اخبار ارز دیجیتال

این متریک XRP به ۱۰ میلیارد دلار می رسد و می تواند به شدت بر قیمت تأثیر بگذارد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یک معیار کلیدی برای XRP ریپل اخیراً به میزان قابل توجهی افزایش یافته و به ۱۰ میلیارد دلار رسیده است.

این افزایش در متریک «حجم واقعی» که میزان واقعی فعالیت معاملاتی را نشان می‌دهد، بر علاقه مجدد سرمایه‌گذاران به XRP تأکید می‌کند و می‌تواند تأثیر قابل‌توجهی بر قیمت آن داشته باشد.

علیرغم عملکرد ضعیف XRP در مقایسه با سایر دارایی ها در بازار ارزهای دیجیتال، این افزایش قابل توجه در حجم واقعی نشان می دهد که سرمایه گذاران بار دیگر توجه خود را به XRP معطوف کرده اند. در نظر گرفتن این تنوع بسیار مهم است، به ویژه با توجه به اینکه حجم اغلب منادی تغییرات قیمت است. حجم واقعی بالا نشان‌دهنده تعهد قوی معامله‌گر است و می‌تواند نشان‌دهنده تغییرات قابل‌توجهی قیمت در افق باشد.

داده های XRP
منبع: مساری

داده‌های مربوط به ارزش بازار در گردش XRP تصویری از شتاب مجدد ارز را تکمیل می‌کند. ارزش بازار بهبودی قوی داشته و به ارزش ۳۵ میلیارد دلار نزدیک شده است. این معیاری است که ارزش بازار از کل عرضه در گردش توکن را نشان می دهد.

با تجزیه و تحلیل نمودار قیمت، XRP یک سری چرخه افزایش و سقوط را تجربه کرده است، همانطور که توسط میانگین متحرک نشان داده شده است. عبور میانگین‌های متحرک کوتاه‌مدت از میانگین‌های بلندمدت نشان‌دهنده یک روند صعودی احتمالی در کوتاه‌مدت است. با این حال، با توجه به الگوهای قیمتی تاریخی و رفتار فعلی بازار، پیش‌بینی‌ها باید با احتیاط انجام شوند.

تز XRP برای آینده قابل پیش بینی ممکن است حول محور خوش بینی محتاطانه بچرخد. افزایش حجم واقعی ممکن است منادی افزایش نقدینگی و افزایش فعالیت باشد. این، همراه با ارزش قابل توجه بازار در گردش، مبنایی برای افزایش بالقوه قیمت فراهم می کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا