منعکس‌کننده تأثیر زمستان کریپتو بر تقاضا برای دارایی‌های کریپتو است، نه باورهای مدیریت در مورد آینده فضا. هر یک از این سه صندوق دارای ارزش خالص دارایی کمتر از ۱ میلیون دلار است.

در ۳۱ اکتبر، کاسموس درخواست توقف معاملات ETF های بیت کوین و اتر را کرد. توقف معاملات نیز به طور جداگانه توسط Digital Miner ETF One Managed Investment Fund Limited درخواست شد.

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، دو صندوق پس از دریافت تاییدیه نظارتی، در ماه می چراغ سبز برای تجارت در کشور دریافت کردند. کاسموس حداقل چهار شرکت کننده در بازار را برای حمایت از نیاز حاشیه ۴۲ درصدی لازم برای پوشش ریسک های خود به دست آورده است. در آن زمان، بازیکنان محلی حدود ۱ میلیارد دلار ورودی به طبقه دارایی را پیش بینی می کردند.

طبق گزارش اخیر CryptoCompare، میانگین حجم معاملات روزانه محصولات ارزهای دیجیتال نهادی با ۳۴.۱ درصد کاهش به ۶۱.۳ میلیون دلار در ماه اکتبر رسید. میانگین حجم فروش روزانه تقریباً تمام محصولات تحت پوشش گزارش با ۲۴.۳- درصد کاهش به -۷۷.۵ درصد در همان ماه رسید.

بر اساس این گزارش، کالاهای مبتنی بر بیت کوین در ماه اکتبر میانگین جریان خالص هفتگی ۸.۳۷ میلیون دلار را به ثبت رساندند، در حالی که کالاهای کوتاه مدت مبتنی بر بیت کوین با میانگین ۵.۰۳ میلیون دلار بیشترین خروجی را به ثبت رساندند.

کاهش قیمت ها بر وجوه معامله شده در سایر صرافی های ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد. در ماه اکتبر، Valkyrie Funds اعلام کرد که قصد دارد ETF فرصت‌های ترازنامه Valkyrie را که یک محصول سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال است که قرار گرفتن در معرض غیرمستقیم با BTC را فراهم می‌کند، تعطیل کند.

این صندوق در ۳۱ اکتبر از بورس نزدک حذف شد و سرمایه‌گذاران باقیمانده توزیع نقدی معادل ارزش خالص دارایی سهام خود دریافت کردند. Valkyrie گفت که این تصمیم بخشی از بررسی مداوم محصول است زیرا هدف شرکت “بهترین برآورده کردن خواسته های مشتریانش” است.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا