🚨 اخبار ارز دیجیتال

این الگوی نمودار Solana (SOL) می تواند مشکلات جدی ایجاد کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سولانا در نمودار قیمت نشانه هایی از شکل گیری دو قله بالقوه را نشان می دهد. این یک الگوی نزولی در نمودار SOL/USD است که می تواند برای اقدام کوتاه مدت قیمت مشکل ایجاد کند. این الگو که با دو قله متوالی تقریباً در یک سطح مشخص می شود، ممکن است نشان دهد که یک معکوس از روند صعودی فعلی ممکن است قریب الوقوع باشد.

قیمت SOL اخیراً با مقاومت نزدیک به ۱۰۰.۶۰ دلار روبرو شد، جایی که دومین بالای یک سقف دوبل بالقوه تشکیل شد. عدم عبور از این سطح می تواند باعث شود که SOL برای یافتن پشتیبانی عقب نشینی کند.

نمودار SOLUSD
نمودار SOL/USD از TradingView

اولین هدف محلی در جهت نزولی، سطح ۹۵.۰۷ دلار خواهد بود که قبلا به عنوان حمایت و مقاومت عمل می کرد. شکستن زیر این نقطه می تواند منجر به آزمایش حمایت بحرانی تر در ۷۷.۰۸ دلار شود، سطحی که می تواند برای جو میان مدت بازار در اطراف SOL تعیین کننده باشد.

اگر SOL به کمتر از این سطوح پشتیبانی برسد، می‌تواند بازگشت از سطح دو برابری را تأیید کند و احتمالاً باعث کاهش بیشتر به سمت منطقه ۵۹.۳۷ دلاری شود. این سطح می تواند به عنوان حمایت روانی و فنی حیاتی عمل کند، با فاصله قابل توجهی تا منطقه حمایت مهم بعدی.

رشد اکوسیستم، در حالی که قوی است، اخیراً تحت الشعاع نگرانی‌ها در مورد سقوط نافرجام مشتری و بحث‌های پیرامون تخصیص توکن قرار گرفته است. چنین رویدادهایی می توانند بر اعتماد سرمایه گذاران تأثیر بگذارند و به کاهش قیمت بالقوه کمک کنند زیرا فعالان بازار حاکمیت شبکه و قابلیت های اجرایی پروژه را دوباره ارزیابی می کنند.

با وجود این چالش ها، یک سناریوی صعودی برای بررسی وجود دارد. اگر SOL بتواند بالاتر از حمایت ۷۷.۰۸ دلار بماند و با حرکت به بالای ۱۰۰.۶۰ دلار، الگوی دوطرفه را باطل کند، می‌تواند روند نزولی را خنثی کند و به سمت رشد حرکت کند. یک آزمایش مجدد موفقیت آمیز سطح ۱۰۰.۶۰ دلار به عنوان حمایت به جای مقاومت، راه را برای SOL برای هدف قرار دادن سطوح بالاتر و احتمالاً رسیدن به اوج های جدید در صورت مثبت شدن احساسات گسترده بازار باز می کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا