اخبار ارز دیجیتال

شبکه THORChain پس از ۲۰ ساعت قطع زنجیره از سر گرفته می شود

این شبکه در ۲۷ اکتبر پس از اینکه تیم گفت این اشکال باعث “عدم قطعیت بین گره های فردی” شده است، حذف شد.

شبکه تبادل زنجیره ای و اثبات اوراق قرضه THORChain اعلام کرده است که پس از بیش از ۲۰ ساعت قطعی دوباره “کاملاً عملیاتی” شده است.

تیم THORChain در توییتی در ۲۸ اکتبر گفت گفت شبکه دوباره آنلاین شد و بلوک‌ها را تولید کرد و تجارت از سر گرفته شد. این شبکه در ۲۷ اکتبر پس از اینکه تیم گفت این اشکال باعث “عدم قطعیت بین گره های فردی” شده است، حذف شد.

“معلوم شد که این یک دستکاری رشته ای است. کد یک cosmos.Uint (به جای uint64) را روی رشته فشار می داد، بنابراین رشته به جای مقدار واقعی نقطه یک int بزرگ را دریافت کرد و رشته یادداشت متفاوت بود: on گره های مختلف” گفت تیم THORChain به دنبال تعلیق زنجیر. “این با stagenet دیده نشد، زیرا یادداشت های بد روی دیسک / بلوک ها نوشته نمی شوند، آنها بلافاصله تعویض می شوند.”

سخنگوی THORChain به کوین تلگراف گفت که این زنجیره به دلایل امنیتی به حالت تعلیق درآمده است، اما قصد دارد «به محض اینکه علت عدم قطعیت آن را پیدا کنیم، آن را بازگرداند». با این حال، پلت فرم تبادل توکن THORSwap گزارش در طول تعلیق، آن پلتفرم همچنان اجازه مبادله اتریوم و ERC-20 را می داد.

مربوط: واتس اپ دوباره قطع شد؟جستجوهای گوگل پس از قطع شدن سرویس به شدت افزایش می یابد

دیگر بلاک چین های بزرگ قطعی شبکه را گزارش کرده اند که کاربران را تحت تاثیر قرار داده است.آناتولی یاکوونکو، بنیانگذار سولانا در ماه سپتامبر گفت که این قطعی ها (طبق گزارش ها نتیجه تراکنش های کم هزینه است) یک “لعنت” بلاک چین است و حداقل هفت قطع از زمان راه اندازی در ۲۰۲۰.

پس از گزارشات قطعی، قیمت توکن بومی THORChain RUNE از ۱.۵۷ دلار به ۱.۴۹ دلار (بیش از ۵.۶ درصد) در عرض ۲۴ ساعت کاهش یافت، اما سپس به ۱.۵۵ دلار بازگشت.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا