اخبار ارز دیجیتال

ایالت سولانا: آیا پروتکل های لایه ۱ دوباره در سال ۲۰۲۳ ظهور خواهند کرد؟

به گفته آستین فدرا، رئیس استراتژی بنیاد سولانا، علیرغم آخرین بحران مربوط به FTX، سولانا هنوز آنچه را که برای برنده شدن در مسابقه لایه ۱ لازم است، دارد.

به گفته آستین فدرا، رئیس استراتژی و ارتباطات بنیاد سولانا، حدود دو ماه پس از نابودی FTX، شبکه سولانا قوی‌تر از همیشه است.

فدرا سقوط اخیر قیمت توکن SOL را به عنوان یک واکنش کوتاه مدت بازار به ارتباط درک شده بین سولانا و صرافی ارزهای دیجیتال منحل شده FTX تعریف می کند. سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX در تعدادی از پروژه های مبتنی بر سولانا سرمایه گذاری کرده بود، اما فدرا خاطرنشان کرد که عملکرد و اصول شبکه تحت تاثیر قرار نگرفته است.

فدرا در مصاحبه اخیر با کوین تلگراف توضیح داد: “ادراکی از بیرون وجود داشت که رابطه بسیار نزدیکی بین شبکه Solana و FTX وجود دارد، اما اینطور نبود.”

بر اساس گزارش اخیر از Electric Capital، شبکه Solana با هجوم بی سابقه ای از توسعه دهندگانی که در اکوسیستم مشارکت دارند، تجربه می کند.

برای فدرا، توسعه‌دهندگان به طور فزاینده‌ای در حال ساخت تراکنش‌های ارزان و سریع هستند که ارزش‌های اصلی شبکه Solana هستند.

او خاطرنشان کرد: «شما می‌توانید انواع جدیدی از محصولات و خدمات بسازید که از نظر معاملاتی محدودیتی ندارند.

هنگامی که از فدرا خواسته شد تا مشکلات قطعی شبکه خود را در سال گذشته برطرف کند، فدرا به تعدادی ارتقاء فنی اشاره کرد که باید پایداری شبکه را در ماه های آینده بهبود بخشد. یکی از آنها حق الویت است که اخیراً معرفی شده است. این باید میزان اسپم تراکنش ها را در شبکه شما کاهش دهد.

فدرا همچنین به Firedancer، یک مشتری اعتبارسنجی جدید اشاره کرد که انتظار می‌رود تا پایان سال ۲۰۲۳ در شبکه اصلی Solana فعال شود.

اگر می خواهید در مورد چگونگی بهبودی سولانا پس از سقوط FTX بیشتر بدانید، مصاحبه کامل را در کانال یوتیوب ما بررسی کنید. فراموش نکنید که در کانال ما مشترک شوید!

نویسنده: Marco Castrovilli

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا