اخبار ارز دیجیتال

Threads دوباره توییتر را کپی می‌کند، «محدود کردن نرخ» را برای ربات‌های رزمی معرفی می‌کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برنامه «کپی‌کت» زاکربرگ مجبور شد برای مسدود کردن ارزهای دیجیتال و هرزنامه‌ها محدودیت‌های نرخ اعمال کند.

جایگزین توییتر مارک زاکربرگ، اینستاگرام Threads، به دنبال تعداد فزاینده‌ای از گزارش‌ها مبنی بر حملات اسپم و شیلینگ‌بات‌های ارزهای دیجیتال، مجبور به اعمال محدودیت‌های نرخ شده است.

آدام موسری، رئیس اینستاگرام، در پستی در ۱۷ جولای در اپلیکیشن Threads از معرفی محدودیت‌های نرخ خبر داد.

توضیح آدام موسری در مورد معرفی محدودیت نرخ نخ.منبع: تاپیک

“از آنجایی که حملات هرزنامه در حال افزایش است، ما باید مواردی مانند محدودیت نرخ را تشدید کنیم. این به معنای سرکوب ناخواسته بیشتر کاربران فعال است (اگر شما گرفتار شوید.” [in] موسری توضیح داد که این حفاظت ها به ما اطلاع می دهند.

یکی از کاربران شکایت کرد که نیمی از وقت خود را صرف برنامه‌ای می‌کند که ربات‌هایی را که سایت‌های قمار و ارزهای دیجیتال را مسدود می‌کنند، مسدود می‌کند.

ایلان ماسک، مدیر عامل توییتر به این اطلاعیه حمله کرد و به اسکرین شات اعلامیه منتشر شده در توییتر با “کپی عالی 🐈” پاسخ داد.

در ۱ ژوئیه، توییتر محدودیت‌های شدید نرخ را بر روی کاربران خود اعمال کرد و به آن اشاره کرد که جمع‌آوری داده‌ها از سازمان‌های خارجی بسیار زیاد است. کاربران احراز هویت شده توییتر همچنان به ۱۵۰۰۰ بازدید پست در روز محدود می‌شوند، در حالی که حساب‌های تایید نشده و تایید نشده جدید به ترتیب ۱۵۰۰ و ۱۰۰۰ پست در روز مشاهده می‌کنند.

مربوط: «کلاهبرداران» وانمود می‌کنند که کاربران ارز مجازی توییتر هستند و تعداد ثبت‌نام‌ها به ۱۰۰ میلیون نفر می‌رسد.

پس از انتشار در ۵ جولای، Threads شاهد جذب کاربر جدید بود که در عرض پنج روز از ۱۰۰ میلیون کاربر گذشت. متأسفانه برای زاکبرگ، به نظر می رسد درگیر نگه داشتن مردم با جایگزین جدید توییتر یک مشکل باشد.

اولیویا مور، شریک شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز ارزهای دیجیتال a16z، دریافت که Threads تنها یک هفته پس از راه اندازی شاهد کاهش ۴۰ درصدی کاربران فعال روزانه و افزایش ۳ برابری در میانگین ساعات کاری هر کاربر تنها یک هفته پس از راه اندازی بود.

مور معتقد است که اقدام وارد کردن کاربران به طور مستقیم از اینستاگرام برای برنامه‌های مشابه توییتر مانند Threads کارساز نخواهد بود. گره زدن حساب های کاربری به طور مستقیم به هویت واقعی آنها در اینستاگرام، با حالت امضای تعامل اجتماعی توییتر تداخل می کند: حساب های ناشناس و صفحات طرفداران.

مور گفت: «تویتر نمودارهای اجتماعی و علایق خود را ساخته است که جایگزین کردن آنها دشوار است.

چشم هوش مصنوعی: هوش مصنوعی آموزش‌دیده بر روی محتوای هوش مصنوعی تبدیل به MAD می‌شود، اما آیا Threads برای داده‌های هوش مصنوعی پیشرو هستند؟نویسنده: Tom Mitchelhill

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا