اخبار ارز دیجیتال

این نمودار Dogecoin (DOGE) شکاف حجم عمده را نشان می دهد

فهرست

  • درک فضای حجم
  • عملکرد فعلی قیمت Dogecoin

دوج کوین (DOGE)، ارز دیجیتال الهام گرفته از میم نشان داده شده به گفته تحلیلگران بازار، شکاف حجم قابل توجهی در فهرست معاملات وجود دارد.

دارایی دیجیتال، که به عنوان یک شوخی شروع شد اما از آن زمان طرفداران جدی پیدا کرد، اختلاف قابل توجهی را بین حجم معاملات در سطوح مختلف قیمت نشان داد. این به “شکاف حجم” معروف است.

این مشاهدات فنی توجه سرمایه گذاران و تحلیلگران را به خود جلب کرده است زیرا می تواند نشان دهنده تغییرات احتمالی قیمت برای ارز دیجیتال باشد.

درک فضای حجم

در زمینه معاملات دارایی، شکاف حجمی به محدوده ای در نمودار قیمت اطلاق می شود که در آن حجم معاملات به طور قابل توجهی در مقایسه با سایر مناطق کمتر است.

این را اغلب می توان در نمایه حجم مشاهده کرد، که هیستوگرام روی محور Y یک نمودار است که سطح فعالیت معاملاتی را در محدوده قیمت معین نشان می دهد.

در نمودار Dogecoin، شکاف حجم به طور برجسته به عنوان یک منطقه وسیع و کم حجم نشان داده شده است که در نمایه حجم برجسته شده است.

این نشان دهنده حداقل فعالیت تجاری در آن محدوده قیمتی است. این گاهی اوقات می تواند منجر به افزایش نوسانات شود زیرا قیمت ها به سرعت در این سطوح به دلیل عدم حمایت یا مقاومت تجاری تاریخی حرکت می کنند.

عملکرد فعلی قیمت Dogecoin

در مورد وضعیت فعلی بازار Dogecoin، محدوده ۲۴ ساعته بین ۰.۰۸۰۶۴ دلار و ۰.۰۸۳۳۱ دلار است که با قیمت ۰.۰۸۲۴۸ دلار معامله می شود.

بر اساس داده های CoinGecko، ارزش بازار در حال حاضر حدود ۱۱.۸ میلیارد دلار است.

حجم معاملات ۲۴ ساعته Dogecoin بیش از ۳۱۱ میلیون دلار گزارش شده و عرضه در گردش آن بیش از ۱۴۳ میلیارد DOGE است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا