اخبار ارز دیجیتال

وزیر دارایی هند پیشنهاد می کند که جهان باید رویکرد “اقدام جمعی” را برای مقررات اتخاذ کند

Nirmala Sitharaman امیدوار است وزرای دارایی و روسای بانک مرکزی بتوانند در مورد مقررات ارزهای دیجیتال در نشست G20 در بنگلور در اواخر این ماه به توافق برسند.

نیرمالا سیتارامان، وزیر دارایی هند در یک مصاحبه تلویزیونی اخیر گفت که مقررات “نمی تواند توسط یک کشور به تنهایی انجام شود” و به “اقدام جمعی” نیاز است.

سیتارامان در حال صحبت با راهول جوشی در CNBC-TV18 در هند در ۳ فوریه دریافت کردم در حالی که بانک مرکزی «مرجع انتشار ارزهای رمزنگاری شده» است، بقیه دارایی‌های دیجیتال ایجاد شده خارجی «از فناوری مالی بسیار مفید استفاده می‌کنند».

Sitharaman قبل از میزبانی هند از وزرای دارایی G20 و روسای بانک مرکزی در بنگالورو در اواخر این ماه، “توافق” یک رویه عملیات استاندارد “جهانی” (SOP) را برای تنظیم دارایی های رمزنگاری شده در نظر می گیرد.

او پیشنهاد کرد که مقررات ارزهای دیجیتال تنها در صورتی اعمال خواهد شد که اجماع جهانی وجود داشته باشد.

“تنظیمات نمی تواند توسط یک کشور به تنهایی انجام شود. فناوری مرزها را گروه بندی نمی کند، بنابراین باید یک اقدام جمعی باشد.”

مربوط: هند با صندوق بین المللی پول در مورد مقاله گفتگوهای رمزنگاری همکاری می کند

این پس از انتشار اخباری مبنی بر عدم ذکر تغییرات در قوانین مالیات بر درآمد مربوط به کریپتو، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی یا فناوری بلاک چین در بودجه اتحادیه خود در اول فوریه منتشر شد.

اخیراً تحولات زیادی در مورد مقررات ارزهای دیجیتال توسط کشورهای مختلف در G20 صورت گرفته است.

وزارت خزانه داری استرالیا یک سند مشاوره در مورد “نقشه توکن” در ۳ فوریه منتشر کرد. اگرچه این سند ابتکار قانونی را ارائه نمی دهد، نویسندگان آن پیشنهاد کردند که قوانین موجود را برای تناسب بیشتر با اکوسیستم رمزنگاری تطبیق دهند.

رئیس بانک دو فرانس، فرانسوا ویلروی د گالهو، در سخنرانی خود در پاریس در ۵ ژانویه گفت که فرانسه نباید منتظر قانون رمزنگاری اتحادیه اروپا باشد، بلکه باید در اسرع وقت نسبت به صدور مجوز اقدام کند.

برزیل و آرژانتین در مورد ایجاد یک “ارز مشترک” با هم بحث می کنند تا وابستگی خود را به دلار کاهش دهند.

در همین حال، هوانگ ییپینگ، یکی از اعضای سابق کمیته سیاست پولی بانک خلق چین (PBoC)، معتقد است که دولت چین باید در ممنوعیت تجارت ارزهای دیجیتال، که در بلندمدت پایدار نیست، تجدید نظر کند.نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا