اخبار ارز دیجیتال

این سکه میم سولانا ۳۰ درصد افزایش می یابد: دلایل کلیدی

Wen (WEN)، یکی از اولین ارزهای رمزنگاری شده با مضمون گربه در اکوسیستم Solana (SOL)، تعدادی از نوآوری های فنی و اقتصادی را برای جامعه Solana (SOL) معرفی کرد.

سولانا (SOL) میم سکه Wen (WEN) به سرعت در حال افزایش است

در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت میم کوین مبتنی بر سولانا با تم گربه Wen (WEN) از ۰.۰۰۰۰۸۹۷ دلار به ۰.۰۰۰۱۱۵ دلار افزایش یافت و ارزش بازار آن را بیش از ۳۰ درصد افزایش داد. پس از رشد کوتاه، قیمت جفت WEN/USDT در Orca DEX و BingX CEX اندکی کاهش یافت.

Wen (WEN) که سه هفته پیش راه اندازی شد، برای جاودانه کردن میم رمزنگاری قدیمی “Wen?” طراحی شد. (“وقتی؟” به انگلیسی شکسته). علاقه مندان به کریپتو از این مفهوم برای برجسته کردن انتظارات عرضه محصول، به روز رسانی یا افزایش قیمت استفاده می کنند: “Wen Moon?” شبکه اصلی؟ و چنین.

توکن WEN که توسط بنیاد ون حمایت می شود، از تصویر یک گربه به عنوان لوگوی خود استفاده می کند. قبل از افزایش سریع قیمت، بنیاد اعلام کرد که ۵ میلیارد توکن BONK را در خزانه قفل کرده است تا بازدهی ایجاد کند.

BONK نماد بومی Bonk Inu، بزرگترین و محبوب‌ترین سکه میم در سولانا (SOL) است. در دسامبر ۲۰۲۳، شوق سکه سولانا با BONK و WIF آغاز شد.

اگرچه ون (WEN) در مراحل ابتدایی خود است، از نظر تعداد دارندگان توانسته است به یکی از هفت ارز دیجیتال محبوب Solana (SOL) تبدیل شود.

فراتر از مقادیر میم: Wen (WEN) استاندارد جدید NFT را در Solana (SOL) پیشگام کرد.

علاوه بر این، طبق اظهارات تیم خود، بر خلاف سایر میم کوین‌ها، Wen (WEN) نوآوری‌های تکنولوژیکی را به Web3 آورده است.

Wen (WEN) اولین ارز دیجیتال مبتنی بر NFT کسری شد. تیم او همچنین پیشگام استاندارد WNS 0.0 NFT بود.

در مجموع ۷۰ درصد از عرضه توکن انبوه در اوایل امسال به صورت رایگان بین ۱ میلیون کیف پول در بلاک چین سولانا (SOL) توزیع شد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا