اخبار ارز دیجیتال

مؤسس Three Arrows Capital احضاریه ای را در توییتر ارسال می کند

بنیانگذاران ۳AC، ژو سو و کایل دیویس، موظف شده‌اند تمام اسنادی را که در اختیار یا تحت کنترل خود هستند، بدون توجه به اینکه اطلاعات به طور مستقیم نگهداری می‌شود یا توسط یک شخص ثالث کنترل می‌شود.

ژو سو و کایل دیویس، بنیانگذاران Three Arrows Capital (3AC) در ۵ ژانویه در توییتر احضار شدند. این پس از آن بود که مدیر تصفیه مجوز مقامات سنگاپور را بر اساس حکم دادگاه ورشکستگی ایالات متحده صادر کرد.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، وکلای مدیر تصفیه در ماه های اخیر بارها در مذاکره با بنیانگذاران شکست خورده اند. با توجه به ارائه جلسه، “یک پروتکل ارتباطی بین مدیران تصفیه و موسسین توافق شد، اما همکاری رضایت بخشی وجود نداشت.”

این احضاریه به سو و دیویس دستور می‌دهد که “کلیه اسنادی را که در دسترس شماست، بدون توجه به اینکه این اطلاعات در اختیار شما، نمایندگان، نمایندگان، کارمندان یا بازرسان شما است، کپی کنند. در حال حاضر یا دقیقاً با شما شریک هستند.”

در صورتی که مدارک مورد نیاز در اختیار، نگهداری یا کنترل مؤسسین نباشد، احضاریه از آنها می خواهد که «تاریخ و ماهیت اسناد را ذکر کرده و دلیل در دسترس نبودن اسناد را توضیح دهند».

این یک داستان در حال توسعه است و به روز خواهد شد.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا