اخبار ارز دیجیتال

“اقدام SEC صنعت اولیه را فلج کرد” – پارادایم خواستار توضیحات دادگاه علیه کوین بیس است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طبق پارادایم، SEC مسیر روشنی برای ثبت شرکت‌های ارزهای دیجیتال ارائه نکرده است، که می‌تواند منجر به «ممنوعیت عملی پلت‌فرم‌های تجارت دارایی‌های دیجیتال» شود.

پارادایم، یک شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال به رهبری فرد اهرسام، یکی از بنیانگذاران کوین بیس، دادخواستی را برای حمایت از شکایت کوین بیس علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارائه کرده است.

در ماه مارس، Coinbase یک اطلاعیه Wells از SEC دریافت کرد که نشان می‌داد تنظیم‌کننده‌های مالی ممکن است علیه صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده اقدامات اجرایی انجام دهند. در پاسخ، Coinbase در ماه آوریل درخواستی را به SEC ارائه کرد تا کمیسیون را وادار کند که دستورالعمل‌های نظارتی روشنی را برای شرکت‌های ارزهای دیجیتال فعال در کشور ارائه کند.

پرونده 10 می از پارادایم از شکایت Coinbase علیه SEC حمایت می کند و می گوید که این شرکت “علاقه زیادی” به تضمین پاسخ نظارتی به درخواست تاخیر صرافی دارد. مزرعه برنج. طبق پارادایم، این عدم قطعیت های نظارتی می تواند منجر به “ممنوعیت مجازی پلتفرم های تجارت دارایی دیجیتال” بدون مسیر مشخص برای ثبت نام در SEC شود.

در پرونده پارادایم آمده است: «علیرغم این واقعیت که SEC قوانین یا دستورالعمل‌های روشنی برای دارایی‌های دیجیتال و پلت‌فرم‌های تجارت دارایی دیجیتال ارائه نکرده است، همچنان به دنبال اقدامات اجرایی علیه فعالان بازار دارایی دیجیتال است.» علاوه بر این، SEC با امتناع از پاسخ به درخواست Coinbase برای وضع قوانین، از بررسی قضایی طفره می رود و عدم اطمینان را برای فعالان بازار طولانی می کند.

بسیاری در صنعت کریپتو از رفتار رئیس SEC گری جنسلر با ثبت نام کنندگان انتقاد کرده اند و استدلال می کنند که رویکرد “بیا و صحبت کن” او واقعیت را منعکس نمی کند. در پاسخ به اطلاعیه ولز، مدیر ارشد حقوقی کوین بیس، پل گروال، گفت که کوین بیس با نمایندگان SEC “بیش از 30 بار در 9 ماه” ملاقات کرده و بازخورد کمی دریافت کرده یا هیچ بازخوردی دریافت نکرده است.

پارادایم به شرح زیر اضافه شد.

تعجب آور نیست که اقدامات SEC یک صنعت در حال ظهور را فلج کرده و باعث اختلال در شرکت های بی شماری شده است که قادر به پیروی از دیدگاه SEC از قانون نیستند یا نظرات آن را در دادگاه به چالش می کشند.

مربوط: “ما به هم ریخته بودیم” – Coinbase CLO به خشم پس از مبادله پپه مرتبط با گروه نفرت واکنش نشان داد

نبرد حقوقی بین Coinbase و SEC باعث شده است که بسیاری از قانونگذاران ایالات متحده ابراز نگرانی کنند که عدم وضوح مقررات داخلی همراه با حوزه های قضایی دوستدار رمزنگاری در خارج از کشور می تواند منجر به تخلیه نوآوری شود. زمانی که من آنجا بودم اتفاق افتاد. در طول جلسات استماع کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا و کمیته کشاورزی در مورد شکاف نظارتی در دارایی های دیجیتال در 10 می، برخی از قانونگذاران به چارچوب بازار دارایی های رمزنگاری اتحادیه اروپا (MiCA) اشاره کردند و گفتند که مقررات به الزامات ناهموار اشاره می کند. از آمریکا.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا