اخبار ارز دیجیتال

مقامات خزانه داری باید تورنادو کش را برای امنیت ملی تنها بگذارند

تورنادو کش بیش از تضعیف منافع امنیت ملی انجام می دهد.

یکی از قدرتمندترین لحظات در سفر یک کاربر جدید ارز دیجیتال زمانی اتفاق می افتد که آنها برای اولین بار مبلغ قابل توجهی از پول را به کیف پول شخصی خود منتقل می کنند. این یک لحظه حیرت‌انگیز و جدی است – و کمی ترسناک است که قدرت فناوری و مسئولیت شخصی را با پول واقعی تجربه کنید.

لحظه قدرتمند دوم زمانی رخ می دهد که همان کاربر به Block Explorer معرفی می شود، آدرس را جستجو می کند و به همه اجازه می دهد تا تراکنش مشابهی را در بلاک چین ببینند.

دیدگاه های رقابتی از آنچه بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و سایر ارزهای دیجیتال به دست خواهند آورد وجود دارد. آنها ممکن است آینده طلا، پرداخت ها، ارزها یا حساب های بانکی باشند. اما دیدگاه شما برای ارز دیجیتال هر چه باشد، هیچ چیز بدون دستیابی به همان سطح از حریم خصوصی مانند پول نقد یا حداقل یک کارت اعتباری کار نمی کند. شرکت های کارت اعتباری نظارت بی نظیری بر زندگی مالی ما انجام می دهند، اما حداقل تراکنش های ما در دفتر کل قابل مشاهده نیستند.

از سکه های حفظ حریم خصوصی گرفته تا میکسرها تا تراکنش های ترکیبی در بلاک چین بیت کوین، ابزارهای زیادی برای دستیابی به حریم خصوصی وجود دارد که در رمزنگاری موجود است. این ابزارها توسط کاربران روزمره و در برخی موارد توسط بازیگران بد مانند پول نقد استفاده می شود. یا، به طور دقیق تر، ارزهای دیجیتال و ابزارهای حفظ حریم خصوصی ارزهای دیجیتال کمتر از پول نقد توسط مجرمان استفاده می شود.

دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری ایالات متحده پروژه خاصی به نام Tornado Cash را که موثرترین ابزار حفظ حریم خصوصی در اتریوم است، تحریم کرده است. در مورد تحریم ها و تهدیدهایی که توسط مقررات تحریم به عنوان بیان ارائه می شود، مطالب زیادی نوشته شده است و دو شکایت علیه تلاش های OFAC تنظیم شده است.

گمشده در درام FTX در هفته های اخیر، تاکتیک های هوشمندانه OFAC برای بهبود موقعیت استراتژیک خود در دعاوی است. در ۸ نوامبر، OFAC بر اساس اطلاعات جدید، “Tornado Cache” را دوباره طراحی کرد.

دو چالش جدی حقوقی چند هفته پیش مطرح شد و حفره هایی را در نام OFAC باز کرد که احتمالاً منبع “اطلاعات جدید” است. می تواند تحریم شود. به نظر می رسد OFAC نظریه جدیدی را مطرح می کند که Tornado Cache بخشی از یک سازمان مستقل غیرمتمرکز با نامگذاری دوم است. کلید ادمین من سوخته بود

طرفداران این نامگذاری ادعا می کنند که دستیابی به اهداف امنیت ملی به طور کلی یک معامله عادلانه است. دلیل این نامگذاری این بود که تورنادو کش “حرکات بیش از ۴۵۵ میلیون دلاری را که توسط هکرهای کره شمالی در مارس ۲۰۲۲ به سرقت رفته بود، مخفی کرد.”

اما واقعا اینطور بود؟ برای کارکرد ابزارهای حفظ حریم خصوصی، یک مجموعه ناشناس بزرگ مورد نیاز است. این تنها راهی است که تراکنش های کوچک توسط کاربران عادی می توانند در میان جمعیت پنهان شوند. همچنین، تنها در صورتی کار می کند که از ابزارهای حفظ حریم خصوصی به درستی استفاده شود و هیچ اشتباهی در حفظ حریم خصوصی مانند انتقال آینه به و از دارایی های محافظت شده در مدت زمان کوتاه وجود نداشته باشد.

مربوط: داستان من از گفتن “من به شما گفتم” به SEC در FTX

در نظر بگیرید که هکرهای کره شمالی ۲۰٪ از کل استخر نقدی تورنادو را در هنگام انتقال خاص در اختیار داشتند. مقدار زیادی از ETH که کره شمالی سعی داشت از طریق پروتکل Tornado Cash منتقل کند به این معنی بود که آنها با استفاده از این ابزار حریم خصوصی معنی‌داری دریافت نمی‌کردند. تصویری خنده دار از گودزیلا که سعی می کند پشت یک برگ انجیر پنهان شود.

وزارت خزانه داری می گوید که با اجازه دادن به هکرهای کره شمالی برای حفظ حس اعتماد کاذب و استفاده از ابزارهای خود در حین نظارت بر تراکنش ها با استفاده از تجزیه و تحلیل ردیابی آماری، اقدامات بیشتری برای امنیت ملی انجام خواهد داد. .

در این میان، ویرانگری را در بلاک چین اتریوم ایجاد کرده است. به عنوان مثال، دریافت کردم به گفته ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، تورنادو کش این کمک مالی را برای کمک به اوکراین ناشناس اعلام کرده است. اگر تحریم های خزانه داری بر تورنادو کش حفظ شود، هر چیزی از کد رایانه ای و برنامه های کاربردی گرفته تا دارایی های خاص را می توان تحریم کرد.

مربوط: با نزدیک شدن SEC به Tornado Cash، Coinbase در حال مبارزه است

خوان زاراته، مقام سابق وزارت خزانه داری تقریباً در یک مصاحبه اخیر گفت که وزارت خزانه داری باید از قانون میهن پرستان به طور «خلاقانه تر» برای مجوز دادن به همه طبقات دارایی های ارزهای دیجیتال استفاده کند. از آنجا، این یک گام کوتاه برای تأیید سکه‌های طلا و سایر دارایی‌های روزمره است.

جامعه تحریم اشیاء را فقط به این دلیل که جنایتکاران از آنها استفاده کرده اند را تحمل نمی کند. آنها از ابزارهای موجود در فروشگاه های لوازم خانگی استفاده می کنند. آنها از این چیزها برای تسهیل جرم استفاده می کنند.

اگر تحریم‌های مبهم OFAC علیه «تورنادو کش» اعطا شود، هر پروتکل یا دارایی ارز دیجیتال را می‌توان تحریم کرد. و هر گونه چشم انداز معنادار برای آینده ارزهای دیجیتال را تهدید می کند.

جی دبلیو بلت دانشیار دانشکده حقوق جورج میسون. او یک حسابدار در پزشکی قانونی ارزهای دیجیتال است و همچنین قانون اوراق بهادار را در Lawrence Law LLC انجام می دهد. او عضو کمیته مشورتی هیئت استانداردهای حسابداری مالی، عضو هیئت مدیره بنیاد Zcash و عضو سابق کمیته مشاوره سرمایه گذار SEC است. او همچنین ریاست آزمایشگاه آزادی رمزنگاری را بر عهده دارد، یک اندیشکده که برای تغییر سیاست ها برای محافظت از آزادی و حریم خصوصی توسعه دهندگان و کاربران ارزهای دیجیتال مبارزه می کند.

این مقاله برای اهداف اطلاعات عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: J.W. Verret

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا