🚨 اخبار ارز دیجیتال

این نمودار صعودی بیت کوین از پیتر برانت پشتیبانی می شود

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

حرکت صعودی اخیر در بیت کوین توجه تحلیلگران و معامله گران ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است. نام‌های معروفی مانند توور دمیستر و پیتر برانت در جریان بازار قرار دارند. Demeester، یک تحلیلگر محترم بیت کوین، با آخرین پست خود که به افزایش بالقوه ارزش بیت کوین اشاره می کند، خوش بینی را برانگیخت.

به گفته Demeester، به نظر می رسد که بیت کوین در حال آماده شدن برای یک “بازار صعودی حماسی” است که با چرخه های تهاجمی مشاهده شده در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۵ مشابهت دارد. Demeester به طور خاص به حداقل کاهش قیمت در حال حاضر در بازار اشاره می کند و سناریویی را پیشنهاد می کند که در آن کاهش ها به سرعت جذب می شوند. توسط خریداران مایل این احساس توسط نمودار قیمت بیت کوین اصلاح شده که توسط Demeester به اشتراک گذاشته شده است، پشتیبانی می شود، که کاهش عمق تصحیح را در چرخه های متوالی بازار نشان می دهد.

عوامل زیربنای این چشم انداز خوش بینانه عبارتند از بلوغ بیت کوین به عنوان یک دارایی قابل معامله در مبادلات، تزریق سرمایه از سوی بازیگران نهادی مانند بلک راک و رشد ارگانیک پایدار در تقاضا. پیش‌بینی‌های Demeester مورد حمایت سرمایه‌گذار کهنه‌کار پیتر برانت قرار گرفت، که نمودار همراه را به‌عنوان «شگفت‌انگیز» تحسین کرد.

بیت کوین به ۲۰۰۰۰۰ دلار؟

برانت که خود نسبت به آینده بیت کوین خوشبین است، قبلاً اعتماد خود را نسبت به سیر صعودی این ارز دیجیتال ابراز کرده است. تجزیه و تحلیل قبلی برندت به پتانسیل بیت کوین برای پیشی گرفتن از نقاط عطف قیمت، از جمله پیش بینی جسورانه ۲۰۰۰۰۰ دلار به ازای هر BTC اشاره کرد.

همگرایی نظرات کارشناسان که توسط نمودار چشمگیر Demeester برجسته شده است، بر اعتماد رو به رشد در روند صعودی بیت کوین تأکید می کند. از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال با پذیرش نهادی و افزایش علاقه سرمایه‌گذاران به تکامل خود ادامه می‌دهد، همه نگاه‌ها بر روی حرکات قیمت بیت‌کوین متمرکز شده است و انتظار می‌رود در ماه‌های آینده ارزش بیشتری پیدا کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا