اخبار ارز دیجیتال

این قیمت هدف ۲۵۰۰۰ دلاری بیت کوین، فاجعه ای را برای شورت های بیت کوین به همراه دارد.

یک انحلال کوتاه مدت بیت کوین جدی در راه است، اما بیت کوین تاکنون نتوانسته است مقاومت را شکست دهد.

بیت کوین (BTC) هدف قیمتی مهمی برای گاوها دارد و از آنچه به نظر می رسد نزدیکتر است.

مانند دریافت کردم به گفته فیلیپ سوئیفت، یکی از بنیانگذاران مجموعه معاملاتی Decentrader، ۲۵۰۰۰ دلار اکنون یک سطح قیمت قابل توجه BTC است.

افزایش قیمت بیت کوین نزدیک به نقدینگی زیاد

پس از ثبت افزایش ۴۰ درصدی در ژانویه، بیت کوین همچنان نزدیک به ۲۳۰۰۰ دلار به ثبات می رسد.

در مورد اینکه چه اتفاقی می افتد، نظرات متفاوت است. پس از گذشت بیش از یک سال از بازار نزولی، بسیاری از فعالان بازار انتظار یک اصلاح چشمگیر را دارند و به پایین‌ترین سطح چند ساله بالای ۱۲۰۰۰ دلار می‌رسند.

برخی دیگر بر این باورند که دوران خوب ادامه خواهد داشت، حتی پس از اینکه بیت کوین/دلار آمریکا به ۳۰۰۰۰ دلار رسید، افزایش آرامش را تایید کردند.

با این حال، از سوی دیگر، دیگران به خط دیگری در شن و ماسه چشم دوخته اند که بسیار نزدیک به قیمت لحظه ای فعلی است.

منطقه ای در حدود ۲۵۰۰۰ دلار برای سوئیفت بسیار مهم است. همان‌طور که در توییت ۲۴ ژانویه‌ام به آن اشاره کردم، اینجاست که خرس‌ها شروع به انحلال دسته جمعی می‌کنند.

این همچنین سایت میانگین متحرک هفتگی ۲۰۰ بیت کوین (WMA) است. این یک خط روند کلیدی است که از اواسط سال ۲۰۲۲ که نتوانست به عنوان پشتیبانی عمل کند، در نمودار نشان داده نشده است. از آن زمان، بیت کوین رکورد زمانی زیر ۲۰۰WMA را سپری کرده است و در حال حاضر حدود ۲۴۷۵۰ دلار است.

سوئیفت اظهار داشت: نقدینگی زیادی بین ۲۴۷۰۰ تا ۲۵۹۰۰ دلار وجود دارد که در ۲۰۰WMA و منطقه درست بالاتر از آن وجود دارد.

نمودار نقدینگی BTC/USD (نمایش).منبع: Decentrader

تجزیه و تحلیل نمودار نقدینگی همراه نشان می دهد که زمانی که بیت کوین/دلار آمریکا به بالای ۲۳۴۰۰ دلار رسید، پوزیشن های فروش اهرمی شروع به نقد شدن خواهند کرد.

تاجر و تحلیلگر Rekt Capital گفت: «این سطح به عنوان یک مقاومت عمل خواهد کرد من نوشته ام برخی از نظرات ما در مورد این موضوع اشاره می کنند که آخرین بسته شدن هفتگی بیت کوین نیز کاهش یافته است.

“BTC باید این حمایت ۲۳۴۰۰ دلاری را به عنوان حمایت دوباره به دست آورد، در غیر این صورت خطر تشکیل پایین‌های جدید نسبت به اوج‌های تابستان ۲۰۲۲ را دارد.”

چنین سناریویی به این معنی است که BTC/USD در به‌روزرسانی اوج‌های آگوست خود شکست خورده است، که نشان‌دهنده یک مهلت موقت با کاهش ۷۷ درصدی از بالاترین رکورد مشاهده شده در نوامبر ۲۰۲۱ است. من اینجا هستم.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Rekt Capital/ توییتر

اوت ۲۰۲۲ اوج بازار گاو نر را کاهش داد

در ادامه، Rekt Capital توجه خود را به این واقعیت جلب کرد که اوج های تابستانی به منطقه مقاومت در بازه زمانی طولانی تری اشاره دارد.

مطالب مرتبط: قیمت بیت کوین نزدیک به ۲۳۰۰۰ دلار گیر کرده است، داده ها نشان می دهد که نگهدارنده بیت کوین را نمی فروشد

او در آخرین به روز رسانی یوتیوب خود، نمودارهای ماهانه را تجزیه و تحلیل کرد و بر لزوم شکستن این مقاومت تاکید کرد، که هنوز هم در حال “تأیید مجدد” است.

او استدلال کرد: «اگر این روند ادامه پیدا کند، ما می‌توانیم برای نزولی آماده شویم تا دوباره تأیید کنیم که این سطح پشتیبانی است.

پیش‌بینی‌های کوتاه‌مدت حاکی از آن بود که «قبل از شکستن به هر دو طرف محدوده، ممکن است تا زمانی که لازم باشد، برخی تثبیت‌ها رخ دهد».

Rekt Capital اضافه کرد که شکست زیر محدوده پایین دور از ذهن نخواهد بود.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Rekt Capital/ توییتر

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا