اخبار ارز دیجیتال

شبکه THORChain به دلیل یک اشکال نرم افزاری متوقف شده است

تیم گفت گام بعدی یافتن علت عدم قطعیت، انتشار به‌روزرسانی و راه‌اندازی مجدد دستگاه دولتی است، اما از آن زمان تاکنون هیچ به‌روزرسانی وجود نداشته است.

THORChain، یک شبکه تبادل زنجیره ای و اثبات پیوند، در اوایل امروز در نتیجه یک اشکال که باعث “عدم قطعیت بین گره های فردی” شد، تعطیل شد.

حدود ساعت 8 بعد از ظهر UTC، تیم THORChain در ابتدا توییت کرد که توسعه دهندگان از قطع شدن زنجیره آگاه بودند و در تلاش برای یافتن علت اصلی این مشکل بودند.

حدود چهار ساعت بعد، تیم به‌روزرسانی دیگری را منتشر کرد و اشاره کرد که «توقف اجماع در ماشین‌های حالت توزیع‌شده به دلیل عدم قطعیت بین گره‌های فردی و جلوگیری از فساد دفتر کل است».

وی با بیان اینکه گام بعدی یافتن علت عدم قطعیت، انتشار به‌روزرسانی و راه‌اندازی مجدد دستگاه استیت است، خاطرنشان کرد: مرحله 1 به پایان رسیده است و از آن زمان به‌روزرسانی نشده و توسعه‌دهندگان در حال کار بر روی آن هستند. این نشان می دهد که کاملا سردرد

به گفته THORChain explorer، این شبکه تا زمان نگارش این مقاله هنوز قطع است. با این حال، پلت فرم تبادل توکن THORSwap حمایت شده است توجه داشته باشید که این یک به‌روزرسانی اختصاصی است و آن پلتفرم هنوز کار می‌کند.

“به‌روزرسانی در مورد تعلیق فعلی THORChain Swaps/LP. وجوه امن هستند. مبادله‌های اتریوم و ERC-20 در ThorSwap از طریق DEX Aggregator کاملاً کاربردی هستند. صبر کنید، THORChain توسعه دهندگان در حال کار روی این موضوع هستند! نوشته است.

توسعه‌دهنده زیرساخت THORChain، Nine Realms، از این حادثه نگران نشد. پیشنهاد شد حل اشکالات تنها بخشی از فرآیند بهبود شبکه THORChain است.

او گفت: “هر قطعی فوراً توسط تیم امنیتی و توسعه دهندگان اصلی ما بررسی می شود که منجر به بهبود پروتکل می شود. با بلوغ شبکه، قطعی های زودتر و قطعی های مکررتری خواهیم داشت.”

Cointelegraph برای نظر دادن با THORChain تماس گرفته است و در صورت دریافت پاسخ، این مقاله را به روز می کند.

مربوط: یکی از بنیانگذاران می گوید قطع شدن شبکه “نفرین” سولانا بود

THORChain تنها کسی نبود که مشکلات شبکه را در این هفته تجربه کرد. پلتفرم پیام رسان متا واتس اپ در تاریخ 25 اکتبر برای دو میلیارد کاربر برای حدود دو ساعت آفلاین شد. واتساپ این مشکل را به یک خطای فنی نسبت داد، اما اینطور نبود. بیایید وارد جزئیات بیشتر شویم.

توکن بومی RUNE THORChain طی 24 ساعت گذشته 1.4 درصد کاهش یافته و به 1.53 دلار رسیده است، اما در 7 روز گذشته 6.5 درصد افزایش یافته است. طبق گزارش CoinGecko، از زمان رسیدن به بالاترین قیمت تاریخ 20.87 دلار در 19 می 2021، دارایی به میزان 92.7 درصد کاهش یافته است.نویسنده: Brian Quarmby

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا