اخبار ارز دیجیتال

این پنج هشدار Cointelegraph Markets Pro سود تجمعی بیش از 223٪ ایجاد کردند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شاخص‌های امتیازات VORTECS™، NewsQuakes™ و حجم توییت از Cointelegraph Markets Pro به مشترکین کمک کرد تا پنج معامله سودآور را شناسایی کنند.

آخرین گزارش VORTECS™ Cointelegraph Markets Pro نشان می‌دهد که پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال نهادی به اعضا کمک می‌کند تا بر اساس 3 شاخص مختلف بازارهای حرفه‌ای، سود تجمعی 223% از 5 معامله کسب کنند. این گزارش هشدارهای تجاری ایجاد شده بین 12 و 18 فوریه 2023 را نشان می دهد.

پتانسیل سود موجود برای مشترکین Cointelegraph Markets Pro به طور قابل توجهی از استراتژی خرید و نگهداری ساده در مدت مشابه فراتر رفته است، با حداکثر بازدهی 13٪ برای بیت کوین (BTC) و 12٪ برای اتریوم (ETH). شما می توانید

عملکرد نمودار BTC از 12 تا 18 فوریه 2023. منبع: TradingView

Cointelegraph Markets Pro از شاخص‌های امتیاز VORTECS™، NewsQuakes™ و میزان صدای توییت برای هشدار به مشترکین در مورد این تغییرات قیمت قبل از وقوع استفاده کرد. در مقاله قبلی، در مورد چگونگی استفاده از این هشدارها همراه با اندیکاتورها برای کمک به معامله گران برای یافتن معاملات با احتمال بالا بحث کردیم.

هشدارهای VORTECS™

HXRO – 100٪ سود

نمودار قیمت HXRO پس از هشدار سبز رنگ VORTECS™. منبع: Cointelegraph Markets Pro

بیشترین سود هفته به دلیل هشدار امتیاز VORTECS™ HXRO بود. این دارایی با قیمت 0.10 دلار معامله می شد که سری امتیازات VORTECS™ تا 95 سبز شد. این امتیاز بالا نشان می دهد که وضعیت فعلی توکن بسیار شبیه به روندهای صعودی گذشته است.

پس از 4 روز قیمت به 0.20 دلار افزایش یافت، یک افزایش 100٪ باور نکردنی!

HXRO توکن اصلی شبکه HXRO است که برای تسهیل تجارت مشتقات رمزنگاری طراحی شده است. مردم می‌توانند توکن‌های خود را به اشتراک بگذارند و از آن‌ها برای شرکت در رای‌گیری در مورد تغییرات شبکه و دریافت تخفیف در هزینه انجام تراکنش‌ها در سیستم استفاده کنند.

Everypedia (IQ) – 29٪ افزایش

نمودار قیمت IQ پس از هشدار سبز رنگ VORTECS™. منبع: Cointelegraph Markets Pro.

IQ همچنان به رشد خود ادامه می دهد و همچنان مشترکان را شگفت زده می کند! IQ که قبلاً در سال 2023 بهترین عملکرد را داشته است، هنگام معامله در 0.07 دلار در 15 فوریه به امتیاز سبز 75 رسید. پس از تنها 13 ساعت، قیمت با 29 درصد افزایش به 0.09 دلار رسیده است!

IQ نشانه بومی Everipedia است که با نام IQ.wiki نیز شناخته می شود. این یک پلت فرم دانش آموزنده است که بر اساس فناوری بلاک چین ساخته شده است. IQ Token تمام برنامه ها و فرآیندهای حاکمیتی پلتفرم را قدرت می دهد.

NewsQuakes™

چند ضلعی (MATIC) – 22٪ افزایش

نمودار قیمت MATIC پس از هشدار NewsQuakes™ در 15 فوریه. منبع: Cointelegraph Markets Pro

قیمت MATIC با برخی تحولات عمده به طور پیوسته افزایش یافت. در 15 فوریه، NewsQuake™ در مورد شراکت Polygon با Square Enix زمانی که MATIC با قیمت 1.27 دلار معامله می شد، ظاهر شد.

معامله گرانی که در این محدوده قیمت خرید می کردند، زمانی که قیمت توکن سه روز بعد به اوج هفتگی خود یعنی 1.55 دلار رسید، می توانستند از افزایش قیمت 22 درصدی لذت ببرند!

در همان روز، Polygon از انتشار بتا آتی ماشین مجازی اتریوم با دانش صفر خود خبر داد. این به آنها مزیت حرکت اول را در هنگام راه‌اندازی شبکه‌های اصلی عمومی می‌دهد، با پیشرفت‌های صعودی که منجر به تغییرات مثبت در احساسات می‌شود.

MATIC توکن بومی شبکه Polygon، راه حل پیشرو در مقیاس بندی لایه 2 اتریوم است. توکن ها برای پرداخت هزینه، سهامداری و حاکمیت استفاده می شوند.

تابشی (RDNT) – 38٪ افزایش

نمودار قیمت RDNT پس از سه هشدار NewsQuakes™. منبع: Cointelegraph Markets Pro.

یک سری از فهرست‌های RDNT قبل از نوسان قیمت بزرگ بود. سه NewsQuakes به مشترکین Cointelegraph Markets Pro در مورد فهرست شدن توکن‌هایشان در صرافی‌های Gate.io و Bybit هشدار داده‌اند. تنها چند روز پس از این خبر، قیمت RDNT 38 درصد افزایش یافت.

RDNT نماد اصلی Radiant Capital، پروتکل غیرمتمرکز بازار نقدینگی غیرمتمرکز Arbitrum است. کاربران Radiant می توانند دارایی های اصلی خود را در هر زنجیره اصلی سپرده گذاری کنند و دارایی های مختلفی را که در چندین زنجیره پشتیبانی می شوند وام بگیرند.

تعداد توییت ها

شاخص حجم توییت فعالیت پروژه شما را در پلتفرم های رسانه های اجتماعی اندازه گیری می کند. دلیل استفاده از آن این است که بحث های گسترده جامعه محور می تواند قیمت دارایی را بالا یا پایین کند.

شور و شوق سهام و کریپتو در سال 2021 که توسط انجمن های آنلاین مانند WallStreetBets Reddit برانگیخته شد، نمونه بارز این تفکر است.

Horizon (ZEN) – 35٪ سود

نمودار قیمت ZEN پس از افزایش 517 درصدی حجم توییتر. منبع: Cointelegraph Markets Pro

نمودار افزایش حجم توییت همچنان به مشترکین کمک می کند تا علاقه و بحث رو به رشد را پیگیری کنند، زیرا تغییرات قیمت به شدت با تبلیغات توییتر مرتبط است. این معمولا یک علامت صعودی است.

در 12 فوریه، ZEN در صدر معاملات نمودار حجم توییتر نزدیک به 11.41 دلار بود. تنها پس از 4 روز، قیمت 35 درصد افزایش یافت و به 15.36 دلار رسید!

ZEN ارز دیجیتال بومی شبکه بلاک چین Horizon است. ZEN نه تنها به عنوان یک سکه حفظ حریم خصوصی، بلکه به عنوان یک توکن حاکمیتی و ابزاری برای کاربران اکوسیستم Horizon عمل می کند.

چگونه از مزایای Cointelegraph Markets Pro بهره ببریم

این افزایش ها در هفته 12 تا 18 فوریه 2023 اتفاق افتاد و در مجموع به 223 درصد رسید. احتمالاً خیلی ایده آل گرایانه است که فرض کنیم مشترکین همه این ارزش را به دست آورده اند، اما حتی کسانی که یک پنجم آن را به دست آورده اند، بازدهی حدود 45٪ را به دست آورده اند.

نکته مهم دیگر این است که هشدارهای مربوط به هر یک از این حرکات قبل از وقوع واقعی حرکات ایجاد شده است. یافتن فرصت ایده‌آل برای ورود به آینده آسان است، اما Cointelegraph Markets Pro از فناوری سطح سازمانی برای کمک به معامله‌گران کمک می‌کند تا این فرصت‌ها را در زمان واقعی پیدا کنند، اغلب قبل از اینکه واقعاً اتفاق بیفتند.

با این حال، دام هایی وجود دارد. فقط مشترکین Cointelegraph Markets Pro در این هشدارها شرکت دارند و فقط مشترکین گزارش‌های Markets Pro VORTECS™ را دریافت می‌کنند.

برای کسانی که از نشستن در حاشیه خسته شده اند در حالی که سایر معامله گران ارزهای دیجیتال سود خود را تضمین می کنند، تنها یک مکان برای رفتن وجود دارد.

ببینید Cointelegraph Markets Pro چگونه داده‌های مربوط به بازار را قبل از عمومی شدن ارائه می‌کند.

Cointelegraph یک ناشر اطلاعات مالی است، نه یک مشاور سرمایه گذاری. ما مشاوره سرمایه گذاری فردی یا فردی ارائه نمی دهیم. ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری‌های بی‌ثباتی هستند و دارای ریسک‌های مهمی از جمله خطر از دست دادن دائمی و کامل هستند. عملکرد گذشته نشان دهنده نتایج آینده نیست. تصاویر و نمودارها در زمان نگارش صحیح هستند یا به شکل دیگری مشخص شده اند. استراتژی های آزمایش شده در دنیای واقعی توصیه نیستند. لطفا قبل از هر گونه تصمیم گیری مالی با یک مشاور مالی مشورت کنید.

همه نقل‌قول‌های ROI از 2 مارس 2023 دقیق هستند.

نویسنده: Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا