اخبار ارز دیجیتال

این قیمت هدف 25000 دلاری بیت کوین، فاجعه ای را برای شورت های بیت کوین به همراه دارد.

یک انحلال کوتاه مدت بیت کوین جدی در راه است، اما بیت کوین تاکنون نتوانسته است مقاومت را شکست دهد.

بیت کوین (BTC) هدف قیمتی مهمی برای گاوها دارد و از آنچه به نظر می رسد نزدیکتر است.

مانند دریافت کردم به گفته فیلیپ سوئیفت، یکی از بنیانگذاران مجموعه معاملاتی Decentrader، 25000 دلار اکنون یک سطح قیمت قابل توجه BTC است.

افزایش قیمت بیت کوین نزدیک به نقدینگی زیاد

پس از ثبت افزایش 40 درصدی در ژانویه، بیت کوین همچنان نزدیک به 23000 دلار به ثبات می رسد.

در مورد اینکه چه اتفاقی می افتد، نظرات متفاوت است. پس از گذشت بیش از یک سال از بازار نزولی، بسیاری از فعالان بازار انتظار یک اصلاح چشمگیر را دارند و به پایین‌ترین سطح چند ساله بالای 12000 دلار می‌رسند.

برخی دیگر بر این باورند که دوران خوب ادامه خواهد داشت، حتی پس از اینکه بیت کوین/دلار آمریکا به 30000 دلار رسید، افزایش آرامش را تایید کردند.

با این حال، از سوی دیگر، دیگران به خط دیگری در شن و ماسه چشم دوخته اند که بسیار نزدیک به قیمت لحظه ای فعلی است.

منطقه ای در حدود 25000 دلار برای سوئیفت بسیار مهم است. همان‌طور که در توییت ۲۴ ژانویه‌ام به آن اشاره کردم، اینجاست که خرس‌ها شروع به انحلال دسته جمعی می‌کنند.

این همچنین سایت میانگین متحرک هفتگی 200 بیت کوین (WMA) است. این یک خط روند کلیدی است که از اواسط سال 2022 که نتوانست به عنوان پشتیبانی عمل کند، در نمودار نشان داده نشده است. از آن زمان، بیت کوین رکورد زمانی زیر 200WMA را سپری کرده است و در حال حاضر حدود 24750 دلار است.

سوئیفت اظهار داشت: نقدینگی زیادی بین 24700 تا 25900 دلار وجود دارد که در 200WMA و منطقه درست بالاتر از آن وجود دارد.

نمودار نقدینگی BTC/USD (نمایش).منبع: Decentrader

تجزیه و تحلیل نمودار نقدینگی همراه نشان می دهد که زمانی که بیت کوین/دلار آمریکا به بالای 23400 دلار رسید، پوزیشن های فروش اهرمی شروع به نقد شدن خواهند کرد.

تاجر و تحلیلگر Rekt Capital گفت: «این سطح به عنوان یک مقاومت عمل خواهد کرد من نوشته ام برخی از نظرات ما در مورد این موضوع اشاره می کنند که آخرین بسته شدن هفتگی بیت کوین نیز کاهش یافته است.

“BTC باید این حمایت 23400 دلاری را به عنوان حمایت دوباره به دست آورد، در غیر این صورت خطر تشکیل پایین‌های جدید نسبت به اوج‌های تابستان 2022 را دارد.”

چنین سناریویی به این معنی است که BTC/USD در به‌روزرسانی اوج‌های آگوست خود شکست خورده است، که نشان‌دهنده یک مهلت موقت با کاهش 77 درصدی از بالاترین رکورد مشاهده شده در نوامبر 2021 است. من اینجا هستم.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Rekt Capital/ توییتر

اوت 2022 اوج بازار گاو نر را کاهش داد

در ادامه، Rekt Capital توجه خود را به این واقعیت جلب کرد که اوج های تابستانی به منطقه مقاومت در بازه زمانی طولانی تری اشاره دارد.

مطالب مرتبط: قیمت بیت کوین نزدیک به 23000 دلار گیر کرده است، داده ها نشان می دهد که نگهدارنده بیت کوین را نمی فروشد

او در آخرین به روز رسانی یوتیوب خود، نمودارهای ماهانه را تجزیه و تحلیل کرد و بر لزوم شکستن این مقاومت تاکید کرد، که هنوز هم در حال “تأیید مجدد” است.

او استدلال کرد: «اگر این روند ادامه پیدا کند، ما می‌توانیم برای نزولی آماده شویم تا دوباره تأیید کنیم که این سطح پشتیبانی است.

پیش‌بینی‌های کوتاه‌مدت حاکی از آن بود که «قبل از شکستن به هر دو طرف محدوده، ممکن است تا زمانی که لازم باشد، برخی تثبیت‌ها رخ دهد».

Rekt Capital اضافه کرد که شکست زیر محدوده پایین دور از ذهن نخواهد بود.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Rekt Capital/ توییتر

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا