اخبار ارز دیجیتال

Su Zhu از Three Arrow آخرین تلاش خود را برای بازگشت پس از FTX فاش می کند

با از بین رفتن FTX، به نظر می رسد که برخی از “شرورهای” کریپتو مخفی شده اند و برخی حتی می خواهند یک سری پادکست جدید راه اندازی کنند.

به نظر می رسد سو ژو، یکی از بنیانگذاران Three Arrows Capital، در حال تلاش برای بازگشت در میان هیاهوهای FTX و Sam Bankman-Fried است – که برخی آن را جدیدترین ابرشرور صنعت کریپتو می دانند.

پس از ماه‌ها سکوت رادیویی، سو ژو دوباره در 9 نوامبر در توییتر ظاهر شد، یک روز پس از اینکه FTX فاش کرد که از “بحران نقدینگی” رنج می‌برد.

همانطور که داستان FTX آشکار شد، ژو به پست‌های خود در توییتر ادامه داد و توصیه‌های حکیمانه‌ای را از طریق شعرهای شاعرانه ارائه کرد و انتقادات پنهانی از سام بنکمن-فرید و مدیریت او با FTX را ارسال کرد.

در یک تاپیک اخیر در 27 نوامبر در توییتر، زو گام های بعدی خود را فاش کرد – راه اندازی یک “سری پادکست ویدئویی طولانی” که در مورد “زندگی، سیستم های اعتقادی و سلامت روان” بحث می کند، همراه با “کلیف با همکاری و دوستی به نام راه اندازی شد. ”

زو در توییت از الله نیز یاد می کند. این نشانه ای است که آنها معتقدند به این معنی است که او مسلمان شده است.

اخیرا، ژو در مصاحبه ای با بلومبرگ در 22 نوامبر به راه اندازی یک شرکت تجاری جدید اشاره کرد و گفت که این می تواند یک “صندوق همه شرایط آب و هوایی” باشد که در دارایی های مالی سنتی و ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کند.

آخرین اعلامیه فرعی ژو بیشتر مورد انتقاد قرار گرفته است تا حمایت، اما بسیاری تفاوتی بین اقدامات او در 3AC و ایدئولوژی ارائه شده در اسلام ایجاد می کنند.

بلاگر و بنیانگذار پروژه Foobar Token غیر قابل تعویض (NFT). پرسیده شد «خداوند درباره قرض‌های با بهره چه می‌فرماید؟»

کاربر دیگری اشاره کرد که بهره در شرع حرام و حرام است.

در هفته‌های اخیر، جامعه متوجه بازگشت به اصطلاح «شرورهای کریپتو» به توییتر پس از سقوط FTX شده است.

مربوط: زمان آن فرا رسیده است که طرفداران کریپتو حمایت از فرقه های شخصیتی را متوقف کنند

کایل دیویس، یکی دیگر از بنیانگذاران Three Arrows Capital، اخیراً پس از ماه‌ها سکوت رادیویی دوباره در توییتر ظاهر شد و در 13 نوامبر در توییتر پستی منتشر کرد.

او همچنین در برنامه Squawk Box CNBC در 16 نوامبر ظاهر شد. مطالبه آلامدا موقعیت 3AC را “شکار” کرد.

الکس ماشینسکی، بنیانگذار پلتفرم وام دهی ورشکسته سلسیوس شبکه، پس از سقوط FTX نیز دوباره ظاهر شد و در چند هفته گذشته در یک سری از فضاهای توییتر ظاهر شد.

در فضای توییتر در 27 نوامبر گفت او “عاشق ایده” داشتن FTX “پر کردن حفره ها” بود و “تعجب” مخاطبان را برای متقاعد کردن وکلای ورشکستگی سلسیوس و هیئت بستانکاران بدون تضمین آن برای حذف کسری نقدی سلسیوس جلب کرد. از FTX برای پرداخت شکایت کرد.

برآورد می شود که طلبکاران ماشینسکی، چو و دیویس حدود 6.3 میلیارد دلار بدهی داشته باشند.نویسنده: Jesse Coghlan

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا