اخبار ارز دیجیتال

“صفرهای بیشتری وجود خواهد داشت” – کوین اولری، فروپاشی FTX مانند در راه است

ستاره کوسه تانک گفت که همه صرافی های غیرقانونی اکنون شاهد یک “نشت گسترده” هستند و این جای تعجب نیست.

کوین اولری، ستاره و سرمایه‌گذار Shark Tank هشدار می‌دهد که صرافی‌های غیرقانونی ارزهای دیجیتال مانند دومینوی‌های پس از FTX، با “نابودی‌های” بیشتر به رکود ادامه خواهند داد. من اینجا هستم.

سخنگوی سابق و حامی صرافی FTX که اکنون ورشکسته شده است، اولری، در مصاحبه ای در ۱۷ ژانویه به دیوید لین مجری کیتکو گفت که سقوط احتمالاً با شکست مواجه خواهد شد.

“اگر از من می‌پرسید که آیا سقوط دیگری در Zero وجود دارد؟ کاملاً. ۱۰۰% این اتفاق خواهد افتاد و بارها و بارها تکرار خواهد شد.”

بورس غیرقانونی بورسی است که به طور منظم توسط کمیسیون اوراق بهادار حسابرسی، ثبت و تنظیم نمی شود و تحت قوانین یک بورس سنتی یا شرکت کارگزاری عمل نمی کند.

او گفت: “خب، همه این صرافی ها، همه صرافی های غیرقانونی در حال حاضر باعث خروج گسترده پول می شوند. پول هوشمند شوخی دارد. من منتظر توضیح نیستم.”

مصاحبه کوین اولری با کیتوکو نیوز.منبع: یوتیوب

ستاره کوسه تانک سپس هشداری جدی به صرافی‌های به اصطلاح «غیرقانونی» ارزهای دیجیتال صادر کرد.

“اگر نمی خواهید حسابرسی شوید، […] اگر نمی خواهید حسابرسی شوید، نمی خواهید شفاف باشید، نمی خواهید مالکیت را فاش کنید، چرا باید سرمایه نهادی را حفظ کنید، البته نه. ”

سقوط FTX در ماه نوامبر به درخواست‌های جامعه برای شفافیت بیشتر در مبادلات ارزهای دیجیتال دامن زده است. در عرض چند هفته، پنج صرافی متمرکز ممیزی های اثبات رزرو را تکمیل کردند و برنامه های بیشتری برای انجام همین کار اعلام کردند.

با این حال، برخی از ناظران، از جمله مقامات ارشد کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، هشدار داده اند که شواهد ذخیره تصویر درستی از سلامت مالی شرکت ارائه نمی دهد و از سرمایه گذاران خواسته اند که از این ادعاها حمایت کنند. از آنها خواسته شده “بسیار محتاط” باشند.

برخی از حسابرسان، مانند Mazars، به نظر می رسد در مورد حمایت خود از شرکت های ارزهای رمزنگاری شده هستند. در ماه دسامبر، طبق گزارش ها، این شرکت حسابرسی صرافی ارزهای دیجیتال Binance را حذف کرد و حسابرسی بایگانی شرکت های ارزهای دیجیتال را به طور کامل متوقف کرد.

دیگر شرکت‌های حسابرسی، مانند حسابرسان FTX آرمانینو، همچنین تجارت با صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند OKX و Gate.io را به حالت تعلیق درآورده‌اند. اولری اظهار داشت:

صادقانه بگویم، پیدا کردن حسابرسانی که بخواهند به این چیزها دست بزنند در حال حاضر بسیار دشوار است زیرا محیط گاوچران غیرقانونی است.

اوایل این ماه، مارک کوبان، یکی از میزبانان O’Leary Shark Tank به The Street گفت که تجارت شستشوی کریپتو در صرافی های متمرکز مسئول “انفجار بعدی” کریپتو خواهد بود.

بر اساس گزارش دسامبر توسط دفتر ملی تحقیقات اقتصادی (NBER)، ۷۰ درصد از حجم معاملات در صرافی های غیرقانونی مربوط به تجارت شستشو است.

مربوط: بایننس FTX را از تجارت خارج می کند – کوین اولری

علیرغم این سر و صدا، اولری می گوید که سرمایه گذاری خود را در ارزهای دیجیتال، به ویژه بیت کوین (BTC) دو برابر می کند.

من اخیراً به بازار ارزهای دیجیتال بازگشته ام. هر زمان که بیت کوین به زیر ۱۷۰۰۰ دلار می رسد، یک موقعیت را در آنجا اضافه می کنم.

او افزود: “ارزهای رمزنگاری شده بسیار جالب می شوند زیرا ما در نهایت شاهد ورود بازیگران نظارتی هستیم. در دراز مدت، فکر می کنم این چیز خوبی است.”

نویسنده: Felix Ng

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا