اخبار ارز دیجیتال

“روش Soft Shell Taco” برای تبدیل شدن به یک هنرمند داغ جدید NFT – ترل جونز، خالق NFT – مجله Cointelegraph


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ترل جونز، هنرمند NFT، روشی منحصربفرد برای جلب توجه ابداع کرده است، جعبه‌های فدرال اکسپرس را قبل از اینکه به حراج ساتبی خودش برود.

هنرمند: ترل جونز، میشیگان
اولین تاریخ پخش NFT: 28 مارس 2021
کدام بلاک چین اتریوم، تزوس

ترل جونز تحت تأثیر فیلم های کلاسیک گانگستری، سبک منحصر به فردی دارد که هم تخیلی و هم نوستالژیک است. او قرار است دومین قطعه خود را در ساتبیز به حراج بگذارد و یک روش تاکو با پوسته نرم ثبت شده برای جلب توجه کلکسیونرهای مطرح دارد.

او کیست؟

ترل جونز از آرزوی کودکی برای تبدیل شدن به یک کاریکاتوریست تا تبدیل شدن به یکی از داغ‌ترین هنرمندان جدید NFT که توجه کلکسیونرهای نخبه و ساتبی را به خود جلب کرده است، در مسیر راه اندازی خود قرار دارد.

جونز که در Ann Arbor، میشیگان متولد شده است، سبک بصری متمایز دارد. اما این توانایی او در گفتن داستان از طریق هنرش، مانند شر در رنگ و مجموعه خیر و شر است که او را متمایز می کند. تنها در دو ماه گذشته، جونز رکورد فروش داشته است و علاقه به کارهای او در حال افزایش است.

یک چیز بزرگ برای من این است که سعی کنم داستان ها و تصاویرم را با بخش های عمیق تر همه در یک روز پیوند دهم. جونز می گوید، این یک تغییر بزرگ بود.

دیدن این همه هنر باعث شد که بخواهم کارم با مردم ارتباط عمیق‌تری برقرار کند. من می خواهم آنها به یاد داشته باشند.

جونز مانند Grant Yun (که در هفته گذشته در NFT Creators حضور داشت)، از طرفداران پر و پا قرص به تصویر کشیدن خاطرات خاطره انگیز و احساس حسرت نسبت به گذشته است.

قطعا سعی می کنم بینندگان و مجموعه داران هنرم را با نوستالژی پیوند دهم. بسیاری از فیلم ها و برنامه هایی که من تماشا می کنم به دلایل نوستالژیک هستند. جونز گفت: من با حس نوستالژی کار می کنم.

بسیاری از آن‌ها از فیلم‌های گانگستری قدیمی و فیلم‌های جنایی قدیمی، به‌ویژه در سری Evil و Color می‌آیند. آنها تأثیر زیادی روی من گذاشتند و من عاشق آنها شدم.دارم صحبت میکنم سوپرانوها، دوستان خوب، صورت زخمی و همه آن انواع کلاسیک.

علی‌رغم همه علاقه‌های اخیر، جونز همچنان بر زمین مانده است.

می توانم زمانی را به یاد بیاورم که مردم اهمیتی نمی دادند که من چه کار می کنم یا به چه فکر می کنم. برخلاف این روزها، این یک تغییر بزرگ است. سپاسگزارم.

فرار
The Getaway، اثر ترل جونز، 2022. عنوان Getaway بازی با کلمه گریز است که نه تنها به معنای تعطیلات، بلکه به معنای فرار نیز می باشد. بسته به دیدگاه بیننده، شیاطین می توانند در تعطیلات در میامی یا فرار به دلیل فعالیت های پلید خود باشند. منبع: OpenSea

تأثیر

جونز از هنرمند تجسمی آمریکایی جورج کاندو به عنوان بزرگترین تأثیر خود یاد می کند.

من طرفدار بسیاری از هنرمندان هستم، اما جورج کاندو مورد علاقه من است. بسیاری از کارهای اولیه من کپی های کاندومینیوم مانند بود.

همچنین ادوارد هاپر (نقاش و چاپگر رئالیست آمریکایی)، گای هیروشی (نقاش سبک پاپ آمریکایی)، دیوید هاکنی (نقاش، چاپگر و عکاس انگلیسی)، فیل هیل (نقاش نمایشی آمریکایی)، همچنین باید از یو مینگجون (هنرمند معاصر چینی) تشکر کنم. ). هنرمند).

ما همچنین تاکاشی موراکامی و Mpcoz را داریم که کارهای بزرگی را با NFT انجام می دهند.

سبک شخصی

سبک جونز ساده و در عین حال جذاب است. این شما را به جایی در قلبتان می برد و خاطراتی را که ممکن است در سال ها و دهه ها به آن فکر نکرده باشید را به ارمغان می آورد.

قمار در زندگی شما
با زندگی خود قمار کنید اثر ترل جونز منبع: Super Rare

من سبک خود را به عنوان ترکیبی از هنر پاپ دهه 80 توصیف می کنم. من قطعا از آن الهام گرفتم. می توانم بگویم که دقت گرایی پاپ از جهاتی یک زیرژانر است.

من کار می کنم تا حس نوستالژی و آن حس تخیل را ضبط کنم، مانند زمانی که بچه ها فکر می کنند هر چیزی ممکن است.

به سبک جونز واقعی، شیطان در بسیاری از آثارش بسیار دقیق است.

من از یک پیشینه مذهبی با فرشتگان و شیاطین آمده ام. جالب است زیرا فکر می کنم آنها وجود دارند، اما برای من لزوماً آنطور که ما فکر می کنیم به نظر نمی رسند یا رفتار نمی کنند. آنها کامل هستند و می درخشند. شیطان یک عروسک قرمز با شاخ است. جونز می‌گوید که اگر آنها وجود داشته باشند، لزوماً فکر نمی‌کند که هیچ‌کدام از آنها چنین نگاهی داشته باشند.

سریال شادی و شگفتی او همکاری پروژه معروف NFT Aku Akutars توسط میکا جانسون بازیکن سابق لیگ برتر بیسبال تاسیس شد.

همکاری آکوتارس و میکا عالی بود. قبل از اینکه با مایکا ارتباط برقرار کنم، افراد زیادی به من گفتند که شخصیت پسر فضایی من را به یاد شخصیت آکوتار می اندازد. وقتی میکا دستش را دراز کرد، برای من یک بله آسان بود. قبلاً به مفاهیم و کارهای مختلفی فکر کرده بودم. شرکت کردن واقعا لذت بخش است.

پسر فضایی
«اسپیس‌بوی: سفر» اثر ترل جونز.منبع: Super Rare

فروش قابل توجه

هنرمندان NFT باید مراقب چه کسانی باشند؟

جونز با لبخند بزرگی که بر لب دارد، سه هنرمند را برای تماشا به ما معرفی می کند.

کداک LDN انیماتور از نیجریه

او یک هنرمند نیجریه ای است که مدت هاست او را می شناسم. جونز می گوید شاید من اولین کسی بودم که از او کار خریدم. او یک انیماتور بسیار با استعداد است و من دوست دارم روزی با او کار کنم.

من واقعاً معتقدم که او یکی از بزرگترین انیماتورهایی است که من دیده ام. کارهای او شبیه هر چیزی است که تا به حال دیده ام، چه در فضای NFT یا خارج از آن. .

نزدیک هنرمند استرالیایی

برخی از هنرمندان هستند که من نمی فهمم چگونه آثار هنری خود را خلق می کنند و نیا یکی از آنهاست. نیا فوق العاده با استعداد است.

رازول ایجاد کننده

من او را به عنوان استیو جابز خودمان توصیف کردم. او دیوانه است من معتقدم پروژه ای که او قرار است اعلام کند، چیزهای زیادی را در فضای NFT تغییر خواهد داد. من شک ندارم که مانند یک متای کاملاً جدید شروع خواهد شد. مردم حتما باید به آن توجه کنند.

روند

این روزها او در فیلم های جنایی و گانگستری کلاسیک الهام می گیرد و خلاقیت جونز اغلب از تماشای فیلم های کلاسیک و استفاده از ابزار Procreate برای زنده کردن خلاقیت خود الهام می گیرد.

وقتی آن فیلم ها را تماشا می کنم، شروع به فکر کردن به ایده ها می کنم و آنها را در یادداشت هایم یادداشت می کنم. گاهی اوقات، شما تصادفی ترین کارها را انجام می دهید و یک ایده به ذهن شما خطور می کند. از آنجا شروع به طراحی کنید. جونز می‌گوید، همیشه می‌گفتم، اگر طرح خوبی داشته باشم، احتمالاً می‌توانم قطعه را در یک یا دو روز تمام کنم.

طرح را دنبال کنید و هنگامی که راضی شدید شروع به پر کردن رنگ ها کنید. از آنجا به طور جداگانه روی شخصیت های فردی و نحوه کار بر روی جنبه های مهم کار مانند ماشین ها کار می کنم. روی فایل های جداگانه کار کنید و در نهایت سعی کنید همه فایل ها را ترکیب کنید. بخشی از این فرآیند به دلیل محدودیت‌های اندازه فایل و لایه Procreate است، اما در کل فکر می‌کنم هنر من تمیزتر است.

روش تاکو پوسته نرم: جذب کلکسیونرها

VincentVanDough یک کلکسیونر برجسته NFT بود و این علاقه به جونز کمک کرد تا در رتبه‌های بالاتر صعود کند. او به چیزی به نام روش تاکو با پوسته نرم اعتقاد دارد که هنرش را در مقابل افراد مناسب به نمایش می گذارد. این در تضاد با روش تاکوی سخت پوسته است که برای ارسال هرزنامه به همه با پیوندها و آزار جمع‌آوران از طریق DM می‌پردازد.

[Its] بیشتر در مورد تلاش برای یافتن راه هایی برای نشان دادن هنر خود در مقابل مردم.

زمانی با وینس مثل یک تاکو پوسته نرم رفتار می کردم، اما او مرا شناخت. او کمی عمیق‌تر در هنر من کاوش کرد و قطعه Birthday Boy من را در اواخر سال 2021 خریداری کرد که با بالاترین قیمت فروش در آن زمان مطابقت داشت.

از آن زمان، وینس یک SuperRare خرید تا به من کمک کند تا در آنجا جابجا شوم. خیلی صمیمی بود و خیلی با من صحبت می کرد. او مرد شلوغی است، اما جهنم اغلب به من توصیه های متفاوتی می کند یا دیدگاه های متفاوتی را برای دیدن ارائه می دهد. من قطعا از او سپاسگزارم.

مرده شب
«مرگ شب» اثر ترل جونز. منبع: OpenSea

ارتباط دادن:

Lynkfire: https://lynkfire.com/terrelldom

توییتر: https://twitter.com/terrelldomنویسنده: Greg Oakford

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا