اخبار ارز دیجیتال

این حرکت قیمت Shiba Inu (SHIB) را بازنشانی می‌کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در اقدامی که برای تکان دادن بازار شیبا اینو (SHIB) آماده است، داده‌های زنجیره‌ای اخیر مسیر بالقوه‌ای را برای میم کوین برای به دست آوردن مجدد علامت ۰.۰۰۰۰۱ دلاری آشکار می‌کند. با توجه به بینش IntoTheBlock، نکته کلیدی در رسیدگی به تمرکز نقدینگی SHIB در سطوح قیمتی خاص نهفته است.

طبق آخرین داده ها، در حال حاضر توکن های SHIB به ارزش خیره کننده ۳.۲۷ تریلیون دلار در ۵۶۴۰ آدرس در حدود قیمت ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار متمرکز شده است. قابل توجه است که این توکن‌ها در نقطه سربه‌سر برای دارندگان مربوطه خود ثابت می‌مانند و سطح حیاتی حمایت از جامعه Shiba Inu را نشان می‌دهند.

""
منبع: به بلوک

با این حال، یک چالش در سطح کمی بالاتر به وجود می آید، با حجم قابل توجهی از ۴۷ تریلیون توکن Shiba Inu که دقیقاً ۰.۰۰۰۰۱ دلار در هر SHIB متمرکز شده است. متأسفانه، این تمرکز مضر است و در حال حاضر باعث ضرر ۲۸۹۳۰ مالک شده است. برای اینکه SHIB از آستانه ۰.۰۰۰۰۱ دلاری بالاتر برود، باید این حجم قابل توجه را جذب کند که به محض نزدیک شدن قیمت به این سطح بحرانی، بازار را تهدید می کند.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

این اقدام استراتژیک برای به صفر رساندن قیمت شیبا اینو در گرو جذب و خنثی سازی فشار فروش ناشی از این حجم سنگین است. اجرای موفقیت آمیز این طرح نه تنها SHIB را بالاتر از هدف مورد نظر قرار می دهد، بلکه راه را برای رشد بالقوه پایدار هموار می کند.

جذب استراتژیک حجم توکن می تواند به عنوان کاتالیزور مورد نیاز برای سوق دادن Shiba Inu به سمت نقطه عطف مطلوب و ایجاد خوش بینی مجدد در بازار SHIB باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا